Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı Mesajları Dünyada yaşam döngüsünü doğmak, gelişmek, büyümek, yaşlanmak ve ölmek oluşturur. Bu döngüyü bozan olaylar, istisnai durumlardır. Bir vefat haberi almak, o an yaşanan hüznü, acıyı ve kederi paylaşmayı gerektirir. Ancak bu gibi durumlarda söz söylemek çok da kolay olmaz. Bu nedenle başsağlığı mesajları yollamaya ihtiyaç duyulur. Anlamlı, öz ve karşı tarafın yaşadıklarını paylaştığınızı gösteren Başsağlığı Mesajları yazımızda en anlamlı haliyle sunuluyor. Bir yakınınızı kaybettiğinizde başsağlığı mesajları göndermeniz gerektiğinde yazımızın içeriğinden yararlanabilirsiniz. Acılar paylaştıkça hafiflerken, mutluluk ise paylaştıkça çoğalacaktır. Eğer sözlü olarak başsağlığı dilemekte zorlanıyorsanız, mesaj yolu ile başsağlığı dileyebilirsiniz. Başsağlığı Mesajları Duygu yoğunluğunuzu mesajınızdaki anlam ile karşı tarafa kolayca hissettirebilirsiniz.

Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı Mesajları

Ölüm zor bir sınavdır. Bu günden sonra günah ve sevaplarıyla Rabbime emanet. Mekânı cenneti ala olsun.

Işıklar içinde uyusun, güzel insan. Tüm ailenizin ve sevdiklerinizin başı sağ olsun.

Rabbim, bu özel insanın günahlarını bağışla. Onu sırat köprüsünden kolayca geçir. Allah rahmet eylesin.

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz. Biz erken oldu desek de Rabbim bilir. Ne bir saniye eksik, ne bir saniye fazladır. Allahım’ın takdiri. Başınız sağ olsun.

Yaşam kadar yalan, ölüm kadar gerçek bir durum bulunmuyor ne yazık ki. Allah rahmet eylesin. Sizlere sabırlar versin.

Neler yaşandı, nerelerde yaşandı. İyisi kötüsüyle bir yaşam sona erdi. Başınız sağ olsun. Rabbim rahmet eylesin.

Mevlamın verdiğine söz söylemek düşmez. Ol der olur. Rabbim günahlarını affeylesin. Hepimizin başı sağ olsun.

Bu zamansız gidişat yakışmadı bu özel insana. Rabbim sabırlar versin. Toprağı bol, mekânı cennet olsun.

Çok üzgünüm. Böyle bitmemeliydi. Çok daha güzel günleri hep birlikte yaşayabilirdik. Rabbim onu bizden çok seviyormuş. Mevlam rahmetini esirgemesin.

Hayatın anlamsızlaştığı bu özel anda, üzüntünüzü en samimi duygularımla paylaşıyorum. Başınız sağ olsun, rabbim sabırlar versin.

Yalan dünyaya veda edip, gerçek dünyaya giden tüm bedenlerin ruhları şad olsun. Allah gani gani rahmet eylesin. Hepimize sabırlar versin.

Gönlümüzde hüzün var gözlerimiz yaşlı. Bu dünyadan göçüp giden arkadaşım, Allah’ım seni cennetine buyur etsin. Sözlerin değerini yitirdiği bu gün için, hepinize başsağlığı diliyorum.

Mevlam rahmet eylesin, ışıklar altında uyusun. Yattığı yer nur olsun. Başınız sağ olsun.

Ölüm acı bir gerçek, dünya tatlı bir yalanmış. Bir gün bizde ona erişeceğiz. Can dostumu Allah rahmet etsin. Toprağı onu sıkmasın. Mekânı cennet, kabri nur olsun.

Acı kaybınızı özlemle öğrendim. Bu günde yanınızda olamadığım için çok üzgünüm. Acınızı tüm kalbimle paylaşıyorum. Allah sabırlar versin.

Her canlı ölümü tatsa da, arkasından ağlanan yalnızca insanoğludur. Bir gün hepimiz bu dünyaya veda edip, edebi mekânımıza döneceğiz. Başınız sağ olsun, mevlam sabırlar ihsan etsin.

Çok üzgünüm. Başınız sağ olsun. Nur içinde yatsın.

Makamın nur, mekânın cennet olsun. Sizlerin de başı sağ olsun. Rabbim sabırlar versin.

Sözcükler yetersiz kaldı. Duygularımı tarif etmek için. Başınız sağ olsun. Rabbim onu incitmesin. Makamı cennet bahçesi olsun.

Üzüntümü tarif edemiyorum. Çok kederliyim. Allah’ım rahmet etsin. Yattığı yer sıkmasın. Hepimizin başı sağ olsun.

Bu dünya yalanken, ölüm acı bir gerçek. Ne gereği var ki kırıp, üzülecek. Bak bir fani daha göç etti bu dünyadan. Ağlasan inlesen de görmeyecek bilmeyecek. Rabbim cennetine alsın.

Vefatını yeni öğrendim. Bu kederli gününüzde yanınızda olamadım. Başınız sağ olsun. Rabbim sabırlar versin.

Bir insan doğduğunda öleceği an da belli olurmuş. Rabbim rahmet eylesin, toprak onu incitmesin. Allahım rahmet etsin.

Bu yalan dünyanın kahrından kurtularak gerçek dünyaya giden kardeşim. Ölümüne alışamıyorum. Sensiz hayat çok zor oldu. Başımız sağ olsun.

Çok erken olmadı mı? Bu son bu bitiş. Hayatımızın en güzel günlerinde bu gidiş niye. Başınız sağ olsun. Rabbim bağışlasın, cennetine buyur etsin.

Güzel arkadaşım, güzel insan, sözünün eri, can yoldaşım. Allah rahmet eylesin. Allah hepimize sabır versin. Nurlar içinde, ışıklar altında uyusun.

Dünyanın sonu bu olsa gerek. Bu küçük kıyameti hep birlikte atlatacağız. Allahım rahmet eylesin. Acınızı en derin duygularımla paylaşıyorum. Mezarı gül bahçesi, kabri nur, makamı Cenneti-ala olsun.

Vefat Mesajları

Hepimizin sonu bir avuç topraktır. Başınız sağ olsun, mevlam sabırlar versin. Allahım peygamber efendimize komşu olarak buyur etsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.