Arkadaş Sözleri

Arkadaş Sözleri tüm arkadaşları mutlu eder çünkü arkadaşlık oldukça özel bir ilişkidir. Özellikle bu devirde kimse kimseye güvenemezken iki kişinin birbiri ile böyle bir bağ kurması oldukça güzeldir. Arkadaş Sözleri her zaman gönderilebilir özellikle doğum günü, arkadaşlık yıl dönümü ve diğer özel günlerde gönderildiği zaman insan hatırlandığı için mutlu oluyor. Arkadaşlar birbirini her zaman desteklemeli ve hem iyi günde hem kötü günde birbirlerine yardımcı olmalılar. Bu şekilde sıkı bağlara sahip olan arkadaşlar da birbirine olan sevgisini dile getirmek için güzel Arkadaş Sözleri söyleme ihtiyacı duyarlar. Söylenen güzel sözler arkadaşlığı daha güçlü hale getirerek sevgiyi arttırır. İster sabah mesajı olarak ister akşam mesajı olarak arkadaşlar birbirine güzel sözler söylemelidir.

Arkadaş Sözleri

Arkadaş Sözleri

Eğer arkadaşlık ölümü gerektiriyorsa ben senin için buna bile razıyım. Çünkü bu hayatta senden başka sığınacak limanım yok.

Hayat bir sınavsa sen benim en başarılı sınavımsın. Çünkü sen dünyama giren en iyi arkadaş ve kalbime sığan en büyük sevgisin.

Ben seni denedim ve sen bu sınavdan geçtin. Bu sınav sonucunda benim en yakın arkadaşım olmayı hakkettin. Arkadaşlığımızın baki kalması dileğimle kendine iyi bak güzel dostum.

Ne trilyon isterim ne milyonlar ne villa isterim ne saraylar. Sadece sen ol yanımda arkadaşım başka hiçbir şey istemem.

Senin sohbetini hiçbir şeye değişmem, seninle geçirdiğim o rahatlatıcı vakitleri dünyalara değişmem. Sen benim biricik dostumsun senden başkasını istemem.

Bir teknede sonsuz gezintiye çıkmam gerekse yanımda bir tek seni isterim. Çünkü senin tatlı sohbetin olmadan deniz bile huzurlu değildir benim gözümde.

Varsın param olmasın, senin kadar iyi bir dostum olduğu için zaten dünyanın en zengini benim. Bu zenginliğimin sonsuz kalması dileğim ile seni çok seviyorum.

Arkadaşlık bir sonsuzluksa ben senin sonsuzluğunda boğulmaya razıyım. Çünkü sen benim hem dert ortağım hem sırdaşımsın.

Arkadaşlık adım adım ilerleyen bir bağdır. Bu bağı ilmek ilmek kurmak gerekir ki en ufak bir darbede yıkılmasın. Bizde seninle bu bağı güçlü bir şekilde kurduk ve sonsuza dek sürdüreceğiz.

Gözlerinin yaşını sil ve ağlayacaksan eğer sadece mutluluktan ağla. Çünkü ben en yakın arkadaşın olarak senin gözünden akacak tek bir yaşa bile dayanamam.

Seninle geçirmediğim her bir günde yokluğunu daha çok hissediyorum. Seninle etmediğim her bir sohbeti konuşmuşluğuma saymıyorum.

Önemli olan birbirimize vakit ayıramamak değil, her an birbirimize yalnız olmadığımızı anımsatmaktır. Ben her ne kadar senin yanında olamasam da her zaman yanındayım bilmelisin.

Dünyada ölümden başkası yalan ama bir tek arkadaşlık kalıcıdır. Biz de bu kalıcılığa imzamızı attık ve emin adımlarla sonsuzluğa ilerliyoruz.

Bozulan moralimi düzelten, asık yüzümü güldüren tek kişi sensin şu dünyada. Bu yüzden arkadaş bildiğim, dost edindiğim tek insan sensin şu yalan hayatta.

Her şey gönlümüzce olsun ve her geçen dakika bizim dostluğumuzun iyiliği ile dolsun. Her doğan güneş dostluğumuza umut götürsün.

Gün gelir etrafın ayaz olur, gün gelir gönlün keder ile dolar ve o gün yanında tek arkadaşın olacağıma söz veriyorum.

Seninle kurduğumuz sevgi bağı tüm düşmanlara ibret olsun. Sana verdiğim bu değer senin de gönlünü doldursun. Dostluğumuz baki kalsın ve herkes bizi kıskansın.

Yüreğim hep sevgiyle doldu ve senin dostluğun sayesinde dünyam bambaşka bir hal aldı. Senin dostluğun baki oldukça kararan dünyam yeniden aydınlandı.

Senin kölen değilim ama uğruna canım verecek kadar değerini bilirim. Sen de beni tek arkadaşın bil ve yolumuza devam edelim.

Dost sadece iyi gününde yanında olan değil, kötü gününde de sana destek olandır. Ben de dostumu buldum ve sana tüm ömrüm ile fedakarım.

Arkadaşlık tek kalemde silinemeyecek kadar güçlü ve bir o kadar da narin bir ilişkidir. Biz de böyle özel bir bağı kurduğumuz için ben çok mutluyum.

Varlığın canıma can katıyor ve yokluğun kalbimde bir eksiklik oluşturuyor. Sen dünyadaki tek dostumsun canım arkadaşım beni yalnız sohbetin rahatlatıyor.

Senin sevgin kaplarken kalbimi ben sana fedakâr olmaya razıyım. Böylesi güzel bir arkadaşlık için ben canımı ortaya koymaya razıyım.

Arkadaşlık Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.