Aşk Dolu Sözler

Aşk Dolu Sözler Aşk bir kendinden geçiş, kendisini karşı cinsinde görmektir. Bunun içinde sevdiğine sevgisini ifade etme yolları ve Aşk dolu sözler duymak, söylemek ister sevgililer. Bu Aşk Dolu Sözler i söylemeyi doğum gününde, yıl dönümün de ya da bazen sadece içinden geldiği için söylemek ister seven, sevdiğine. Seven kelimelerle sevdiğinin kalbini kazanır, ona olan aşkını dile getirir. Sevenler birbirlerine özgü hem kişisel, hem de fiziksel özellikleri dile getirerek güzel ve anlamlı sözler söyleyerek birbirlerini daha iyi etkilerler. Âşıklar Aşk Dolu Sözler ile ilişkilerini daha çok güçlendirir, sevgi bağlarını sağlamlaştırırlar. Bazı aşk sözlerinden şöyle örnekler verebiliriz.

Aşk Dolu Sözler

Aşk Dolu Sözler

Sen, yaşama karşı umudumu kaybettiğim anda karşıma çıkan umudumsun.

Sen benim çıkmaz sokağımsın. Bütün adreslerim sana çıkar.

Bir bakışa bir ömür verilir mi. Seven, âşık olan yüreğini verir, her şeyini verir hem de gözünü  bir an bile kırpmadan.

Aşkı yaşayabilmek ve hissetmek için ben sen olmalı, sen ben olmalı. Tek yürek, tek beden.

Gecem sen oldun ey yar! Gündüzüm sen, nereye baksam sen.

Gözlerin aşk kokuyor, bakışına kurbanlar kesilir sevdiğim.

Sen hep böyle aşkla bak bana, durur acılar, kanamaz yaralar. Sen dertlerime merhemsin.

Sen Leyla ol, ben Mecnun’um beklerim seni yeter ki sen hiç bozma kendini, hep olduğun gibi kal sevgili.

Bende ki öyle bir aşk ki, çağlar ırmaklar gibidir. Kalbimin sesinden; ne dünyanın sesini duyarım, ne de kendimin sesini.

Sen ağlayınca, hüzünlenince bende gök kubbe ağlar. Bende açan çiçeklerim solar ve mevsimler yer değiştirir. Yazım kışa dönüyor, baharım hüzne.

Sen güneşim, kadınım, dünyam, nefesimsin.

Hayatımdaki beyaz sayfamsın, seni yazacağım her satırına. Adını, gözlerini, yüzünü, dudaklarını, ellerini ilk tutuşumu, seninle gülüşlerimizi… Asla kirletmeyeceğim sana dair olan hiçbir şeyi. Her zaman temiz ve masum kalacaksın bende, her zaman özelim olacaksın her yerde.

Kim demiş dünyanın en güzel gözleri eşektedir diye. Bunu diyen kişi birde gelip benim bakışımla, bir baksın yârimin gözüne o zaman anlar gerçek güzelliğin ve gözlerin kimde olduğunu.

Sevgilim sen dört mevsim açan çiçeğimsin asla solmayacak ve ölmeyeceksin. Sen bana gülsün, lalesin… Hep kırmızı, hep aşksın.

Bu kalbim attıkça, bu can bu bedende oldukça sende hep benimle olacaksın. Her zaman bende yeşerecek ve gün be gün büyüyeceksin.

Aşkı bilen bilir mühim olan âşık olmak değildir, mühim olan aşk olmaktır. Kendinden geçmek aşkı kendine isim edinmektir.

Ben ne destanlara konu olan âşıklar gibi dağları delerim nede deli olur kendimden geçerim. Benim aşkım sanadır seni masum ve saf severim. Kalbimin en derin yerinde saklar, korur ve beslerim.

Erkeğim, dayanağım, evimin direği, çocuklarımın babası.

Aşk İle İlgili Sözler

Çenendeki gamzene kurban olduğum sevgili! Eğer ki bir gün ölürsem bu diyardan senden önce göçersem, beni alıp çenendeki gamzene gömsünler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.