Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları  Son zamanlarda ülkece zor zamanlardan geçilen bu günlerde 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlama mesajları her kişiye bir nebze olsun iyi hissettirebilmektedir. Tüm ülke de büyük bir önem sarf eden bu gün için 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajlarısayesinde o gün unutulmadan senelerce anılmaya devam etmektedir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu özel günde gösterdiği apansız mücadeleyle birlikte yıllarca tarifi yapılmayacak bir başarıya imza atmıştır. 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları diğer günlere nazaran en çokta böyle bir günde sürekliğini devam ettirmektedir. Ne kadar yıl geçerse geçsin bu mücadelenin izleri daima sürmeye ve her gün artmaya devam edecektir.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Bugünlere gelmemizin en büyük adımlarını atan Ulu Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını daima kalbimizde yaşatıyor ve yaşatacağız.

Bu vatan uğruna canını feda etmiş tüm şehitlerimiz için sadece bugün değil her gün dualarımızı etmeliyiz. 18 Mart Çanakkale zaferimiz kutlu olsun, bu vatan her zaman böyle umutla dolsun.

Çanakkale Zaferi kendi canını hiçe sayıp siper eden askerlerimiz için en büyük şereftir. Bu destanı ömür boyu sürdürmek herkesin borcudur. En büyük zaferimiz kutlu olsun.

Cesaret, fedakarlık, geri dönülmesi düşünülmeyen bir yola giden tüm askerlerimizin ruhları şâd olsun. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

18 Mart günü tüm Türkiye’nin en büyük zaferlerinden birisidir ve daima öyle kalacaktır. Allah askerlerimizi korusun, şehitlerimizin de mekanı cennet olsun. Çanakkale zaferiniz kutlu olsun.

Dönülmesi imkansız bir yola hiç tereddüt etmeden giden tüm askerlerimize borçluyuz aslında bugünleri. Zaman ne kadar geçerse geçsin kalbimizin en derininde büyük bir acı ve kayıp. Mekanları cennet, rûhları şad olsun. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

Türk tarihine büyük bir çağrı uyandıran Çanakkale Zaferi, askerlerimiz bizi korumak için siper etti göğüslerini. Tüm milletin kutlu olsun Çanakkale Zaferi.

Türk milleti bağımsızlığını böyle bir zaferle tüm dünyaya duyurmuştur. Büyük bir onur ve gururla bu günü karşılıyoruz. Çanakkale şehitlerimizi anarken zaferimiz kutlu olsun.

18 Mart Çanakkale Zaferi hiç bir zaman yeri, başka bir şeyle ölçülemez. Kendi canı uğruna herşeyini feda eden milletimizin bu kutlu gününü kutlarım.

Tam olarak bugünlere gelmemizi sağlayan şehitlerimiz, her karış toprakta vardır izleriniz, herkesin kutlu olsun Çanakkale Zaferiniz

Bir milletin birlik ve beraberlik içinde mücadele verdiği bu günde kendi canını hiçe sayıp, ardına bakmadan giden tüm askerlerimiz ve milletimizin bu özel gününü kutlar saygılar sunarım. Çanakkale zaferimiz hepimize kutlu olsun.

18 Mart Türk milletinin unutulmaz en büyük zaferlerinden birisidir. Sadece bugün değil her gün içimizde büyük bir acıyla devam etmektedir. Milletimizin Çanakkale Zaferi kutlu olsun.

Yıllarca acısı hep olacak olan şehitlerimizin ve gazilerimizin anısı hürmetine saygılarımı sunarım. Ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını derin bir üzüntü içinde anar milletimizin Çanakkale zaferini kutlarız.

Ülkece zor günler yaşadığımız bu günlerde şehitlerimizi ve gazilerimizi anmaktan şeref duyuyoruz. Bu acı günlerin çok çabuk geçmesi dileğiyle. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

Atatürk’ün bizleri düşünerek çıktığı bu apansız mücadele için ne kadar onur duysak azdır. Ne mutlu türküm diyene. Çanakkale zaferimiz hepimize kutlu olsun.

Ülkemiz için canını feda eden ve her türlü mücadele karşı çıkan Aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi derin bir üzüntü içinde anıyoruz. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

18 Mart günü tüm Türkiye’nin en büyük zaferlerinden birisi olup, bu özel günde tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz.

Bu özel ve unutulmaz günde tüm dünyaya bağımsızlığımızı ilan eden ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve sevgiyle anıyoruz. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun. Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin.

Çanakkale Zaferi kurtuluşumuz miladı, bugünlere gelmemizin en büyük adımıdır. Aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sevgi ve saygıyla anıyoruz.

Türk millet bağımsızlığını böyle bir günde sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya ilan etmiştir. Geçirdiğimiz şu zor günlerde bugünü anıyor olmanın gururunu yaşamaktayız. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Dur yolcu! diye çıktıkları bu yolda kendi canlarını hiçe sayıp sonsuz bir mücadele içine giren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve sevgiyle anmaktayız. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerin tıpkı o günlerdeki gibi atlatılması umuduyla, Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.