Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları En sevilen ve güvenilen kişiler için hatırlanması gerekli zaman dilimlerinden bir tanesi de kuşkusuz ki doğum günleridir. Bundan dolayı arkadaş için doğum günü mesajları mutlaka gönderilmesi gerekli olurken uzun ya da kısa mesaj içerikleri söz konusudur. Daha çok duygusal yüklü anlamlar içermekle birlikte farklı konu bütünlüklerinde olabilen arkadaş için doğum günü mesajları etkileyici olabilmektedir. Facebook gibi çeşitli sosyal ağlar üzerinden paylaşımı söz konusu olmakla birlikte aşağıda özgün ve kaliteli arkadaş için doğum günü mesajlarıyer almaktadır. Sizlerde hatırlanmanın mutluluk verdiği en özel günde arkadaşlarınızın mutluluklarını paylaşabilir, arkadaş olmanın önemini hissettirebilirsiniz.

Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Yalnızlık kadar kötü bir bataklığa saplanmamak için senin gibi bir arkadaşın varlığı gerekliymiş. Her şey için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım dostum.

Kardeşten de öte arkadaşlarının varlığı her zaman sana güç versin. Hep birlikte nice güzel yıllara ulaşmamız dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Yeni yaşınla birlikte en güzel günler senin olsun canım arkadaşım. Sağlık ve mutluluk dolu bir yıl geçirmen temennisiyle.

Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için her zaman kendimi şanslı hissettim. Beni hiçbir zaman yanıltmadığın için teşekkür eder, doğum gününü çok uzaklarda olsan da kutlarım.

Her zaman senin arkanda olan bir arkadaşının varlığını sakın unutma. doğum gününü kutlarım sevgili arkadaşım.

Birlikte çok daha güçlü olsak da bazen kader ayırabiliyor bizleri. Ancak her zaman aklımda ve kalbimde sen varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Yağmur suları kadar saf ve temiz bir hayat yaşaman temennisiyle yeni yaşının esenliklerle getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu, hayatın güzelliklerle dolsun canım dostum.

Hayatımın tam ortasında ışıklar saçarak var olduğun o günden beri seninle olmanın tadına varıyorum. Her zaman yanımda olduğun için bir ömür boyu sana minnettarım. Doğum gününde yanında olamasam da yeni yaşınla birlikte tüm dileklerin kabul olsun canım arkadaşım.

Varlığı ile bana güç veren canım arkadaşım, doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sahip olduğun tüm güzelliklerin devam etmesini dilerim. Çok güzel bir hayat sürerek birlikte ve beraber olmamızı da isterim.

Her ne kadar çok uzak mesafelerde bulunsam da senin bir arkadaşın doğum gününü unutacak değilim. Doğum gününü kutlar, en yakın zamanda bir araya gelmemizi umarım.

Pastayı kesmeden önce tüm dileklerinin kabul olmasını isterim canım arkadaşım. Doğum günün sana hep mutluluk getirsin.

Parçalanmış olsa da gönül hırkalarıyla yaparız arkadaşlık. O yüzden riya bizden uzak olsun canım arkadaşım. Nice güzel yıllara ulaşman dileğiyle hep gönlünce olsun her şey.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı için tüm kalbimden gelen sevgilerle yazıldı bu mesaj sana. canım arkadaşım, nice senelere hep birlikte…

Masum olduğun kadar mert olduğun için arkadaşım dedim sana. Bir ömür boyu bu durum değişmeyecektir, inan bana. Doğum günün kutlu olsun canım dostum.

Her türlü zorluğa rağmen devamlı birlikte olmamızın verdiği gururla doğum gününü kutlarım canım arkadaşım. Her zaman aklımda ve kalbimde olduğunu unutma.

Zaman içinde yenik düşsek de biz olduk. Kilometrelerce ötelere savrulsak da biz kaldık. Doğum günün kutlu olsun biz diyen dostum.

Yaşlılığın son anına kadar seninle arkadaş kalmak güzel olurdu. Doğum günün kutlu, ömrün uzun olsun canım arkadaşım.

Senin gibi eski dostların doğum günlerini unutacak adamlardan değiliz biz. Doğum günün kutlu olsun arkadaşların şahı. Her zaman ve her yerde sadece kalbimdesin.

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Her zaman dedim, diyorum ve yine diyeceğim; iyi ki doğdun canım arkadaşım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.