Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Arkadaşlık Teklifi Sözleri Bir insanla iletişimimizin kuvvetlenmesi için sohbetimizi ilerletmemiz gerekir. Karşımızdaki kişiye karşı bir şeyler hissediyorsak bunu söylemek için biraz beklemeli ve ardından uygun kelimeleri seçmeliyiz. Arkadaşlık teklif etmek itina isteyen bir iş olduğu için en doğru kelimeleri seçmeli ve karşımızdaki kişiyi etkilemeliyiz. Arkadaşlık Teklifi Sözleri Güzel kelimeler ve hoş kelime kalıpları kullanmak bu noktada oldukça önemlidir. Duygularımızı ve düşüncelerimizi anlatırken kendi cümlelerimizi kullanarak güzel bir teklif yapmak unutulmaz olacaktır. Arkadaşlık Teklifi Sözleri hakkında internet üzerinden araştırma yaparak buradaki fikirlerden yola çıkabilirsiniz. En güzel ve etkileyici Arkadaşlık sözleri oluşturmak için çeşitli kaynaklardan destek alabilir ve buradan  yola çıkarak kendinize ait özgün bir cümle oluşturabilirsiniz.

Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Kalbimdeki en güzel duyguları harekete geçirip beni rüyalara daldırdığın için sana minnettarım.  Bu duyguların karşılık bulmasını bekliyor ve benimle çıkmanı istiyorum.

Aşkın ve sevginin ne demek olduğunu bana sen öğrettin. Bir insanın bu denli sevilip özlenebileceğini bana kanıtlayan sendin. Gel, birlikte devam edelim bundan sonra hayatımıza.

Bana evet dersen seni dünyanın en mutlu kadını yapacağıma ve baş tacım edeceğime söz veriyorum.

Bir nefesini duymak benim için bir ömre bedel dünyanın en güzel kızı. Sana olan duygularımın yoğunluğunu bilmeni istiyor ve sana çıkma teklifi ediyorum.

Öylesine seviyorum ki seni bir bilsen… Duygularımın karşılığını anlatabilecek bir cümle bulsam her şey daha kolay olurdu. Ne kadar duygularıma tercüman olamasa da şunları söylemek istiyorum: Ömrümün sana adamaya hazırım, benimle çıkar mısın?

Beni  dünyanın en mutlu insanı yapman için sadece soracağım soruya evet cevabı vermen yeterli. Benim can yoldaşım olur musun?

Benimle yaşlanmanı isterim sevdiğim. Sana en sevdiğin yemekleri yapar, kitaplar okur, çay demlerim. Pek bir şey vaad edemesem de huzur vaad ederim sana. Gel, birlikte üstlenelim bu hayatın yükünü

Kalbimi açıp sana gösterebilseydim seni ne kadar çok sevdiğimi görürdün. Ancak ben görmeni değil; inanmanı istiyorum. Hislerime güvenip aşkıma karşılık verir misin?

Sana maddi olarak çok bir şey vaad edemem belki ama seni bir ömür hiç bıkmadan sevebilirim. Elimi tutup bir ömrü benle geçirir misin?

Sen ve benin ayrı yazılması benim hiç hoşuma gitmiyor. Gel bu işe bir son verelim ve şunu biz yapalım. Hem inan öyle çok daha mutlu olacağız.

Canımın bir parçası oldun kısa zaman içinde sen benim. Kalbimin en derin yerlerinde şarkılar söyleten güzel kadın, ömrümü şenlendirmeye evet der misin?

Eğer ben bugün iyi ve dürüst bir insansam bu, sana duyduğum aşk sayesindedir. Sen bana dünyanın çok güzel bir yer olduğunu ve kalple düşünmem gerektiğini öğrettin. Gel canımın içi, beraber bu siyah beyaz hayatı renklendirelim seninle. Benimle bir ömür yanyana olmaya ne dersin?

Kendimden nefret ederim ama senden asla nefret etmem. Kendimi sevmeyi bırakırım ama seni sevmeyi asla bırakmam. Sen, beni hayata bağlayan bir can damarısın. Ne olur bana evet de ve beni nefessiz bırakma. Kalbimin tahtına kurulmanı istiyorum sevdiğim. Ne dersin?

Uykusuz gecelerimin hepsi sana feda olsun dünya güzeli kadın. Üzüleceğimi bilsem yine de seni severdim. O yüzden lütfen beni üzme ve çıkma teklifimi kabul et.

Dünya’nın en mutlu insanı yaptın beni sen. Yaşadığım kötü günleri unutturup  hayatın hala çok güzel olduğunu hatırlattın. Tüm bunlara karşılık olarak izin ver ben de seni bir ömür mutlu edip seveyim.

Seni sevmekten başka işim yoktur benim. Saçların, gözlerin ve ses tonun benim tek uğraş alanım. Ne olur artık eziyet etme bana ve gel bir ömür yanımda ol.

Senin bir evet cevabın beni bir ömür mutlu etmeye yetecek ve ben senin yüzünü hep güldüreceğim.

Sana kalbimin en güzel yerinde bir taht vaad ediyorum sevdiğim. Hadi gel sultanım, bana evet de ve tahtına kurul.

Bana verdiğin gülüşlerin ve mutluluğun karşılığını seni mutlu ederek ve severek vermeme izin verir misin?

Seni bir ömür beklemeye razıyım ancak neden o kadar vakit kaybedelim ki? Gel sevdiğim, evet de bana da bu hayatın yükünü beraber kaldıralım.

Yangınıma ve acıma son vermek için ya bana evet de ya da beni vur.

Seninle geçireceğim dakikaların hayalini kurmak artık bana yeterli gelmiyor. Ben artık senin hayalini değil gerçeğini istiyorum yanımda. Haydi gel sevdiğim, bir ömür mesut edeyim seni.

Dünyanın en güzel kızı değilim ama seni deliler gibi seven bir kalbe sahibim. Aynı zamanda sana bir ömür mutluluk vaad ediyorum. Yetmez mi?

Gönlümde yanan ateşi bir görsen aşkıma karşılık vermemeye utanırdın. Haydi artık bırak inadı da gel yat dizlerime canımın içi.

Sen beni sevmesen bile ben sana ait olacağım ancak sevmen için ne gerekirse yaparım. Bana evet dediğin takdirde seni dünyanın en mutlu kadını yapacağıma söz veriyorum.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.