Aşk Sözleri Etkileyici

Aşk Sözleri Etkileyici Hayatımızın en güzel kısımlarından biridir sevgiliye, eşinize söyleyebileceğiniz  Aşk sözleri etkileyici kelimeler söylemek. Hangi kadın istemez ki? Her kadın duymak ister. Bazen çocuklarınıza bile sevgiyle bakınca bile ilk aklımıza gelen Aşk Sözleri Etkileyici  olduğu için söyleriz. Önemli olan mutlulukla konuşabilmek, İçimizden gelerek sohbet edebilmektir. Biz insanlar mutlu olduğumuz da, ağzımızdan güzel kelimelerin çıkmasına sebep oluruz. Mutluysak eğer, keyifli bol sohbetli konuşmalar yaparız. Ama Aşk Sözleri Etkileyici kelimeler yoksa hayatımız da, bende bu dünyanın hiçbir anlamı kalmaz. Sizler de, çocuklarınıza, eşinize, sevgilinize güzel hitap ederek bu sözleri söyleyerek onları memnun ve mutlu edebilirsiniz. 

Aşk Sözleri Etkileyici

Aşk Sözleri Etkileyici

Ben sevdiğimin  gülüşüne aşık oldum deliler gibi. Bakışlarına gözlerinin derinliklerine mest oldum. Mayhoş bakan gözlerine daldım gittim sanki denizlerin derinliklerinde kaybolurcasına. Trip attığı zaman sinirlendiği zaman o yaptığı yüz ifadesindeki masumluğuna aşık oldum. Aşığım ben sana sevdiğim.

Gökyüzünde binlerce yıldızlar var. En parlak olanı sensin. Hep o yıldıza baktığım zaman sen aklıma geliyorsun. Ay gibi parlıyorsun yüreğime, yıldızlar gibi düşüyorsun yüreğime. 
Hep sensin benim dünyam, ışığım, aydınlığım. Başkası değil, hep sen, bir tek sen. Ömrüm ömrüne gelsin her zaman, ömürlüğümsün sen benim. Aşk teriminin kurucususun.

Sen benimsen eğer kimin ne yaptığı, kimin kiminle gezdiği, kimin kime aşık olduğunun hiçbir önemi yok. Sen benimsen benimsindir. Sen benimsen her şey herkesin olsun, herkesin de olabilir. Sen benim dünyamsın, nefesimsin, ömrümü adadığımsın.

Âşık olmak, sevmek ne kadar güzeldir. Sınırsız, beklenti olmadan, kural olmadan sevebilmek ve biz sevdiğimize, iyikimsin diyebiliyorsak, iyi ki varsın diyebilmişsek bizden mutlusu yoktur. Olmasın da, bizi kimse kıskanmasın.

Ne kadar da güzel bağlanmışız birbirimize. Sevgiyle, bağlılıkla, sadık olmuşuz birbirimize.  Bir ip misali, sarmaşık misali, bağ olmuşuz birbirimize. Kimse gelip çözmeye gücü yetmez. Öyle ki birbirimize adamışız kendimizi. Delicesine seviyoruz.

Bu dünyada her şeye sahibim. Ama senin gibisine sahip olmak çok güzel bir detaydır. Çok mutluyum çünkü senin eşin benzeri yok bu dünyada. İyikimsin diyebiliyorsam sana şükrettiğimdendir. İyikimsin sen benim, aldığım nefes ise senin varlığından mutlu olduğum içindir. İyi ki varsın sevgilim. Sen varsan hayatımda, benim dünyam oldun. Senin etrafında dönüyorum çünkü dünyam her şeyim oldun. Ve ben her şeye sahip oldum demektir bu.

Dışarı bahar havası sanki kuşlar, kediler, cıvıl cıvıl insanlar. Yüreğimde böyle işte, aydınlık, ferah, cıvıl cıvıl her zaman… Seni sevdiğim gibi sevgilim. Günaydın her yeni hayata seninle, uyandığım gibi aklıma gelişin her şeye bedel. Ömrüme bedel. İçimde kelebek çırpıntısı gibi, yüreğim kıpır kıpır gibi seviyorum seni. Beni delicesine, tertemiz sevgini bile seviyorum.

Hayatımdasın diyebilmek, herkese söylenmez aslında. Kalbini sahiplenmiş birine söylersin bunu. Kalbini fethetmiş kişiye söylersin. Ve bende sana söylüyorum bunu ey sevgili, kalbim senindir. Kalbimin sahibi sensin, her şeyim oldun sen benim.

Mesafeler aşka engel değildir. Çünkü aşka hiçbir şey engel olamaz. Engel olan tek şey ölümdür. Ve ben seni son nefesime kadar seveceğim, seninle ömrümün sonuna kadar geleceğim. Seninle yaşlanmak, seninle çocuklarımız olsun istiyorum. Seninle her şeye varım.

Her an şükrediyorum karşıma çıktığın için. Rabbim seni bana yar ettiği için. Varlığına şükrettiğim için seni daha çok seviyorum, gözlerimi senden alamıyorum. Rabbim yar etti seni bana, ben senden başkasına artık yar olamam. Sen benim özlemim ve hasretimsin.

Senin yanın, benim yanımdır artık. Başkasına el uzatamam. Haram kılamam kalbime, senden başkasına o gözle bakamam. Sensin benim umudum, huzurum, sonsuzum. Sonsuzluğa el uzatmışız biz. Sonsuzluk bizim adımız artık.

Beklemek ise beklerim sonunda sen varsan eğer. Beklediğime değeceksen eğer. Beklerim sorun değil, sonunda mutluluk varsa ve sen varsan. Beklerim ben ömrüm boyunca, beklediğim kişi sevdiğimse eğer. 

Şehir ağladı bugün. Gözyaşlarıma şahitlik etti sanki. Sevgim gökyüzüne tanıklık etti sanki. Gök ağladı bir anda, senin için gözyaşları döktüğüm için. Ama üzüntümden, mutsuzluğumdan değil. Sana olan sevgimin büyüklüğü, mutluluk sevincim için ağladı gökyüzü. Sakın bu şehir anlamasın seni ne kadar çok sevdiğimi, bir tek sen bil.

İnsanlar en çok sevdiğiyle tartışır, kavga edermiş. Seni o kadar seviyorum ki, kıskançlığımı kapatamıyorum. Belli ediyorum, etmemeye çalışsam da sana. Ama biz ne kadar küssek de, kavga da etsek, trip de atsak her zaman birbirimize daha çok bağlanmayı başarmışız sevdiğim.

Tadı damağında kalan şeyler vardır aşkta. Öpüşürken bile seninle sanki hayat duruyor. Zaman duruyor. Dereler, denizler, trafik her şey bir anda. Tadı damağımda, izi dudağımda kalıyor öpüşlerin. Sarılışın bile tenimde, giysilerimde kokun kaldığı gibi mesela. Kokun benim cennet kokum.  Kokunu kimse öğrenmesin sevgilim. Çünkü ben onsuz yapamam.

Güzel Aşk Sözleri Etkileyici

Gönül eğlendirmek için sevmez insan. Sahte aşklara kimse yelken açmaz. Ömür meselesidir aslında aşk dedikleri şey. Seversen ömrüne adarsın sevgilini. Buram buram aşk yaşarsın hayatında. İşte bende seni, kendim gibi benimsedim sevgilim. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.