Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri Ayrı ayrı yaşamlar bir arada yeni bir hayata ilk adımı atmak için düğün törenleri düzenler. Bu özel günler, hayatınızın en mutlu ve heyecanlı anlarının toplamıdır. Her ayrıntıya tek tek dikkat ederken davetiye sözleri ile de unutulmayacak bir seçim yapmak isteyebilirsiniz. Bu mutlu günlerinizde sevdiklerinizi davet ederken komik, anlamlı, farklı sözlerle davetiyelerinizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için sayfamızdaki farklı sözlerden kendinizi anlatan seçimler yapabilirsiniz. En güzel davetiye sözleri sayfamızda bulabilirsiniz. Mutlu gününüzü duyurmak için kullanacağınız davetiyelerinde özel olmasını istersiniz. Özel, anlamlı ve hiç duyulmadık sözler bulabilmek için davetiye sözleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Davetiyenizin modeli, tasarımı, kendi tarzınıza uygun sözler seçerek mükemmel bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Hayatımın mutluluğunu buldum. Ona hayatımı söz vereceğim, mutluluğuna doyamayacağımız bu günde bizimle olarak mutluluğumuzu paylaşmanızı diliyoruz.

Sonsuza kadar sürecek bir birlikteliğe atılan ilk adımında siz sevdiklerimizi de yanımızda görmek istiyoruz.

Yaşamı mutlulukları, hüznü, göz yaşları, güzellikleri, zorlukları ile paylaşacağım her an için Evet…

Mutlu beraberliğimizin ömür boyu süreceği başlangıcımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bize ne zaman evleneceğimizi soruyordunuz, evleniyoruz işte tüm sevdiklerimizi de düğünümüze bekliyoruz.

Sevgimizin ve yüreğimizin götürdüğü yerde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Allah’ın emrine uyarak mutlu bir yuva kurmaya niyetlendik. Bu duamıza amin demek için sizleri de düğünümüze davet ediyoruz.

Beraberliğimizin yaşam boyu sürmesi duası ile yola çıktık. Beraberliğimizin ilk gününde Evet derken sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Zaman akıp gidiyor, biz ise kendimize yeni bir sayfa açıyoruz. Nikah törenimizde siz sevgili dostlarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Sessiz rüzgarlar ilen sevgimiz fırtınalara taşıdı bizi. Ve artık mutluluğa doğru yola çıkıyoruz. En anlamlı günümüzü sizlerle paylaşmak dileği ile…

Herkes duyduk duymadık demesin. İyi dinleyin dostlar, kimse sitem etmesin sonra. Mutluluğumuzu paylaştıkça büyütmek için sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Yol sizin olsun, biz kenardan gidiyoruz. Su sizin olsun, biz pınardan içelim. Sağlık olsun gelemezseniz, biz evleniyoruz ama haberiniz olsun. Tüm sevdiklerimiz düğünümüze buyursun.

Yüce Allah’ın emrine uymak, Peygamberimizin sünnetini yerine getirmek adına aile temelini atıyoruz. Bu hayırlı günde tüm sevdiklerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Beraberliğimizin temelini sevgi, saygı ve anlayış ile kuruyoruz. Düğün törenimizde ise sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Kerem ile Aslı’yı görmemiş, Leyla ile Mecnun’u duymamış ya da Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Belki Titaniği de hiç izlemediniz. O zaman bu fırsatı kaçırmayın. Büyük aşkın nikah töreninde bizleri onurlandırmanız dileklerimiz ile…

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi beraber yaşadık. Uçurumun kenarında birlikte oturduk. Gökyüzünden yıldız çalıp, rüzgara beraberce meydan okuduk. Gökyüzünden çaldığımız yıldızları geleceğimize ışık yaptık. Bu ışıklı gecede siz sevdiklerimizi de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Güneşi hiç batmayacak bir hayat seçtik. Koklayınca solmayacak bir ömür bulduk. Bir yuva kuruyoruz, kalbimizin birbirine daima bağlı kalacağı. Sizleri de aramızda görmek mutluluğumuzu kat ve kat artıracaktır.

Birbiri için çarpan kalplerde sevgi sıcacık bir duygudur. Kendi ayaklarımız üzerinde duymaya karar veren iki insan, yavrularının kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile ile büyük bir mutluluk tablosu oluşturuyoruz. Bu mutluluk tablosu içerisinde yer almak istiyor iseniz mutlaka sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.