Aşk Mesajları

Aşk Mesajları Genel itibariyle sahip olunan aşkın boyutunu ifade etmek için kullanılan aşk mesajları sevgi üzerine kurulu olmaktadır. Bununla birlikte iki aşık arasında yaşanan olayların etkisi de her zaman için varlığını korumaktadır. Yaşanılan sıkıntılar ya da hasretten dolayı aşkın ne derece ehemmiyetli olduğunu belirten Aşk Mesajları da sevgililer arasında sıklıkla paylaşılmaktadır. Daha çok duygu yoğunluklu olmakla birlikte mecazi anlatımlarda çok fazla tercih edilmektedir. Aşağıda birbirinden özgün ve kaliteli anlatımlar içeren Aşk Mesajları bulunmaktadır. Kullanım şekli ve durumuna göre tercih edilmesinde yarar bulunan mesajların sosyal medya üzerinden paylaşımı da kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Her taraf çok soğuk geliyor bana. Soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle ısınıyorum. Isındıkça şarkılar söylüyorum senin için.

Deli bir serseri gibi dolaşıyorum sokaklarında. Ya benimle birlikte geleceksin ya da beni de bana bırakma.

Saçlarına vurulan gözlerim mi oldu şimdi suçlu? Seni sevmek suçsa zindanlarda yaşlanmaktır kaderim.

Sana hasret olan bu gönlü terk etme. Senin bakışların sayesinde ömrümü uzatıyorum.

Kibrit ile mum gibiyiz birbirimiz için. Sen yaktığın için, bende yandığım için bitiyoruz işte.

Kelebeğin ömrü azdır diyenlere inat edip yaşıyorum. Gözlerinden çıkan ışıkla ölümsüzlüğü arıyorum. Sana olan sevgimden kanatlarımı yakıyorum.

Kalpten seni sevmeye başladığım günden beri düşünüyorum. Seninle olmak muma ateş olmaktır benim için. Mumda yanan ateşe elimle dokunduğumu hissediyorum gözlerinde.

Kaf Dağı’ndaki gül gibi açtın hayatımın tam ortasında. Güzelliğin ölümsüzlüğü çağrıştırıyor kalbime. Koklamak istiyorum ama ne çare.

Kelebekler kadar hür oldum seninle. Ölümsüzlük iksiri içtim dün gece senin elinden.

Seni seviyorum dediğim için yandı kalbim. Senin hayal bile edemeyeceğin kadar seviyorum seni.

Sonbahar akşamlarına düşen yağmur tanelerinden bile kıskanıyorum seni.

Hasretinle yaşıyorum her an. Susuyorum aşkına doyumsuzca bir aşkla. Beni ay ışığının altında ya da güneşin yakan sıcağında yalnız bıraktığın günden beri ağlıyorum.

Ben her an senin düşlerken yanımda, benden habersiz yaşamanın sebebi de nedir? Nedir bu biçarenin gönlündeki aşkın tarifi? Seninle yaktığımız ışıklarla aydınlattığımız geceleri fark etmedin mi?

Her çıkmaz sokaktan dönüyorum ters yöne doğru. Hasretinle buluşuyorum köşe başlarında. Ona bile seni anlatıyorum. Bir görsen seni ne kadar çok özlediğimi.

Her şeyden vazgeçtiğim anda sen çıkıverdin karşıma, yüreğimdeki çorak arazileri gözlerinle suladım her sabah. Seni canımdan çok sevdiğimi unutmazsın bir daha.

Aşkın tarifi oldun sen, benim için. Seninle yaşlanıyorum kalbimin en derin yeri. Aşk denilince aklıma sen geliyorsun. Sadece kendin için değil, benim içinde yaşamalısın.

Gitmemen için konuşmam mı gerekiyor illa? Gözlerine baktığında hissetmiyor musun çığlıklarımı?

Sana olan sevgimi sözcüklerle cümle oluşturmaya kalkmak kifayetsiz kalıyor. Gözlerimle konuşuyorum ay ışığının altında seninle.

“Beni benden çok seven bir sevenim vardı eskiden” dersin diye yazıyorum aşk mesajları senin yoluna.

Kalbine doğru yola çıkmış en eski yolcu olduğum için ön koltuğa ben geçtim sevgilim. Yalnız olsam da derinlerde, seninle yaşamak istiyorum sessizce.

Baharın geldiğini gülerken dişlerini göstermenden anlıyordum. Gülmediğin zamanlarda da bir esiyordu ki hava, anlatamam. Kış ayları çok sertti senin gözlerinde.

Dünyalarımız ayrı olsa da rüyalarda buluşuruz her gece. Ay ışığının altında bekliyor olacağım senin güzel gözlerini.

Elinde tuttuğun gülün kokusu yok değil, sadece sen bilmiyorsun koklamayı. Her baharın gelişini güllerin kokusu haber verir aslında.

Sevgiliye Sahur Mesajları

Aynı cümleler ile belli etmek istemem aşkımı. Onun için her gece yatağında kapat gözlerini. Benimle olmak için kapalı gözlerle yürü kalbinin en derin yerine.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.