Anneler Günü Mesajları

En özel günlerden bir tanesi olan Anneler günü mesajları başta sevgi olmak üzere birçok duyguyu barındırması yönüyle diğer mesajların birçoğundan ayrılmaktadır. Hayırlı bir evlat için en özel günler arasında bulunmasından dolayı da karşılıksız sevginin mimarı olan annelere birçok farklı mesaj gönderilmektedir. Sevgi ve saygı başta olmak üzere bu mesaj içeriklerinde birçok önemli unsur bulunmaktadır. Hayata vesile olması bakımından önemli olan annelerin en özel günleri olması da çok daha büyük bir anlamı ifade etmektedir. Her zaman için hayatlarını çocuklarına adamış anneler için atılacak anneler günü mesajları samimi ve içten olmanın yanında kişiye özel olmaları yönüyle de ayrılabilmektedir. Aşağıda birbirinden güzel ve özgün anneler günü mesajları yer almaktadır. Sosyal medya platformlarından da paylaşımı yapılan mesajlarda daimî sevgilerden bahsedildiği gibi sağlık ve mutluluk temennileri de vardır. Aynı zamanda annelerin onurlandırılması bakımından da en anlamlı gündür.

Sadece bir gün değil, her gününde yanındayım. Annem olduğun için bir kere değil, binlerce kere teşekkür ederim.

En umutsuz olduğum zamanlarda desteğini esirgemeyen ve beni, daima güçlü tutan sendin. Anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir kimseyi senden çok sevmeyeceğime emin olabilirsin. Seninle bir ömür boyu geçirmek dileğiyle anneler günün kutlu olsun!

Benim bağlı olduğum tek kişinin sen olduğunu hiçbir zaman aklımdan çıkarmayacağım. Günün kutlu olsun anneciğim!

Seni herkesten ve her şeyden daha çok sevdiğimi bilmeni isterim. Anneler günü bir değil, bizim için her gün.

Hayatımın kutup yıldızı olarak seni seçtim. Her zaman beni aydınlatmanla doğru yolu buldum. Herkesten çok sevdiğim senin günün kutlu olsun!

Her zaman senin küçük bebeğin senin yanında olacak. Anneler gününü en içten dileklerle kutlarım.

Anneler çiçek olsa da sen benim için çiçek bahçesi oldun. Mis kokunla büyüttün beni. Anneler günün kutlu olsun.

En merhametli annelerden bir tanesi bana nasip oldu. senin çocuğun olmaktan her zaman gurur duydum. Anneler günün de kutlu olsun anacığım.

Herkes kadar değil, çok daha fazlası oldun benim için. Her zorluğumda yanımda duran tek kişi oldun. Sana sunulan gün kutlu olsun anam.

Yollarımız ayrı olsa da her zaman kalbimde olduğunu unutma. Hasret çeksen de yanımda olduğunu hatırla. Anneler günün kutlu olsun en sevgili anne.

Bütün zorlukların, perişanlıkların ve zahmetlerin üstesinden gelmeyi başararak beni bugünlere getirdiğin için teşekkür ederim. Anneler gününü de tebrik ederim.

Her zaman kalbinde olduğumu bilmek bana güç verdi. Senin desteklerinle zorlukları aşan biricik çocuğundan sana haber geldi. Anneler gününü kutlarım prenses.

Benim geleceğim için kendini feda ettiğini hiçbir zaman unutmadım ve unutmayacağım. İsteklerin ve arzularının gerçekleşmesi ümidiyle, anneler günün kutlu olsun.

En güzel seslenmemdir anne diye bağırmam. Senin kadar kimse koşarak gelmedi yanıma. Şimdilerde anlıyorum kıymetini. Anneler günün kutlu olsun canımın içi.

Karşılıksız sevginin mimarı diye gösteriyorum herkese seni. Seni sevmek için bir ömür yetmez canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

En erken bir tarihte kavuşmayı beklerken anneler gününü kutlarım. Bana her şeyi öğreten canım annem.

Karşılıksız sevginin nasıl olması gerektiğini bana öğreten annemsin sen benim. Anneler gününü kutlar, ellerinden öperim.

