Aşk Sözleri

Aşk Sözleri  Sevgili ziyaretçilerimiz hisli insanların buluşma yeri olan sitemize hoş geldiniz. Sitemizde aşk sözlerini aradığınız her  tarzda ayrıcalıklı  özel Aşk Sözleri okuyabilirsiniz bunun yanında sizlerde Aşk Sözleri paylaşımlarında bulunabilirsiniz sitemizde ileriye dönük olarak her kategoride yazılar hazırlanacaktır önerilerinizi iletirseniz bizlere yön verecektir.

AŞK SÖZLERİ

Aşk Sözleri

Güllerimiz kırmızı ve beyaz olsun. Kırmızı güller senin, beyaz güllerde benim. Beni unutursan eğer kırmızı güller solsun, bende seni unutursam eğer beyaz güller kefenim olsun.

Belki yüzüm gülecek döneceğim şaşkına. Belki mahkum olacak ömür boyu aşkına. Bu kararı verirken sakın bana deme toy. Sensiz ben yaşayamam elini kalbime koy.

Hasretim ben sana yarim, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesine benzer. Senin o bakışların ömrümü uzatan bir sihir. Ve ben sevgilim, bu güne kadar kimsede hissetmediğim duyguyu seninle birlikte yaşıyorum.

Biz seninle ya çok gereksiz bir zamanda rast gelmiştik ama hiç yan yana gelemiyecek iki insan idik. Biz ne idik bilmiyorumki. Sevgilimi desem değil aşık desem yine değil bildiğin rastlantımıydıki buradan öteye gidemedik.

Sigaramın dumanında hayalin, Sen olmadığın zaman yanımda buz tutar yüreğim, Ben yalnızca seninim sana aitim sevgilim.

Çok görmüştüm ölümü birisi öldüğünde insanların onu, toprağa gömdüğünde ve onu seven her kezin ona ağladığında. Oysa sen, öldüğünde ise ben seni inan kalbime gömmüştüm. Benden başka kimsenin sana, ağlamamıştı çünkü ben ölmeyince aşkım ölmemişti.

Senin için yerine getirmeyeceğim sözleri asla veremem, ama istersen hiç kullanılmamış olan tertemiz bir kalp verebilirim.

Seni ne çok sevdiğimi bilmek istersen eğer yerlere düşen yağmur tanelerinden tutabildiklerin senin sevgin tutamadıkların ise benim sana olan sevgimdir.

Bir gece yarısında titreyerek uyandığında eğer bilesinki resmini öptüğüm gündür,Nedensiz yere yaşlar süzülünce o güzel gözlerinden bilki yokluğunda öldüğüm gündür.

Kelebeğin yaşamı kısadır derler, bende senin gözlerindeki ışık ile beslenen ölümsüz bir kelebek. Sana olan sevgimin ve hasretimin Spil dağının tepesinde açmış bir gülün güzelliği kadar uzun koklanmasıda o kadar çaresiz.

Çok ölüm görmüştüm ben biri öldüğünde insanların onu, toprağa gömdüğünde onu sevenler her kes ona ağlar. Ama sen, öldüğünde ben seni kalbime gömmüş’tüm, benden başkası sana ağlamadı, üçünkü, ben ölmeyince aşkım ölmedi.

Seviyorum seni hem de senin anlamadığın kadar.Sonbahar akşamlarında çilenen yağmurun o narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum senin adını sokaklara.

Sen tıpkı yıldızlar gibisin onlar kadar etkileyen, çekici ve güzelsin ancak aranızda tek fark ise onlar milyarlarca sen ise bir tanesin.

Tabaklarda kalmış kırıntılara benziyordu sanki sana olan sevgim. Sen hep beni bırakmıştın Ben ise hep ardından ağladım.

Kendin için bir yıldız seç gök yüzünden gözlerin kadar parlak, senin kadar tatlı oIsun , Bir yıIdız da bana seç, parlamasa bile önemli değil yeter ki senin yanında olsun.

Seni yüreğimde taşımak öyle zor’ki hiç kimseye söylemeden sevmek dokunamamak sarılmamak öyle zor’ki seni içimde taşımak öylesine zor’ki ağzımda lokma varken konuşması kolayda yüreğimde sen varken yutkunmak çok zor canım.

O kadar güzelsin yüzüne bakamıyorum. Titriyor hep ellerim, ellerini bile tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sana inan sensiz duramıyorum.

Güzelim ben seni tanıdığımdan sonra yüreğimi sana vermişim ama sen haberim yok diyorsan eğer sen akar su olursun bende balık sen nereye gidersen bende oraya ama sadece sen yanımda ol yeter.

Özlemek,tıpkı üşümeye benzer birşey soğuk bir günde, yağmur altında yürümek ve sırıl sıklam, ıslanmak titreyip. Sıcak bir yere sığınmak istersin ya bazen, öyle ihtiyacım var işte,senin yüreğine sığınarak,beni nefesinle ısıtmana.

Ben varya ben senin güzelliğine değil sevgilim , ben sadece senin gözlerine tutuldum.Benim vurulmam senin çekiciliğin değil sevgilim , benim vurulmam senin gülüşüne idi.

Elinde tuttuğun gülün kokusu yoksa sebebi gülü koklamayı bilmediğindendir. Aşk’ta işte aynı böyledir nasıl seveceğini bilmiyorsan hayat sana tam bir cehennemdir gibidir işte.

Sen bu dünyaya sürgün olmuş bir melek ve bende seni öyle çok seveceğim ki artık yeniden bir daha cennetine geriye dönmeyi arzulamıyacaksın.

