Aşk Dolu Mesajlar

Aşk Dolu Mesajlar Aşk, sözcüklerin bile anlatamayacağı kadar muhteşem bir duygudur. Aşık olan insanlar etraflarına bu ışıltıyı saçarlar. Yaşamın sigortasıdır aşk, sinema filmlerinin en önemli konusudur, şarkıların olmazsa olmazıdır. Aşk olmasa edebiyatta olmaz. Sanat aşktan beslenir, insanlar aşk ile var olurlar, yaşamlarını değiştirirler. Aşk Dolu Mesajlar ise bu duyguları anlatmak için kullanılır. Sosyal ortamlarda, kişisel mesajlarda bu sözler paylaşılabilir. Anlatılamayan duyguların bu şekilde ifadesi daha kolaydır. Daha etkileyici olmasını istediğiniz anlarda Aşk Dolu Mesajlar arasından seçim yaparak dilediğinizi paylaşabilirsiniz. Kalpten gelen duyguların bütün vücudu kapladığı aşk için yapılamayacak fedakarlık yoktur. Bu sözleri paylaşarak aşkınız ve kendiniz için yapabileceklerinizi de daha iyi ifade edebilirsiniz.

 

Aşk Dolu Mesajlar

Aşk Dolu Mesajlar

Kışlarımı bahara çevirdin, yalnızlığımı sana çevirdin, mutsuzluğumu yüce dağlara çıkardın, ayaklar altındaydım göklere yükselttin, kurumuştum sele döndürdün, sen varsan aşk da vardır, aşkın beni bana çevirdi.

Sensiz bir cennetin içinde olmaktansa, seninle cehennemde yaşamaya razıyım. Belki yarın bambaşka bir yaşamımız olur. Sadece senden bir işaret yeter bana.

Aşk dediğin insanın içine işlemeli, öyle dışarıdan bakıldığında gözlerinde görülmeli, sesinde hissedilmeli. Aşk dediğin önüne çıkan bütün engelleri yıkmalı, verilen sözlerden de büyük olmalı.

Aşk bir gün içerisinde bütün mevsimleri yaşamak gibidir. Kış, yaz ve bütün baharlar aynı ana toplanır. Bir üşütür bir ısıtır, bir güldürür bir ağlatır, sonunda yine aşk kazanır.

Elde var bir aşk, demek ki elde var en güzeli. Sana olan aşkım dünyayı sarsın istiyorum.

Yazıyı bulanlar aşkı anlatmak için bulmuşlar sanki.

Adını dağlara taşlara yazmak değil derdim, adını kalbime kazımak.

Senin için değil şehir, değil ülke, galaksi bile değiştiririm. Dünyalar arasında gider gelirim, sen yeter ki hep bana gül.

Aşk dediğin kendinden öte bir başkasını düşünmektir, onu canını bile verebilecek kadar çok sevmektir. Aşk dediğin damarlarında akan kanda bir başkasını hissetmektir.

Çöllerde kalsam da senin aşkın beni yaşatır. Buzullarda olsam da adın kalbimi ısıtır. Her türlü zorluk senin varlığında kolaylaşır. Yaşamak için bana senin aşkın yeter.

Bakışını ayrı seversin, bir güler ayrı seversin, kokusunu seversin, sesini seversin, gözünü kör etmesini seversin. Adı aşk olduktan sonra sadece seversin, gerisi boş.

Kalbimdeki tomurcuklar goncaya döndü sevgilim, koparıp sana vermek için sabırsızlanıyorum. Bu bizim aşkımızın kanıtı, o kadar büyük o kadar yüce.

Yazarların ünlü olmasının nedeni yetenekleri mi sanıyorsun, aşktır o aşk, aşk olmasa yazı da olmaz.

Bir yağmur damlası düşüyor yüreğime, orada çoğalıyor coşkun nehirlere dönüyor. Bir kar tanesi alıyorum ellerime büyütüyorum çığlara dönüyor.

Korkuyorum bir gün seni kaybetmekten, bütün bu dünyada bir başına kalmakta. Bir aşk diyorum kendime bu kadar mı aşk olur.

Güneş misin, ay mısın, yıldız mı? Elmas mısın, pırlanta mı? Aşıkları kıskandıracak bu güzelliğin seni tarifsiz yapıyor. Sonra diyorum ki iyi ki benim hayatımdasın.

Ben seninle bir lokma ekmeği bile paylaşsam mutluluktan ölürüm. Ömrümün sonuna kadar seninle olmak istiyorum.

Sana aşık oldum demek sana söylenince daha güzel. Bir cümle bir insana bu kadar mı çok yakışır.

Gözlerinin mavisini aldım gökyüzünü boyadım, bulutları ben çizdim, yıldızları ben koydum. Sana baktım dünyayı yarattım, aşkın gözü körmüş ya sana baktım gözlerimi kapattım.

En kötü anlarda bana güç veren sevgilim, kalbimin kraliçesi, ömrümün sultanı, sensiz tek bir anın bile anlamı yok.

Tek bir dileğim olsa yine sana aşık olmayı dilerdim, son bir sözüm olsa ismini söylerdim.

Elime rastgele bir kitap alıyorum, bir sayfa açıyorum, o sayfada bile sen varsın.

Yaşamadığım günlerin, hasretim, özlemim, mesafelerin aşkı öldüreceğini söyleyenler yanılmışlar. Benim sana aşkım burada bile çoğalıyor.

Bir sen varsın bir de güzellik ile ilgili anlatılanlar. İkisine de bakıyorum seni anlatabilen çıkmamış daha.

Bir ressam olsam seni çizerdim, bir şair olsam seni yazardım, başka ömrüm olsa seni severdim.

Aşkı sende buldum kendimde büyüttüm, senden başkası olmasın yaşamında.

Aşık olduğunu nasıl mı anlarsın? İsmini duyunca kendinden geçince, gördüğünde dizlerin titrediğinde, aklına her düştüğünde gülümsediğinde, durduk yere özlediğinde.

Ben ağlamam derdim, korkardım ağlamaktan. Sevinçten ağlıyorum şimdi sana olan aşkımdan.

Aşkın içinde acı da vardır. İkisi birbirinden ayrılmaz ama sen bana daha fazla acı çektirme sevgilim. Kalbim dayanamaz.

Senin yanında ben kimin ki, sana olan aşkından kul köle olmuş bir divane, gözleri senden başkasını görmeyen bir insan, belki de sensiz kalırsa hiç olacak birisi.

Aşık olmak sevgilinin çayı kaç şekerli içtiğini bilmektir.

Sana ömrümü vermek istesem kabul eder misin, sana kalbimi veririm desem beni sever misin? Büyük bir aşk olur bizimkisi.

Bu aşk neye dönüşürse dönüşsün içinde hep sen olacaksın.

Sevgiliye Özür Mesajları

Sen gel, şu karanlık günlerde bana aşk ol, ben de ateşe uçan pervaneler gibi çevrende döneyim, yansam da döneyim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.