Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler Bu dünyadaki en değerli duygu şüphesiz aşktır. Bugüne kadar binlerce yazar, düşünür, şair, aşkı farklı  şekillerde yorumlamıştır. Hikayelere, romanlara, şiirlere konu olmuş destanlaşmış aşk, herkesin yaşamak istediği bir duygudur. Birbirini seven kişiler Aşk İle İlgili Sözler ile sevdiği kişiye aşkını hissettirmek ister. Aşkınızı doyasıya yaşamak ve yaşatmak için her zaman pahalı hediyelere gerek yoktur. Bazen küçük bir hediye, bir papatya, bir mesaj sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için yeterlidir. Aşk İle İlgili Sözler kişiye kendini özel hissettirecek şekilde olmalıdır. Milyonlarca kişi içerisinde birbiri için atan iki kalbin kıymetini bilmek gerekir. Aşkı ayakta tutacak şey daima dile getirmektir.

 Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler

Aşkın tarifini yap dediler, benim aklıma senin adın geldi. Gel beraber yalnızca aşkın olduğu diyarlara gidelim. Çok sevdiğimiz için kapıyı çarpıp çıkamadık.

Aşk en çok sende güzeldi. Gözlerinin içine baktığımda tüm dertlerim kaybolur. Senin gülümsemeni göremem diye göz kırpmadan yaşıyorum.

Yârim başka ellere gitmiş, giderken beni harap bıraktığını görmemiş. Aşkın bedeli çok ağırdır dediler, inanmadık yaşadık gördük.

Telaşımı hoş gör, ben seni rüyalarımda bile bekledim. Gözlerim seni görmeyince her yer karanlık oluyor.

Sen benim her iki cihanda tek sevdamsın. Hastalıkta, sağlıkta sen ol yanımda. Konu sen olunca kalbim tüm hücrelerime hükmediyor. Sevdanın acısı çekenlere derman olacak ilaç var mıdır?

Param yok ama senin aşkınla dolu bir bankam var. Sen gülümse ki tüm dertlerim uçup gitsin.

Aşkından öteye gidemez oldu ayaklarım. Sensizlik bana ölüm değil cehennem olur. Her aşkın bir bedeli vardır, benim aşkımın bedeli senin gözlerini unutmak oldu.

Aşk benim için yalnızca üç kelimelik bir kelime iken seni görünce tüm kelimelerin anlamı oldu. Sen bana Allah’ın en güzel emaneti ve armağanısın.

Ben bütün doğum günlerimde mumu üflerken yalnızca seni diledim. Sen benim sol yanımın tek sahibisin. Seninle kavga etmek bile çok güzel.

Sevdamı senin gülüşüne bağladım. Biz seninle mutlu olmayı kabul etmiştik, unutmayı değil.

Aşk sevmek değildir, tüm hücrelerinle hissetmektir. Seni sevmek ölmekti aslında bunu bile bile yine de seni deliler gibi sevdim. Bir gülüşün için ömrünü feda edecek bir kalp var.

Seni gördükten sonra hafızam bildiği her şeyi unuttu.

Sol yanım senin için daima boş. Sen benim bu dünyadaki tek mucizemsin. Sen yanından gidince kalabalık bir şehirde kimsesiz çocuklar gibi oluyorum.

Gel yârim, herkesin seni bıraktığı son durakta bekliyorum. Gittiğin günün beni de öldürdüğün gün olduğunu unutma.

Sevdim seni bir kere başkasını anlatma. Seni beklerken saçlarıma aklar düşmüş ey yâr. Seni bana yar eden Allah’a bin defa şükürler olsun.

Sevgiyle İlgili Sözler

Sevmek bazen ayak izlerini bırakmadan uzaklaşmaktır. Aşkın tarifi olmaz, yaşayan kalpte anısı olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.