Cesaret Mesajları

Cesaret Mesajları Hepimizin cesur olması gereken anlar vardır. Hayatımızın sınavına gireceğimizde, önemli bir işe başvuracağımızda, bir yola adım atacağımızda hatta evlenme teklifi alacağımızda veya edeceğimizde cesaretimizi toplamamız gerekir. Cesaret Mesajları Böyle durumlarda iyi gelen cesaret mesajlarını sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve çocuğunuza atarsınız. cesaret mesajları ile sevdiğiniz insanlara destek olursunuz. Hem böylece kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlarsınız. En güzel Cesaret Mesajları ile destek olabilirsiniz.

Cesaret Mesajları

Cesaret Mesajları

İnsanları motive eden en büyük his cesarettir. Korkmadan, endişelenmeden istediğine ulaşmak için özgüvenli olarak yürümesi için cesur olmak gerekir. Cesaretsiz korkak insan risk almaz, tembelleşir. Cesaret etmeyen insan hep bir adım geri kalır. Bu nedenle cesaret mesajları ile insanların motive olması gerekir.

Cesaret dağa tırmandığında seni tutan halat gibidir. Ellerini bıraksan da seni tutacağını bilirsin. Cesur davranırsan bir şeyler kaybetsen bile en azından denedim dersin.

Kendini güçlü hissetmek için cesur olmaktan başka çaren yok. O dağın tepesine tırman ve sakın aşağıya bakma! Zirveye vardığın zaman zor demenin bahane olduğunu anlayacaksın.

Canım kardeşim senin her zaman cesur bir insan olduğunu biliyordum. Belki şimdi endişelisindir, heyecanlısındır. Ama sen yine de kendine güven!

Gözünü karart ve kendi yolunda yürü. Kimin ne dediğini umursama, yapamazsın diyenlere kulak tıka. Sana bu konuda güveniyorum, cesaretini toplayacağına ve başaracağına inanıyorum.

Risk almadığın sürece kazanıp kazanmayacağını bilemezsin. Adım atmazsan belki de senin yerine adım atanlar o yolda mutlu yürüyecek, senin ulaşmak istediğin hayata ulaşacaklar.

Hayallerini yaşamak varken ne bu ürkeklik ? Kalk ve başar! Bir şeylerden vazgeçeceksin elbette. Yapmak için yıkmanın gerektiğini unutma. Belki de vazgeçtiğinden fazlasını kazanacaksın. Risk almadan bilemezsin.

Yapacağına inanırsan dünya hatta tüm evren sırf sen başarılı ol diye işbirliği yapar. Hani derler ya istemek başarmanın yarısıdır, öyle değil. Eğer cesur olup harekete geçersen her şey dilediğin gibi olur.

Önüne çıkan engelleri aşar sorunları çözersin. Sen yeter ki kendine güvenip çabala, elini taşın altına koy ve umut et. Geriye kalanlar zamanla istediğin gibi olacak.

Cesur insanlar hayatlarını değiştirmek için bazı önemli kararlar verirler. Bu kararlar onların hayatlarını altüst edebileceği gibi refaha da erdirebilir. Yani cesaretin fazlası deliliktir.

Önemli olan cesaretin tutarlısıdır. Sen de kendi hayatında çizeceğin yola göre bir karar verip cesur davranırsan ancak o zaman refaha edebilirsin.

Başarmak istiyorsan lütfen cesaret et ve savaş. Kendinle savaş, uykuyla savaş, sorunlarınla savaş. Sana ‘yapamazsın’ diyenlere inat cesur ol. Eğer risk almazsan, o adımı atmazsan yarın geç olabilir. Neden demektense şansını dene ve atıl.

Jilet Mesajlar

Gücüne güvenmeyenlere iyi bir ders ver. Başaramazsın diyenlere başardığını gösterebilmek için ve en önemlisi bir sabah aynaya baktığında kendinle gurur duymak için cesaret et.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.