Bayram Mesajları

Bayram Mesajları Bayram kültürümüzde önemli yeri olan zamanlardır. Bayram süresince bayram kutlamaları yapılır, büyükler ziyaret edilir. Bayram zamanları o kadar önemlidir ki, olası bir savaş halinde bile savaşa ara verilir. Bayram Mesajları ise gerek sosyal medyadan çok daha geniş kitleler ile paylaşmak gerekse birebir atılan mesajlarda yazılmak için kullanılabilir. Tabi bu noktada kişisel ya da toplu mesajlar arasında farklar vardır. Bir şirket tarafından atılan Bayram Mesajları ile bir şahıs tarafından atılan bayram mesajları farklıdır. He ne olursa olsun bayram kutlamaları insanların sevinmesine yol açar. Özellikle yaşça büyük olan kişiler için bayramlarda hatırlanmak önemlidir. Sizlere bayramlarda sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz en özel mesajları derledik.

Bayram Mesajları

Bayram Mesajları

İnsanlar arasındaki küslüklerin sona erdiği, bağlarının arttığı bayramlar unutulmaması, hatırlanması gereken anlardır. Bayramları yaşatmak ise bizlerin elindedir. Bayramınız sevdikleriniz ile birlikte geçsin ve mübarek olsun.

En güzel bayram insanın sevdiklerinin yanında olduğu bayramdır, en güzel bayram sizin bayramınız olsun. Bayramınız kutlu olsun.

Bayram paylaşmaktır, bayram muhtaç olanı görmektir, garibanları sevindirmektir. Ancak bu şekilde bayram bütün insanlığın bayramı olur.

Bize sunulan bu mübarek günlerde anlayış, sevgi, mutluluk, huzur dünyanın dört bir yanını kaplasın. Kavgalardan uzak, sevgi ile geçen bir bayram sizin olsun.

Milyonlarca gönlün bir olduğu bu kutsal günde, şefkat ve sevgi dolu zamanlar yaşayın. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Bana bayramların ne kadar önemli olduğunu anlatan anneciğim ve babacığım. Bu sene yanınızda olamasam da kalbim hep sizinle birlikte. O güzel ellerinizden öper, sımsıkı sarılırım. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kalbiniz nur ve huzurla dolsun, dualarınız sevdiklerinizin üzerinde olsun. Ellerinizin sımsıkı bağlandığı, hanenizde neşenin sesinin yükseldiği bir bayramız olsun. Hepinizin ve hepimizin bayramı mübarek olsun.

Bu bayram dertlerinizden uzak kaldığınız sevginin ön plana çıktığı anlar yaşayın, yüzünüzden gülüşünüz hiç eksik olmasın.

Neşeli, sevinçli, kutlu bir bayram geçirmeniz dilekleriyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

İslam âleminin en kutsal zamanlarından birisi olan Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bütün ailenizin bir arada olduğu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Bir küçük sevgi bütün kalpleri birleştirir. Bayram geldi, kalbini kırdıklarınızın kapısını çalın ve bu mükemmel günde kalpleri tekrar kazanma fırsatını kaçırmayın. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kardeşliğin, dostluğun, sevginin yüceltildiği, sıkıntıların bir parça da olsun unutulduğu bir bayram sizinle birlikte olsun. Bu en özel zamanları en güzel duygularla yaşamanız dilekleriyle. Bayramınız kutlu ve mübarek olsun.

Bayramlar yarınlar için iyi dileklerin sunulduğu günlerdir. Bayramlar sadece kutlamaların yapıldığı bir gün değil, gönüllerin de açıldığı günlerdir. Bayramınız kutlu olsun.

Bayramınız çocuk kalbi kadar sevinçli geçsin, gözleriniz en içten gülücüklerle dolsun. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz ve hatırlanacağınız bir bayram geçirmeniz dilekleriyle, bayramınız kutlu olsun.

Bayramda çiçekler bile bir başka açar, gökyüzünün rengi değişir, bir alemin sevincine doğa da ortak olur, sizin için de bu bayram bütün renklerin hayatınızda olduğu bir bayram olsun. En çok yanınızda olmasını istedikleriniz ile birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Birlikte çalıştığımız bütün arkadaşlarımızın mutlu, huzurlu, neşe dolu bir bayram geçirmesini dileriz. Bayramınız kutlu olsun, yarınlarınız hep bayram gibi geçsin.

Bayramların bir başka önemi de küslüklerin bitmesidir. Bugün kırgınlık olmaz, kavgalar masaya yatırılmaz. Eller öpülür, çocuklar sevindirilir. Bayramınız neşe ve barış içinde geçsin, bütün dualarınız kabul osun.

Sevgi dolu, huzurlu ve sevdikleriniz ile bir arada bayramlar geçirmeniz dilekleriyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayram boyunca kalbinizden sevgi, gözünüzden ışık, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Bayramınız mübarek ve kutlu olsun. Aileniz ile birlikte daha nice bayramlar geçirmeniz dilekleriyle.

Kutlu geçen bir ayın sonunda bayram günü geldi çattı. Bütün ülkemiz, İslam aleminiz, aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız için en güzel bayram bu bayram olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun.

Büyüklerimizden öğrendiğimiz bayram güzelliklerini çocuklarımıza öğretme fırsatı bulabileceğimiz, birbirimiz ile sımsıkı kucaklaştığımız bir bayram geçirmeniz dilekleriyle. Kurban Bayramınızın hayırlı geçmesini dilerim.

Tüm yüreklerin sevinçle dolduğu bir bayram olması umuduyla, Kurban Bayramınız kutlu geçsin.

Bağışlanmasının müjdecisi olan bu kutsal günlerin arifesinde ulusumuzun ve sizlerin bütün küslüklerden uzaklaştığı bir bayram geçirmeniz dilekleriyle.

Size ve sevdiklerinize esenlik diler, bu bayramın yaşamınızın en güzel bayramı olmasını temenni ederiz, bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar kalpleri birleştirir, sıcacık bir his doğurur insanın içine, en güzel bayramlar bizim olsun, aileniz ile birlikte geçireniz bir bayram dileriz.

Bayram sadece gelip geçen bir gün değildir. Birleştirir, barıştırır, sevindirir. Sizler de en yakınınızda olanları hatırlamayı unutmayın, içiniz sevgi ve huzur ile dolsun, bu bayram ve bütün bayramlarınız hep mutlu olsun.

Kurban Bayramı Mesajları

Bu sabah kalkıp en çok sevdiklerimizi arıyoruz, onları hatırlıyoruz. Sabahın ilk saatleri ile birlikte bayramın coşkusuna kapılıyoruz. Bayramınız güzel geçsin, bütün sevdikleriniz sizinle olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.