Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma Teklifi Sözleri Hissedilen duyguların yansıtılarak yapılan çıkma teklifleri için birbirinden güzel ve özgün çıkma teklifi sözleri aşağıda yer almaktadır. Sizlerde benzersiz duygular hissettiğiniz kişiler için eşsiz ve etkileyici sözlerle çıkma teklifi edebilir, bir ömür boyu sürecek olan aşkın başlamasını sağlayabilirsiniz. Gerek duygusal gerek içtenlik içeren çıkma teklifi sözleri paylaşımları için çeşitli sosyal medya platformlarını kullanabilir, aynı zamanda farklı sürprizlerin ardından da sözlerinize başlayabilirsiniz. Genel anlamda sevgi ve aşk duyguların yoğun olduğu söz içeriklerinde duyulan özlem ya da güven temaları da işlenebilir.

Son kez gözlerimi açabilme anına kadar yanımda seni hissetmek istiyorum. Eğer şimdi evet dersen kalbimi sana vermek istiyorum.

Senin için değil yaşamak, ölüme bile gözüm kapalı giderim sevgilim. Şimdi teklifimi kabul edersen de seninle bir ömür boyu yaşayabilirim.

Ben sana sadece aşık olmadım bir tanem, aynı zamanda sadece senin oldum. Senin elinden ölüm bile şerbet gelir bana ve izin ver senin hasretinle yaşamama.

Kalp limanına ulaşabilmem için ne olur bana evet deyiver. Yaralı bu gönlün denizin dibini boylamasına izin verme.

En güzel aşk şarkılarından sonra düştü içime bir kor ateşi. Seninle olabilmektir tüm varlığımın tek gayesi. Sana tutsak olmayı kabul ettiğimi bilmeni isterim.

Senin gibi bir güzelin gözlerine bakarak konuşmanın ne demek olduğunu bilmezsin. Benden öte seninle olmanın ne olduğunu da göremezsin. Kalbimde yaşattığım seni senden istiyor, bir ömür boyu aşkımı görmeni diliyorum.

Hırçın dalgaların arasından sana gelen bir ışık var bu kalpte. Bana yaşattığın benzersiz duyguların sebebi sensin. Teklifime evet diyerek dalgalarımda sallanmayı ister misin?

Bir ömür daha koysam ömrünün üstüne. Hiçbir zaman mutsuz olmasa şu güzel gözlü sevgilim diye, sahip olduklarımdan değerlisin benim gözümde. Evet dersen teklifime gelip beni ölümsüz edersin bir kereliğine.

Yıllar önce içimde büyüttüm senin aşkını. Sana şimdi ellerimle servis ediyorum bu büyük aşkı. Ya gelip benim katilim ol ya da tek kelime etmeden benimle birlikte ol.

Senin gibi bir güzele yüz çevirmek mi haddimize. Senden gelen her cefa övülür yüreğimizde. Ne şimdi ne de sonra kal hep benimle.

Boş bir yüreğin içine girmek kolaydır ama benim gibi bir sevdaya tutulmak zordur işte. İlk günden beri senin sevdan ile yanıyor bu kora dönmüş yürek. Gelip elimden tutup kaldır ve haykır sevdiğini göklere kadar.

Bir ok gibi saplandı senin aşkın tam kalbimin ortasına. Ses bile çıkaramadım sızlarken gece yarısında. Şimdi birlikte olmanın hayallerini gerçekleştirmek ister bu yürek seninle. Beraber ölüme kadar yürümeye var mısın?

Birlikte olmanın hazzı başkadır evvela. Kurulan gönül köprüsünden geçerek yüreğime var artık. Kalbimde açtığın yaranın acısını yaşatan güzel gözlüm, birlikte bahara varmak ister misin?

Uzun zamandır beklediğim çift göze sahipsin. O güzel gözlerine bakarak yaşlanmaya da ben talibim. Beraber yaşlanmaya hazır mısın?

