Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya Doğum Günü Sözleri Her zaman için hem saygı hem de sevgiyi hak eden babalar için birbirinden güzel babaya doğum günü sözleri sayfamızda yer almaktadır. Gerek duygu anlamında yoğunluk taşıyan sözlerin aynı zamanda kaliteli olması da tercih sebebidir. Bugüne gelinmesinde önemli bir role sahip olan babaların en özel günlerin kutlanması da değerlidir. Babaya Doğum Günü Sözleri Bundan dolayı uzaklarda bulunulmasından dolayı paylaşılamayan mutluluklar için en azından çeşitli sosyal medya araçları üzerinden Babaya Doğum Günü Sözleri paylaşılabilmektedir. Aşağıda yer alan birbirinden farklı güzel babaya doğum günü sözleriher zaman için en ideal seçenekler olmakla birlikte farklı uygulamalar üzerinden de gönderilebilmektedir.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Babaya Doğum Günü Sözleri

Her zaman arkamda duran canım babam, doğum günün kutlu, yaşamın hep güzel olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği olan canım babam, nice güzel yıllara hep birlikte ulaşmak temennisiyle…

Yıllarca bizler için sabah erken kalkıp geceleri uyumayan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Dert ortağım babacığım, nice güzel yaşlara erişmek dileğiyle.

Beni en iyi şekilde yetiştirmeyi başaran canımdan çok sevdiğim babacığım, her ne kadar yanında olamadıysam da yeni yaş gününü kutlu olsun. Umarım tüm dileklerin bu yaşında seninle olur.

Her zaman kollarında olmanın verdiği huzur ve güvenle hayata tutundum. Beni bu yaşlara kadar sağlıklı getiren canım babam, nice güzel yıllara.

Yaptığım işlerden dolayı kızsan da her zamanda yanımda durduğun için çok teşekkür ederim. Sadece baba değil, dost, arkadaş oldun bana. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Yürümeyi de düşmeyi de bizlere öğreten canım babamız, nice güzel ve huzurlu yaşlara erişmen dileğiyle.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaş olması temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun babam.

Dünyanın en anlayışlı babası olmayı başardığın için bir ömür boyu sana minnettar olacağız. Tüm çocukların olarak yeni yaş gününü kutlarız, sağlıcakla kal.

Dünyanın enlerini bir arada buluşturan babacığım, her zaman aklımda ve kalbimdesin. Doğum gününü içtenlikle kutlar, annemle birlikte huzur dolu nice günlere erişmen dileğiyle.

Birçok badirenin üstesinden gelmem de en büyük yardımcı meleğim olan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Papatya, gül ya da başka bir çiçekten çok daha fazlası olan güzeller güzeli her şeyi hak eden canım babam, seninle bir ömür geçirmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Güzel gözlerinden sadece mutluluk göz yaşları eksik olmasın. Her zaman sağlıcakla kal, nice yıllara.

Fedakârlık ve sevginin tanımlanmasında kullanan baba kelimesine hayat veren canım babam, seninle her zaman çok gurur duydum. Aramızda olmasam da doğum günün kutlu olsun.

Aramızda mesafelerde bulunsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyorum babacığım. Doğum günün kutlu, hediyeler anlamlı olsun.

Sahip olduğum en değerli kişilerden olduğunu sakın unutma, senin gibi bir babanın oğlu olmaktan her zaman gurur duydum. Nice güzel yaş günlerine.

Bizlerin mutlu olması için hayatını feda eden canım babam, sayende çok güzel bir hayata sahip olabildik. Doğum günün şimdiden kutlu olsun babaların en cana yakını.

Babaların kralı tanımlamasının karşılığı olmandan dolayı her zaman değerlisin. Değeri büyük olan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Pastanın mumlarını söndürmeden önce mesajımı okuman dileğiyle, iyi ki doğdun canım babam.

Sabır tohumu ile çocuklarını büyüten ve sevgiyle bizleri yetiştiren canım babam, öpücüklerle kutlu olsun yeni yaşın.

Her an aklımda ve kalbimde olan canım babam, yeni yaşın sağlık, huzur ve mutluluk getirsin sana. Hiçbir gün göz yaşların akmasın.

Baba Sözleri

Hayatımı anlamlı kılan kahramanım, iyi ki doğdun. Yumuşak kalpli, kudretli canım babam, yeni yaşında hep mutluluklar senin olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.