Ben seni dün sevmemiştim çünkü dün gerilerde kaldı,Bugün de sevmeyeceğim artık çünkü bugün de bitmekte ben artık seni yarın seveceğim nedenmi? Yarınlar hiç bitmeyecekler!

Aşkını ifade ederken bilinen kelimelerle belli etme bu aşkı. Onun üzerine güneşin ne çok yakıştığını anlatki. Ne söylemek istediğini düşünsün dursun.

Aşkının gözle görülenini herkes seviyor,ama sen onda gözle görülmeyeni aramalısın.Eğer aradığın gerçek aşk ise tenine değilde, kalbine dokunmalısın.

Ben sana nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum. Hayatım diye fısıldıyorum hayatım çok kısa kalıyor, çiçeğim dediğimde ise o zaman çiçek soluyor.Ben sana canım diyeceğim,bu can sen olduğunca yaşıyor.

Ben sensiz sonsuza kadar yaşamayı istemiyorum. Seninle yalnızca bir gün yaşayalım ben bir kelebek örneği bir günlük ömrü olsun ama oda seninle olsun. bir gün bir ömre bedel seninle olduğumda ne dünyayı isterim nede cenneti benim dünyamda sensin cennetimde.

Birisini çok seviyor olman onu mutlu edeeceğin anlamına gelmez. Eğer mümkünse fazla sevme, ama güzel sev. Neden dersen eğer sevilmeye ihtiyaç duyanlar her zaman farklı  hissetmek ister,az veya çok hissetmeyi değil!

Sana hasret olarak yaşadığım şu her saniyenin değerini ben bilirim. Ancak sana kavuştuğum zaman yaşadığım bu hasreti kutsal yapan ise geçmişte kalanların izleri olacaktır.

Üzüntüler ve hüzün gezegenler kadar uzak, mutluluk ise nefesin kadar yakınımda olsun. Ümitlerin hakikat, gerçeklerin ümitli, mutluluğun sonsuz olsun.

Kulaklarına fısıldıyan uyku perisini cebime hapsettmiştim. Oysa senin bana verdiğin en güzel hediyelerden birisi oydu. Onunla birlikte şarkıları duyurmak istiyorum kulağına. Benim biricik kurtarıcım uyku perisi.

Bazıları sonsuza kadar yaşamak ister. Fakat ben sonsuza kadar yaşamak istemem. Sadece seninle bir gün yaşamak bile benim için yeterli olacak. Benim bir gün ömrüm olsun. O gün sadece sen yanımda ol yeter bana.

Bir şiir okuduğum zaman ilk aklıma sen geliyorsun. Düşünüyorum; benim gibi şairlerde mi sana aşıktı. Bütün mısralara seni yazmışlar. Her okuduğum şiirde gözümün önüne geliyorsun. Şiir gibisin.

Senin yüzündeki her noktayı her çizgiyi ezbere biliyorum. Ben seni görmek için sana bakmaya ihtiyaç duymuyorum. Gözlerimi kapadığım zaman bütün ihtişamınla karşımda duruyorsun.

Ben sıradan bir sevgi yaşamak istemiyorum. Sıradan sevgiler basit insanlar içindir. Seni de sıradan bir sevginin kahramanı yapmam. Seni bu dünyada birisine duyulabilecek en büyük aşk ile seviyorum.

İkimizin hayali de ortaktı. Zaten bu yüzden ortak bir noktada buluşmadık mı? Fakat benim hayalim değişti. Artık benim tek hayalim seninle olmak. Günümde gecemde her dakikamda sen varsın. Senin sözlerin, gözlerin var.

Birisini sevmek demek illa yüzünü sevmek demek değil. Ben senin gülüşünü, bana bakışını, konuşmanı seviyorum. Ben senin benim yanımda olan varlığına aşığım.

Ben bizim ne olduğumuzu hala çözemedim. İçimdeki duyguları bir arakadaşa hissetmiyorum. Bu çok farklı bir duygu. Gözlerine baktığım zaman duyduğum aşkı sende görebiliyor musun?

Bakışların her şeyi anlattığını söylerler. Daha önce yaşamadığım bir duyguyu bakışlarım anlatıyor mudur acaba? Sen gözlerime baktığın zaman sana olan aşkımı görebiliyor musun?

Senin parüfmünü kullanan kişileri görüyorum sevgilim hiçbiri senin gibi kokmuyor. Sen o kadar farklısın ki sıktığın parüfm bile sadece sana özel. Başka hiçbir kadın senin kadar mükemmel kokamaz.

Aşkın önceden bu kadar güzel bir şey olduğunu bilmezdim. Fakat doğru insanla ve vaktin yaşanınca mükemmel oluyormuş. Sen beim vaktinde gelen doğru kişimsin. Aşk bir tek seninle güzel.

Ben aşkı ilk elini tuttuğum zaman hissettiğim sıcaklıkla öğrendim. Gözlerinde göslerimi bulduğum zaman gördüğüm ışık beni her defasında sana daha fazla yakınlaştırıyor. Sen benim ne olusa olsun vazgeçemediğimsin.

Kalbim her attığında sana olan aşkımı hissediyorum. Benim kalbim sanki sen yokken atmıyordu. Sanki sen yokken ben yaşamamıştım. Şimdi öyle bir şeyki senin dokunuşun bile bana cenneti yaşatıyor.

Aşk Acısı Sözleri

Ben senin gözlerine baktığım zaman güzel ruhunu görüyorum. İşte ben o ruha aşık oldum. Benim sende görüklerimi başka kimse göremez. Çünkü başka kimse sana böyle bakamaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.