Ayrılık Mesajları

Ayrılık Mesajları Sevmek ne kadar güzel ise ayrılmak o kadar zordur ve acı vericidir. Yaşadığınız bu durumları ayrılık mesajları ile ifade edebilirsiniz. Kelimelerin anlamlarını yitirdiği bu zamanlarda güzel bir cümle ile kendinizi daha net bir şekilde anlatabilirsiniz. İletişim çağımızın en önemli sorunudur. Doğru kelimeyi doğru yerde kullanmak, pek çok yerde hayat bile kurtarır. Biten ilişkilerde Ayrılık Mesajları ile acılarınızı tarif edebilirsiniz. Kendinizi iyi bir şekilde ifade etmek, yaşadığınız tüm ilişkilerde daha anlaşılır olmanızı sağlar. Ve pek çok problemin bu şekilde önüne geçebilirsiniz. Bu zor zamanlarda içinizde geçenleri birkaç kelime ile anlatmak için sayfamızdaki Ayrılık Mesajları kısmından seçimler yapabilir. Ve bu mesajları kullanarak duygularınızı dile getirebilirsiniz.

Ayrılık Mesajları

Ayrılık Mesajları

Sıktığım elleri, taradığım saçları, tonlarca sevgimi, kilometrelerce uzanan umutlarımı ayrılık benden alıp götürdü.

Gitti diye üzülme sakın! Yeni yılın modası bu gitmeler. Üç gün sürer aşklar, sonra gider arkasına bakmadan. Ne de olsa Aslı ile Kerem çok eskilerde yaşarmışlar.

Ayrılırken şefkatli konuşan taraf bu ilişkinin aşık olmayan kişisidir.

Kelime hazinesi çok geniş olan ben, sen git deyişinin anlamını bulamıyor.

Bu şehirden her gideni ben uğurluyorum sanki, sen benden gittin gideli çok zaman geçti. Ama ben hala sana el sallıyorum.

Yüreğimin en derinlerine attım seni. Çelik kapılarla kapattım üzerini. Öyle incindim ki, iyi hatıraları bile hatırlamıyorum. Bu cezayı sen kendin verdin.

Yalnızlık bir umut, belki paylaşmamaktır. Ya da gözlerin daldığı yerde bir serçe için ağlayan bir bulut olur. Ya da kim bilir hayallerle dolu bir hayattır bu.

Ölmek dünyadan unutulup gitmek, kefen giymek, kara toprağa girmek olarak tarif ediliyor olabilir. Ama benim içi tek ölüm sadece sensizlik.

Güneş yine soldu, akşam oluyor. Ömür kadehim ise sensizlik ile doluyor. Sen olmayınca dertler, kederler beni bulunuyor ve kahroluyorum. Seni çok seviyorum.

İçimde açan gülüm, sönmek bilmeyen alevim başım yastık ile her buluştuğunda hayallerimdeki ışığımsın. İçimden söküp atamadığım yar, benden hiç gitme.

Senin yokluğun cehennemin başka bir adı. Ne olur gitme yokluğunda yanmak çok acı.

Gözlerinin zamansız ıslanmasını istemem. Sözlerime aldırma, güneşin nerden doğduğunu bilirsin, onun gibi de seni nasıl sevdiğimi hiç unutma.

Bir noktadan geçen doğrular kadar sevdim seni, ne yazık ki iki noktadan geçen tek bir doğru gibi anladın beni.

En acı izler silinir, en çetin kışlar biter ama kimsenin bilmediği bir şey var. Gönlüm derinden sızlar, dile kolay olan ise; Unutmak kolay.

Unutmanın zor olduğunu anlatmanın imkansız olduğunu bilirim. Seni unutmaya çalıştıkça hatırlıyor ve anlattıkça bitiremiyorum.

Sensizlik benim için Hayat defterinin zindan karası yapraklarında hasret kırmızısı ile yazı yazmak gibi, Bu öyle bir yazı ki; evsiz kalan mülteciler gibi hüzünlü…

Senden bir sesi bir soluk beklemek, hele ki suskunluğun en acımasız olduğu zamanlarda çok can yakıcı oluyor. Sevdiğim bu kadar uzun susmadın, hiç bu kadar uzun da gitmedin. Hiç bilmediğim yerlerde, gözlerimden uzaklarda beklemek çok zor.

Sevda ekince ayrılık biçilmez. Sevende sevilende kolayca vazgeçmez. Sen beni sevmesen de, ben ikimizin yerine de yanarım. Sana yetmez mi?

Bu ayrılık belimi büküyor. Ayrılık acıları ise tanıdık bir hasret veriyor içime. Bir gün senden yakınlık görmedim. Geri dönsen de fark etmez.

Zehir Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.