Çok uzaklarda olsak da kulağımda çınlıyor güzel senin. Ninniler söylediğin o güzel günlere tekrar dönmeyi isterdim aslında. Anneler günün kutlu olsun.

Bana hayatından parça veren ve hayatı bana öğreten biricik annemin anneler gününü kutlar, ellerinden defalarca öperim.

Bana gösterdiğin sevgi sayesinde sevginin sınırsız olduğunu zannederdim hep. Meğer sadece sende varmış o sevginin aslı. Anneler günün kutlu olsun sevginin mimarı.

Senin gibi fedakâr bir annem olduğu için her gün ve gece şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun. Bir gün değil, her günün kutlu olsun.

İnsan anne olunca anlarmış annesinin kıymetini, ben de torununu kucağıma alınca anladım senin değerini canım annem kaç yaşında olursam olayım anne de olsam senin varlığına ihtiyacım var anneler günün kutlu olsun.

Beni karnında taşıyıp, gecelerce uykusuz kalıp başucunda sabahlayan kıymetli annem bugün senin günün anneler günün kutlu olsun canım annem.

Nasıl özledim bana kahvaltı hazırlayıp okula gönderdiğin o günleri, kim bilir nasıl da beklerdin yolumu canım annem keşke o günlere geri dönebilsek seninle geçirdiğim her günümü özlüyorum annem anneler günün kutlu olsun.

Dünyaya geldiysem senin sayende, bu yaşıma kadar sağlıkla yaşadıysam senin sayende annem. İyi ki senin kızınım iyi ki beni sen getirsin bu dünyaya anneler günün kutlu olsun biricik annem.

Bu dünyada hiçbir şey beklemeden, hiçbir çıkarı olmadan beni seven bir yek sen varmışsın annem. Ben ağladığımda ağlayan, benim acımla yüreği kanayan canım annem anneler günün kutlu olsun.

Hep gülerdi o gözlerin, gülücük eksik olmazdı gül yüzünden canım annem, yüreği güzel annem anneler günün kutlu olsun.

Tanrı’nın iki kulunu birbirine bağladığı tek varlık anne ve çocuktur. Hamileyken karından, doğunca kanından canından bağlısındır. İyi ki benim bağım seninle kurulmuş canım annem anneler günün kutlu olsun.

Benim en güzel güneşim sensin, hayatımı parlatan, bana hep doğru yolu gösteren tek varlığım. Güvendiğim en büyük dağım anneler günün kutlu olsun.

Senden para mal mülk beklemiyorum çünkü sen beni iyi bir evlat olarak yetiştirerek dünyanın en büyük mirasını bıraktın. İyi niyetli, güzel kalpli bir insansam bunun sebebi sensin canım annem anneler günün kutlu olsun.

Şu hayatta gurur duyduğum tek şey senin evladın olmaktır annem. Senin gibi yüce bir kadının kalbi güzel bir annenin çocuğu olarak kendimi çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Şu hayatta başıma ne gelirse gelsin beni olduğum gibi kabul edecek tek kişi sensin canım annem. Kalbimde ne yara açılırsa açılsın yarama pansuman yapacak tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Gözyaşımı silip mutluluk tufanına tutulmamı sağlayan tek kişi benim annem. Hayatta vaz geçemeyeceğim tek insan benim annem. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Ben bile kendimi sevmiyorken beni bağrına basan canım annem anneler günün kutlu olsun. Ellerinden öpüyorum biricik annem.

Allah herkese senin gibi merhametli bir anne nasip etsin biricik annem. Anneler günün kutlu olsun çok sevdiğim canım annem

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Dünyadaki bütün çekleri toplayıp sana armağan etsem yine de hakkını ödeyemem annem. Ne uykusuz kaldığın geceleri, ne beni büyütmek için verdiğin yemeklerin karşılığını sana veremem. Anneler günün kutlu olsun.

Anlamlı Aşk Sözleri

Hayattaki en büyük sevgim, biriciğim anneler günün kutlu olsun canım anneciğim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.