Berat Kandili Mesajları

Berat Kandili Mesajları Berat gecesi Şaban ayının on beşinci gecesidir Kuranı Kerim’in ilk gece indirildiği bildirilmektedir her sene Şaban ayının 15. gününde hangi berat gecesinde o sene gerçekleşecek olan her şey levhi mahfuzda yazılır. Berat Kandili Mesajları Ramazan ayının habercisi olarak da bilinen Berat Kandili 2 günü birbirine bağlayan gecede İslam alemi tarafından bol bol dua edilerek ve Allah’tan af dileyerek karşılarlar. Berat gecesi aynı zamanda bağışlanma ve Arınma Gecesi ve kurtuluş gecesi olarak da bilinir.
Berat kelimesi borçtan kurtulma, temize çıkma, aklanma ve sorumluluktan kurtulma gibi manalara gelmektedir. Berat Kandili Mesajları

Berat Kandili Mesajları

Berat Kandili Mesajları

Bu gece de Allah Extra rahmet, lütuf ve kullarına bağışlama kapılarını ardına kadar aralandığı bir zamandır. Bu gecede yapılan ibadetler normal zamanlardan kat kat daha fazla ödüllendirilir.

Berat kandili Allah’ın rahmetinin’de bağışlamasının çokdaha fazla ve bol olan bir gecedir. Bu gecede edilen dualar, tövbeler kabul olur ve Yürekler bin bir nur ile dolar. Berat Kandiliniz mübarek olsun Hayırlı kandiller.

Varlığı sonsuz olan ve sonsuz merhamet sahibi Yüce Allah kendisine edilen duaları asla geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına erişmesine vesile olan bu mübarek gecede dualarda buluşmak ümidiyle Beraat kandilinizi kutlar hayırlı kandiller dilerim.

Bu gecenin yüzü hürmetine üzerine bereketi evinize, nuru kalbinize dolsun. Beraat kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım Hayırlı kandiller.

Dertlerimiz bir kum tanesi kadar minik, mutluluklarımız ise Nisan Yağmurları kadar bol olsun. Bu mübarek gecemiz ibadet ve sevaplarla dolsun Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede Sevdikleriniz ve dostlarınız sizi hatırlasın, sizin için dua edenler bol olsun sevdiklerinizle daha nice kandillere Hayırlı kandiller.

Berat gecesi arınma ve temizlenme gecesidir. Dualarınız ve dilekleriniz inşallah kabul olur. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti sevdiklerinizin ve ailenizin üzerinde olsun. Berat kandilinde günahlarınız inşallah affolur Hayırlı kandiller dilerim.

Berat temize çıkmak demektir. Gelin bu gecede yüreklerimizden bir tövbe edelim günahlarımız için af dileyelim. Berat kandiliniz kutlu olsun Hayırlı kandiller.

Ramazan’ı Şerif’in habercisi Bu mübarek gecede günahlarınız inşallah affolur Aileniz ve sevdiklerinizle nice kandiller dilerim. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Ya Rabb bu mübarek Berat gecesinde tövbelerimizi affet dualarımızı kabul et. Amin. Tüm İslam aleminin Beraat Kandili mübarek olsun.

Bu en güzel gecemiz yüzü yüreğine dokunsun Şeytan senden ırak, melekler ise yanı başında olsun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun Hayırlı kandiller dilerim.

Bu dünya geçici hiçbir maddi varlığı bağlanma, gönlünü ibadetin huzuru ve rahmetiyle doldur. Bu mübarek Berat gecesinde ettiğin tüm dualar kabul olur İnşallah, amin. Hayırlı kandiller.

Duaların kabul olduğu bu gecede ibadetten başka hiçbir şey yapmak elimizden gelmez. Ettiğiniz tüm dualar kabul olması dileğiyle Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Sofranız bereketli, Kazancınız Hayırlı, yuvanız bol muhabbetli olması dileğiyle Berat Kandiliniz mübarek olsun Hayırlı kandiller dilerim.

Beraat Kandiliniz mübarek olsun. Allah Sevdikleriniz ve aileniz ile mutlu, huzurlu bir yaşam nasip etsin. Ettiğiniz tüm duaların kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller.

Allah bizleri kötü dost şerrinden ve haram paradan korusun. Bu mübarek Berat gecesinde Tüm dualarınız kabul olur inşallah. Hayırlı kandiller diliyorum.

Duanız kabul, yaşamınız huzur dolu, kabriniz bol dualı olur inşallah. Tüm duaların kabul olduğu bu gecenin yüzü hürmetine bol ibadet edelim Berat kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Tüm sıkıntılarınız uçup gitsin, Tüm dualarınız kabul olsun, eviniz bereketli olsun. Hayırlı kandiller dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.