Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Bayram Mesajları

Bayram Mesajları Bayram Mesajları

Bayram Mesajları Güzelim ülkemizde bizi birbirimize yakınlaştıran, toplum olarak kaynaşmamızı sağlayan ve mutluluğumuzu arttıran bayramlarımız için hazırladığımız bayram mesajları kategorimize hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere ülkemizde her yıl dini bayramlarımızı ve milli bayramlarımızı ulusça kutlamaktayız. Ülkemiz dini bayramları Ramazan Bayramı / Kurban Bayramı olup Ramazan Bayramı mesajlarımız ve Kurban Bayramı mesajlarımızla sevdiklerinize sesinizi duyurabileceksiniz. İster büyüklemiz olsun, ister küçüklerimiz olsun, ister yakın akrabalarımız olsun, ister uzak akrabalamız veya arkadaş çevremiz olsun bayramlarda bir mesaj göndererek gönül almak hem size hem de yakınlarınıza mutluluk verecektir. Bayram mesajları kategorimizde milli bayramlarımız olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız için de bayram mesajlarımız yer almaktadır.

Bayram Mesajları :

Sevgili din kardeşim Ramazan Bayramın mübarek olsun eşin, dostun ve tüm ailen daima yanında olsun. Allah (c.c.) büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpmeyi nasip etsin. Nice bayramlara din kardeşim, inşallah nice nice bayramlarımız hep böyle olsun.

İster büyük ol ister küçük zaman küslüğe de alışır. Ama unutma bayramlarda küsler mutlak barışır. Bayramın mübarek olsun, hayırlara vesile olsun.

Ramazan Bayramı sana, eşine, çocuklarına ve tüm tanıdıklarına sağlık, sıhhat, barış ve refah getirsin inşallah. Sofranın bereketi ve kalbinin imanı artsın. Gidenlerin mekanı cennet olsun.Yüce Allah’ım (c.c.) kalanlara nice Ramazan Bayramları nasip eylesin.Amin. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

On bir ayın sultanı Ramazan bitti. Oruçlar tutuldu, namazlar kılındı, sadakalar ve zekatlar verildi. Şükür kavuşturana çiçekler, şekerler, dualar, tatlı dilli sohbetlerle geldi Ramazan Bayramı. Ey mümin kardeşim Ramazan Bayramın hayırlara vesile olsun Allahım (c.c.) dualarını her daim kabul etsin inşallah.

Madem yetiştin bu yılda Ramazan Bayramına yaşlısı, hastası, çocuğu elini öp; saçını okşa hediyeni ver, harçlığını ver. Gönül alanın gönlü olurmuş unutma. Haydi nice Ramazan Bayramlarına.

Dini bayramlarımızdan olan Ramazan Bayramımızı unutmayalım, unutturmayalım. Geleceğe dinimizle imanımızla sahip çıkalım. Hayat dinimizle güzel. Müslüman müslümanın kardeşidir bunu asla unutmayalım. Ne küs kalalım ne de kavga edelim. Yarınlara aklı başında çocuklar yetiştirelim. Bayramlarımızı bayram gibi kutlayalım. Hep beraber Nice Ramazan Bayramlarına inşallah …

Tüm arkadaşlarımın Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Kestiğiniz kurbanlarınızı Allah (c.c.) kabul etsin inşallah.

Hepimizin yüzünün güldüğü, kesilen kurbanların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı, kimsenin aç uyumadığı bir Kurban Bayramı diliyorum. Bayramınız mübarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah.

Atalarımızı hatırlatır her 29 Ekim. Bayrağımızın rengi daha bir al, ay yıldızı daha bir pak oluverir her 29 Ekim. Bu ülke için kim olmaz şehit biz böyle yetiştirildik. Tüm bu ülke sevgisi atalarımızdan iliklerimize nakil.

‘’ Ne mutlu Türküm diyene’’ der gönüller/ Her 29 Ekim’de birleşir kalpler ve eller / Eline bayrağını al, gel geçit törenine/ Gör askerlerinin gözlerindeki şerefi, onuru , Atatürk’ ü gör/ Gör ki vazgeçme 29 Ekim sevdandan Allah (c.c.) korusun Türkü her zaman!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularımla kutlarken, tüm gazilerimize acil şifalar tüm şehitlerimize bolca dualar edilsin inşallah diyorum. Nice Cumhuriyet Bayramlarına hep birlikte ulaşalım inşallah.

Atamız tüm dünya çocuklarına armağan etti 23 Nisan’ı. Elbet kendi vatanında daha da sevinçle kutlanmalı. Gel sende bir çocuk sevindir bugün. Atamızın ruhu çocukların gözbebeğinde hayat bulmalı. Nice 23 Nisanlara…

Çocuklar geleceğimiz/ Çocuklar hürriyetimiz/ Çocukların tek bir gülüşü cennetimiz/ Dünya onlarsız boş anlamsız olurdu./ Gel sen de katıl bize buralar bayram olsun. / 23 Nisanımız şerefiyle onuruyla kutlansın dursun !

Her 19 Mayıs’ da Atamızı anarız. İnkılaplarını konuşur ne kadar yol aldık bakarız. Gençliğimizle onur duyar, sporumuzdan güç alırız. Ne mutlu Türküm diyene / Ne mutlu 19 Mayıs’ı bize verene !

Ey Türk gençliği / Sen nice ülke gencinden daha dirayetli / Daha başarılı ve çok daha zekisin / Atamızın gençliğe hitabesinde tasvir ettiği genç sensin / Onun açtığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam et / Yol gözünde büyümesin / Belki yol uzun ama tünelin sonunda güneşler var güneşler / Türk Bayrağı seninle gurur duyuyor / Unutma sen var oldukça 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ da sonsuza kadar var olmaya devam edecek !

30 Ağustos Zafer Bayramımız bugün / ne unut ne de unuttur dünyaya / Söylesinler var mı dünyada Türk ordusundan büyük / 7’den 70’ e hazırdır bu ulus / İster geçse bir ömür ister bin  ömür / Tek bir karış toprağımız için bize vız gelir ölüm / Toprak anadır toprak babadır bize / Bırakılmaz kimselere. Bu ne bir ağıt ne de göz yaşıdır. Bu onurun göğe arşı şerefin yegane başıdır. / 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun !Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Sosyal Medya Sözleri

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Aşk Sözleri

Ünlü Sözleri

Doğum Günü Mesajları

Yeni Eklenenler