Babalar Günü Kutlama Mesajları

Babalar Günü Kutlama Mesajları babalarımıza olan saygı ve sevginizi kelimelere dökerek ifade etmemize yardımcı olur. Bu güzel sözler babalarımızı mutlu eder ve kendini değerli hissettirmemize yardımcı olur. Duygularımızı anlattığınız Babalar Günü Kutlama Mesajları vesilesi ile babalar gününü kutlayarak hatırımızda olduklarını da belirtmiş oluruz.Babalar evlatlarına çok değer verir ve hep mutlu olmalarını ister. Bazı babalar bunu belli edemese de çocukları hep aklındadır ve değerlidir. Bu nedenle bu özel ve güzel günde Babalar Günü Kutlama Mesajları ile bizler de duygularımızı ifade edebilir onların kalplerine dokunabiliriz. Çocukları için her türlü fedakârlığı yapan babalarımızı bu özel günlerinde hatırlamayı ihmal etmemeli onları sevgi ve saygı dolu mesajlarımızla kutlamalıyız.

Babalar Günü Kutlama Mesajları

Babalar Günü Kutlama Mesajları

Evimizin direği en değerlimiz canımız babamız babalar günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.

Tüm babaların ve çocuğu olmasa da kalbi baba şefkati ile dolu olanların babalar günü kutlu olsun.

Canım babacığım iyi ki benim babamsın, iyi ki senin kızınım, seni çok seviyorum.

Varlığınla bana güç verdiğin için, hep yanında olduğun için, dünyanın en iyi babası olduğun için teşekkür ederim. Kıymetlim babam, sen bir tanesin.

Sen öyle iyi bir babasın ki, hiç bir babaya özenmedim, hiç bir kızın yerinde olmak istemedim. Senin kızın olmak bit ayrıcalık.

Beni böyle yetiştirdiğin için, sevgi dolu kalbini bana da aşıladığın için, beni böyle güçlü yetiştirdiğin için teşekkür ederim güzel babam.

Kalbinin güzelliği sesine, yüzüne yansıyan aslan babam, sen benim her şeyimsin.

Babalar kızlarının ilk aşkı ve ilk kahramanıdır. Sen bizim en güçlü kahramanımızsın. Babalar günün kutlu olsun.

Bize hiç bir sıkıntını yansıtmadan, sevgi saygı çerçevesinde yetiştirdiğin için teşekkür eder ellerinden öperiz. Babalar günün kutlu ve mutlu olsun.

Canım babacığım sen elimi tutunca kendimi hep 5 yaşımda bir çocuk gibi hissediyorum. Senin yanında ben hep 5 yaşımda bir çocuk gibi dertsiz ve mutluyum. Hep yanımda hep arkamda ol canım babam.

Kimi çocuklar anne diye ağlar, kimi çocuklar baba diye, ben kaç yaşımda olursam olayım her acımda baba diye ağlayacağım. Beni kalbinle duyup varlığınla iyi hissettireceğini biliyorum.

Tüm ölmüş babalarımıza Allahtan rahmet diliyor ve babalar günü vesilesiyle dua ve saygıyla anıyorum.

Çocuklarımın babası merhametli adam, babalar günün kutlu olsun, çocuklarımızla nice güzel, mutlu günler geçirmemiz dileğiyle seni seviyoruz.

Babalar uzakta da olsa çocukları için bir güç, bir dayanaktır. Allah babalarımızı başımızdan eksik etmesin. Sağlık ve güç versin.

Tüm baba şefkati taşıyan, amca, dayı, dede ve abilerin de babalar günü kutlu olsun. Varlığı ile destek veren mutlu eden iyi insanlara sevgi ve saygı ile mutlu günler.

Canım babam, sana sarıldığımda duyduğum huzur ve mutluluk çok ayrı. Seni çok özlüyorum ve seviyorum. Sen hep aklımdasın babalar günün kutlu olsun

Bu hayattaki en büyük şanslarımdan biri senin gibi bir babaya sahip olmak, merhametli, iyi kalpli babam benim.

Hayatımda tanıdığım en yakışıklı, en merhametli en güzel adam kim deseler, hiç düşünmeden babam derim. Can parçam canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Sen benim sadece babam değil, arkadaşım, sırdaşım, örnek aldığım süper kahramanımsın, canım babacığım, seni hep çok seveceğim.

Bizim için yaptığın fedakârlıkları ödeyemeyeceğimi biliyorum, attığım her adımda senin çocuğun olduğunu hatırlayıp sana layık bir evlat olmak için elimden geleni yapıyorum. Seni çok seviyorum babam.

