Çok özel aşk sözleri engüzel sözler ve mesajlar.

Çok Özel Doğum Günü Mesajları

0

En özel anlardan olan doğum günleri için en iyi seçeneklerden bir tanesi de özel doğum günü mesajları çokça tercih edilmektedir. Arkadaş, dost, akraba ya da daha yakın kişileri gönderilebilecek birçok özel doğum günü mesajı bulunmaktadır. Özellikle sosyal medya uygulamaları üzerinden çokça tercih edilebilecek mesajlarla en özel anların kutlanması mümkün olmaktadır. Sevgi başta olmak üzere birçok duygunun aynı anda bulunması da mesajların kalitesini ortaya koymaktadır. Bununla birlikte unutulmadığını göstermek amacıyla da özel doğum günü mesajları önerilmektedir. Aşağıda en özgün tarzlarıyla özel doğum günü mesajları yer almaktadır. Mutlu anların paylaşılarak çoğaldığını düşündüğümüzde bu tarz mesajların çeşitli aracılarla gönderilmesi fayda sağlamaktadır.

Senin gibi arkadaşlar kalbin en derin yerinde saklanır. Doğum günün kutlu olsun.

Çok uzak diyarlarda olsan da doğum günün kutlu olsun canım dostum. Her an aklımda olduğunu bilmeni isterim.

Yürekli olup da fedakârca seven bir kalple özlem duyuyorum sana. Bir sonraki yaş gününde birlikte olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Saat farkı olsa da senin gibi arkadaşların doğum günleri asla unutulmaz. Rüzgarlarla savrulan hayatlarımızın bir gün birleşmesi dileğiyle nice güzel senelere.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşa daha adımını atmış olmandan dolayı seni tebrik ederim.

Yıldızlar gibi seni her zaman göremesem de var olduğu bilmek de yetiyor bazen. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Gönülden bağlı olan insanların ayrılıkları mesafeler ile ölçülmez. Doğum günün kutlu olsun dostların efendisi.

Kendimi şanslı hissetmemin birinci nedeni senin gibi bir dosta sahip olmamdır.

En özel doğum günü mesajları yazmam için senin gününü bekledim canım kardeşim. Her zaman yanımda olduğun içinde nice senelere hep birlikte.

Doğum günü gibi önemli bir zamanda yanında olamasam da her zaman senin yanındayım. Doğum gününü kutlar, nice güzel yaşlar geçirmeni temenni ederim.

Babalara Özel Doğum Günü Mesajları

Gönlümde ayrı bir yere sahip olan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Her ne kadar seni her defasında çok üzsem de doğum günün kutlu olsun canım babacığım.

Hayatın tüm zorluklarına karşı her zaman yanımda olan babacığım, doğum günün kutlu olsun.

Dünyalara değişilmeyecek bir kaliteye sahip olan babam, doğum günün kutlu olsun. Birlikte olamasak da huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle.

Annelere Özel Doğum Günü Mesajları

Her an yanımda olan sevgili annem, yaş günün kutlu olsun. Her şey istediğin gibi olsun.

Bugünlere gelmemde her türlü desteği sunan canım anneciğim, doğum günü kutlu olsun.

Herkesten ve her şeyden sığındığım koruyucum olan annem, yeni yaşını sağlıklı ve huzur dolu geçirmeni diler doğum gününü kutlarım.

Benim için çok özel olduğunu bilmekle birlikte yeni yaşını kutlarım. Karşılıksız sevgin sayesinde bugünlere gelebildim canım annem.

Aramızda çok uzak mesafeler olsa da dizinde yattığım günleri özlüyorum. Bir tanecik annem, doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlara Özel Doğum Günü Mesajları

En özel anlarımda yanımda olan canım arkadaşım, yanında olamasam da doğun gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Beni hiçbir zaman unutmayan arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu, sevenlerin hep yanında olsun canım dostum.

Hayat karşısında her zaman dik durmayı başarmış bir arkadaş olduğun için seni hiçbir zaman unutmadım, unutmayacağım. Sağlıklı ve huzurlu güzel günler geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Adam gibi adam olan arkadaşlarımdan olduğun için minnettarım. Yeni yaşında çok daha huzurlu, neşeli ve sağlıklı olman dileğiyle.

Hayatımı aydınlatan ışıklardan birisi olduğun için seni hiçbir zaman unutmayacağım. Doğum gününü kutlar, nice senelere ermen dileğiyle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.