Cep Mesajları

Cep telefonlarının hayatımıza girdiği yıllarda hiç kimse bu kadar popüler olacağını tahmin edemiyordu. Günümüzde ise cep telefonları birçok amaçla kullanılabiliyor. Bu kullanımda gizem taşıyan en önemli özelliği hiç şüphesiz cep mesajları oluşturuyor. Kişiler birbirlerine direk olarak söylemek istemedikleri ya da söyleyemedikleri sözleri bu mesajlar ile söylüyor. Ayrıca ilişkilerde cep mesajları sıklıkla kullanılıyor ve çok daha büyük anlam içeriyor. Birbirleriyle konuşarak iletişim kurmak istemeyen kişiler diledikleri an yazışarak yani mesaj ile iletişim kurabiliyor. Bu yöntemle çok daha yakın ve sıcak ilişkiler kurulabiliyor. Mesajlarda güzel sözcükler kullanıldığında çok daha özel dakikalar yaşamak da mümkün oluyor. Anlamlı paylaşımlar hoş saatleri de beraberinde getiriyor.

Cep Mesajları

Cep Mesajları

Belki hep seni sevdiğimi okumak istemeyecek ve sıkılacaksın ama ben seni ne kadar çok sevdiğimi söylemekten hiç sıkılmayacağım.

Aşk ve sol yanımsın sen benim. Her gün umutla bekleyeceğim ve gelmeyeceğini bildiğim.

Sahi beni de bekleyen, Özleyen ve gelmemi bekleyen var mı acaba.

Aşk vazgeçilmeyendir. Sen benim vazgeçemediğim ve tek varlığımsın. Şimdi seni düşünüp uyuyacak ve seni hatırlayarak uyanacağım.

Seni unutmak mı, imkansızı istemek bu. Ben unutsam bile kalbim seni unutur mu.

Dün yine geçmişe dalıp gittim. Yaşadığımız o günlerin kokusunu hissettim. Gel de bitsin bu yalnızlık. Gel de bitsin bu özlem. Sen beni hiç mi özlemedin. Yoksa benim gelmemi mi bekliyorsun.

Unutamam seni diyordum ve biliyordum seni unutturacak hiç kimsenin olmadığını. Ve öyle oldu seni unutturacak hiç kimse olmadı.

Sen, yaşama sebebim ilk ve tek aşkımsın. Bir gün çık ve gel uzak yollardan. Benim yaralarımı saran tek sen ol.

Sen benim nefesimsin. Gökte parlayan ışığım ve yıldızımsın. Unutma ve benden hep sevgiyle söz et.

Bir aşk için yanmayan kişi sevginin kıymetini bilemezmiş. Hiç mi sevmedin kimseyi, benim kıymetimi bilmek için keşke bir kez olsun sevseydin.

Senin yerini kimse doldurabilir mi bilmiyorum ama inandığım tek şey benim yerimi dolduracak olan kişiyi bulamamandır. Beni sana hatırlatacak insanlar girsin hayatına ama o insanlarda hep beni ara.

Hayatıma girdiğin o günden beri mutlu olmak için birçok sebebim oldu. Ama ben sana o duyguları verememişim anlaşılan.  Şimdi gitme zamanı. Benim mutsuzluğa, senin ise sana açılacak olan o sıcak kollara.

Hayat herşeyi öğretiyor da insana, unutmayı bir türlü öğretemiyor nedense. Bana seni unutturacak bir ilaç var mı acaba, ya da bir şarkı sözü.

Yaşadıklarım senin benim gibi olmadığını gösterdi bana. Hem severken hemde terkederken. Ben özleyerek ayrılırken, sen birlikteyken bile özlemiyormuşsun.

Günlerin getirdiklerini beklemek yerine senin gelmeni bekliyorum sürekli. Ama bu benim için bir beklenti mi yoksa bir son mu bilmiyorum. Gerçekten sen nesin.

Geceyarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.