Hayatımda hep senin gibi iyi insanlarla karşılaşmak için dua ediyorum. Sen çok iyi bir baba, çok iyi bir arkadaşsın babacığım.

Canım babacığım, seninle gurur duyuyorum ve benimle gurur duyman için elinden geleni yapıyorum. Babalar gününü kutluyor nice güzel babalar günü geçirmeni diliyorum.

Babalar gününü kutlar, ellerinden öperim babacığım. Hep aklımda ve kalbimdesin seni dünyalar kadar seviyorum.

Bana iyi insan olmayı, merhameti sen öğrettin iyi ki benim babamsın, iyi ki varsın yakışıklı babam.

Senin izinde, senin yolunda giderek bu günlere geldim. Sen dünyanın en iyi babasısın günün kutlu olsun.

Bir gün değil her gün değerli, özel ve aklımdasın. Bu babalar gününde yanında değilim ama kalbimdesin, canımsın. Seni dünyalar kadar çok seviyorum.

Beni hep gururlandırdığın için, bana güvendiğin için ve beni yücelttiğin için çok teşekkür eder ellerinden öperim. Babalar gününü kutlar sevgi ve saygılar sunarım.

Zor günlerimde varlığını hatırlayıp güç alıyorum, varlığına şükredip senin için hep dua ediyorum. Hep yanımda ol, ayakta kal ve beni koru canım babam. Seni çok ama çok seviyorum.

Bugün babalar günü ve ben ellerini öpemiyorum. Sana dualarını gönderiyorum. Seni çok özlüyor ve hep hatırlıyorum. Mekânın cennet kabrin nur dolsun babam.

Allah sana sağlık, sıhhat, güç ve mutluluk dolu günler versin. Güzel olan her şeye layıksın sen canım babacığım. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Çocuklarınla, torunlarınla ve sevdiklerinle nice neşe dolu babalar günü geçirmen dileğiyle babacığım.

Evlatları için çalışan, onlara iyi örnek olan, merhametli tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

Evlat acısı çeken tüm şehit babalarının babalar günü kutlu olsun.

Sendeki şefkati, merhameti ve iyi niyeti hiç kimsede görmedikçe ne büyük bir insan olduğunu daha iyi anlıyorum. Dünyanın bütün güzellikleri seninle oldun. Babalar günün kutlu olsun, rabbim tekrarını nasip etsin.

Bana kimin kızısın diye sorduklarında hala gururla babamın kızıyım diyorum. Bütün gücümü senden alıyor seninle gurur duyuyorum. Babalar gününü kutluyor kocaman sarılıyorum.

Bizlere hep iyiyi öğrettiğin için, iyi örnek olduğun için, bizi hep gururlandırdığın için teşekkür eder ellerinden öperim. Nice güzel babalar günün olmasını dilerim.

Sen bizim pelerinsiz kahramanımız, pili hiç bitmeyen oyuncağımız, hiç kırılmayan sabır taşımız oldun. Sen bir süper kahramansın, elli yaşıma da gelsem ben senin küçük kızınım. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlıkların ve bize yaşattığın mutluluk kelimelerle anlatılmaz. Hakkını helal et babacığım. Hakkın ödenmez benim gönlümde her gün babalar günü her günün kutlu olsun.

Ben en mutlu günlerimi, en huzurlu günlerini senin gölgende yaşadım. Yanımda olmasan da sadece varlığını bilmek bana güç veriyor. Yiğit babam benim, seni sadece bugün değil, her gün çok seviyorum babalar gününü kutluyorum.

Senin çocuğun olmak dünyanım en şanslı insanı olmak demek, dünyanın en şanslı insanından, dünyanın en iyi babasına kucak dolusu sevgiler ve öpücükler. Babalar günün kutlu olsun babam.

Sen farkında olmasan da gülüşün, bakışın, duruşun bile bana güç veriyor. Benim gözümde sen bir kahramansın. İyi ki varsın babacığım, ellerin öpüyorum.

Seni her gün biraz daha çok seviyorum. Yaş aldıkça gözümde daha da yüceliyorsun. Sen hayatımda tanıdığım en iyi insansın. İyi ki senin kızınım babalar günün kutlu olsun.

Sen sadece bir günü değil her günü kutlu ve mutlu yasamayı hak edecek kadar süper bir insan, harika bir babasın. Dünyada en çok değer verdiğim kıymetlimsin babam.

Kutlama Sözleri

Bakıyorum da kendimle ilgili gurur duyduğum her konuda senin dokunuşların senin esintilerin var. İyi ki hep seni örnek almışım. Sevgi ve saygıyla gününü kutluyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.