Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri Hayata gelinmesinde en büyük vesile olan annelerimizin en özel günlerinden bir tanesi de kuşkusuz ki doğum günleridir. Bu günlerde yanında olunması bir hayli önemli olurken anneye doğum günü sözleri ile de uzak diyarlardan kutlamalar yapılabilmektedir. Anneye Doğum Günü Sözleri Çeşitli anlam bütünlüklerine sahip olan duygu yüklü sözlerde annelere karşı olan tüm hislerde dile getirilmektedir. Bundan dolayı farklı gerekçelerle uzak olunan anneler için çeşitli sözlerin bulunduğu mesajlar atılabilmektedir. Facebook ya da farklı sosyal medya araçlarının kullanılmasıyla Anneye Doğum Günü Sözleri gönderilebilmektedir. Aşağıda bulunan çeşitli anlamları kapsayan anneye doğum günü sözleride her türlü iletişim aracı ya da uygulama üzerinden gönderime uygun olmanın yanı sıra özgünlüğü ile fark yaratmaktadır.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri

Çiçeklerin en güzel kokanı olan anneciğim, doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Umarım bu yıl istediklerini gerçekleştirirsin.

Gözlerini kapattığımda istediğin tüm dileklerin bu yıl içinde gerçekleşsin canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Varlığım vesilesi olan canım annem, her zaman yaptıklarından dolayı sana minnettarım. En güzel doğum günleri senin olsun.

En değerli varlığım olduğun için binlerce kez teşekkürler. Yeni yaşında gözlerinden sadece mutluluk göz yaşları akması dileğiyle.

Bizler için yıllardır sıkıntılar çekmeyi göze alan canım annem, sahip olduklarımızdan çok daha değerli olduğunu asla unutma. Hem aklımızdasın hem de kalbimizde. Nice güzel yıllarla sağlıkla ulaşman dileğiyle.

Evimizin kraliçesi olmayı seçtiğin için varlığımızın nedeni de sensin. Doğum günün kutlu olsun canlar canı annem.

Yıllarca tatil nedir bilmeden çalışan canım annem, yeni yaşını kutlar, huzurlu ve mutlu bir yaş geçirmeni dilerim.

Gönlümün valide sultanı olan canım annem, her zaman bana güvenip inandığın için binlerce kez teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun, sevgili annem.

Büyük emeklerle yetiştirip büyüttüğün evladını görmeni çok isterdim. Seni o kadar çok özledim ki doğum günün kutlu olsun sultanım. Sen artık benim aynı zamanda meleğim oldun.

Her türlü hatama rağmen desteğin ile ayakta durmayı başardım. Doğum günün kutlu olsun annelerin en yumuşak huylusu.

Kalbinin bizler için attığını her zaman bilerek yaşadım. Senin değerini geç anladım ama asla kaybetmedim. Nice güzel doğum günlerine hep birlikte ulaşmak temennisiyle öpücüklerim senin olsun.

Sevgisini hiçbir zaman eksik etmeyen anneciğim, doğum günün kutlu olsun.

Bu zamana kadar mesaj atmadığım için unuttuğumu sandın. Hem kalbimde hem de aklımdasın canım annem, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününde çok daha sağlıklı olmanı temenni ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımızdasın.

Her türlü fedakarlığı yaparak bizleri bugünlere getirmeyi başaran canım annem, hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Doğum günün kutlu, en güzel günler senin olsun.

Eşsiz güzellikleri hayatıma kazandıran kişisin sen. Hep var olduğun sürece en değerlim olansın sen. Canım anneciğim, doğum günün kutlu olsun. Saf ve temiz bir ömür dilerim sana Allah’tan.

Güzel günlerin olacağı bir yıl temenni ediyorum senin için. Canım annem, yağmur gibi temiz, kar gibi berrak bir hayat yaşaman dileğiyle.

Her geçen gün değerini çok daha iyi anlıyorum anneciğim. Bizler için yaptıklarından dolayı bir ömür boyu mutluluklar dilerim sana. Doğum günün kutlu olsun.

Anne olmanın dışında dost, arkadaş olmayı da başaran canım annem, her türlü sorunumda yanımda olduğun için teşekkürler. Seni bir gün değil, her zaman seveceğim. Birlikte en güzel yıllara ulaşmamız dileğiyle.

Seni her şeyden çok seven evladından geldi bu mesaj. Doğum günün kutlu olsun prenses.

Anneanneye Doğum Günü Mesajları

Merhamet ve sabrı bana öğreten canım annem, seni çok ama çok seviyorum. En yakın zamanda tekrar sağlıklı olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.