Seni her düşündüğümde bir ağrıdır başlıyor yüreğimde. Tek ilacı ise sensin bunun. İlacımı almak için geldim huzuruna. Ver artık ilacımı ve içip iyileşeyim. Bir ömür boyu da bu ilacı kullanmak isterim.

Çaydan daha değerli bir şeyin olabileceğini düşünmemiştim aslında. Her şeyin tekrar canlandığı bir mevsimde karşıma çıkan bu uzun saçlıya verdim gönlümü. Gönlümün tek sahibi olarak sana soruyorum; birlikte biz olmaya var mısın?

Hayata baktığım pencereyi değiştiren kadın sen oldun. Yanımda ya da uzakta değil, içimde hep sen var oldun. Hava, su kadar lazım oldun bana. Gelip bu bahçede açarsan çiçeklerini, tek gerçeğim sen olursun evvela.

İlk görüş değil, her görüşte çarptı bu kalp sana. Var olmamın amacını seninle anladım. Hayatımı senin gibi bir güzelin ellerine emanet etmeme izin ver.

Seninle birlikte olduğum sürece imkânsız gibi görünen her şeyin daha iyiye gideceğini biliyorum. Seninle imkanlıların sayısını arttırmaya hazırım sevgilim.

Kendini tamamlamak istersen eğer ben hep burada bekliyor olacağım seni.

Biz olabilmenin mücadelesidir içimde yaşanan ateşin nedeni. Sadık bir kalp ile gönlünü birleştirmek istersen varlığım buradadır güzel gözlüm.

Şarap gibi güzelleşen ömrümüzde yüzümün gülmesine sebep sen oldun. Şimdi, seninle birlikte hep gülmeyi ve güldürmeyi talep ediyorum.

Yağmur altında bırakıp gittiğin günden beri istiyorum seni. Bir kez daha gelip birlikte ıslanalım bu yağmurun altında. Teklifimi kabul edip bir ömür boyu bakışalım yıldızların altında.

Seninle göz göze geldiğimde heyecandan nutkum tutuluyor, esirin oluyorum. Gözlerinin derinliğinde kayboluyorum, güzelliğinle kamaşıyorum. Seninle aynı yerde olmanın mutluluğu ile uçuyorum. Yolum yolun olsun, ruhum sevinçle dolsun.

Amacım seni rahatsız etmek değil. Şu dert dünyasında seninle bir nebze olsun muhabbet edebilmektir. Bunu uygun görürsen seninle bir ömürlük hayale talibim.

Çayımı sen demle, kahvemi sen yap, aşımı sen pişir. Ellerin yoldaşım, gözlerin sırdaşım sözlerin yoldaşım olsun

Aşk havai fişektir, güzeldir ama çabuk geçer. Sevgi ise yıldızlara benzer, sonsuzdur. Sevgimle bir ömür gökyüzünü aydınlatmak istiyorum.

Umarsız bir hastalığa yakalandım, hep üşüyorum. Güneşim olup, beni ısıtır mısın?

Dünyaya bir kere daha gelme imkânım olsa, ilk seni arar ve bulurum. Geçen günlerim, kaybettiğim senelerim olmaz. Daha güzel günlerin gecikmemesi için benimle var mısın?

Öyle edebiyat yapmayı pek beceremiyorum.  Gel çayımı demle, otur karşıma ve gülümse. Mutluluk bu, benden bunu esirgeme.

Dünyayı sevmezdim. Yaşamaktan bıkmış, hayattan usanmıştım. Her şey seni görünce değişti. Dünyam güzelleşti. Ruhumda çiçekler açtıran kadın, gül bahçe olur musun?

Aşk esarettir diyorlar, sen gel de ben özgür olmasam da olur. Aşk pişmanlıktır diyorlar, sen yanımda ol da, ben pişmanlıktan ölsem de olur.

Sana varmayan yolu, sen olmayan sabahı, seni hatırlatmayan akşamı neyleyim. Gel bana, bir olalım, dünyayı en güzel aşk bahçesi eyleyeyim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.