Anlamlı Mesajlar

Anlamlı Mesajlar Türkçe çok güzel bir dildir. Kelimeleri mecaz anlamları ile kullanarak çok farklı anlamlar elde edebilirsiniz. Bu alanda anlamlı mesajlar tercih ederek farklı zamanlarda sevdiklerinize hoş bir gönderi yapabilirsiniz. Bazı durumlarda karşınızdaki insana farklı bir şekilde sevdiğinizi, güvendiğinizi hatta nefret ettiğinizi anlatabilir ve çok daha net bir şekilde iz bırakabilirsiniz. Farklı zaman dilimlerinde kullanmak üzere Anlamlı Mesajlar bulabileceğiniz sayfamız üzerinden birbirinden hoş cümleler bulabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden paylaşabilir, kendi durumlarınızda kullanarak kendinizi ifade etme adına kullanabilirsiniz. İster uzun, ister kısa kullanımlar ile Anlamlı Mesajlar çin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En güzel, en anlamlı, en yeni mesajların yer aldığı sayfamızda pek çok seçenek aynı anda yer alıyor.

Anlamlı Mesajlar

Anlamlı Mesajlar

Devir değişti. İşler hep rayından çıktı. Bazılarının karnı tok ama küfür eder. Bazılarının karnı aç ama şükür eder.

Hayatınızdaki en güzel an, bazen her şeyden vazgeçersiniz ama sizi hayata bağlayan biri ile tekrar hayata sıkı sıkı sarıldığında andır.

Sevgimi anlamak için yağmurda dışarı çık. Yakalayamadığın her yağmur damlası seni sevgimle ıslatacaktır.

Okumayı küçümseyen insanlar kurnaz insanlardır. Ama basit insanlar onların hayranıdır. Akıllı insanlara gelince onlar ise kurnaz insanlardan sadece faydalanırlar.

Kanserden bile tehlikeli bir hastalık var. Adı da kötümserliktir.

Komşu ile samimi olabilirsin. Ama arada bir bahçe duvarı mutlaka kalsın.

Okumaya kendimizden başlamalıyız.

Gerçek yok gösteren ve dost olan ancak kitaplardır. Çünkü asla ikiyüzlülük etmezler ve her zaman görevlerimizi hatırlatırlar.

Bu dünyada ekmek parası kazanmayanlar dostları için yüz karası olur, düşmanlarının da maskarası olur.

İçinde alabildiği kadar mutluluk olan bir şiir yaz bana. Ayın gölgesinde sevgi tohumları yeşersin. Ve bir şarkı ile özlemindeki sevgiliyi anlat. Hepsini yağan yağmurlara anlat bedeni ıslanırken parlayan gözleri ile kurulasın.

Nerden gelen bir yağmursun bilmem ama yüreğimde cana dönüştün.

Güneş doğduğundaki parlak ışık, senin için yanan kalbimdir.

Gözlerin olmasa da kalbini görebilirim. Sana bakmasam da seni hissedebilirim.

Yanında ellerim titrer. Üperir vücudum. Sanki yanında hep üşüyorum. Bunların nedeni varlığının içime verdiği serinlik.

Suya yazı yazmak gibidir kalbimin kırılması. Ama kırıldı mı düzeltmek için gece doğan güneşe dokunmak gerekir. O suya yazı yazan sen, şimdi gece güneşin doğmasını bekle.

Seni unutmak gibi bir çaba yok yüreğimde. Ama aşkını körükleyen bir rüzgara da uğramıyorum. Seni görmeden durabilecek kadar güçlü de değilim. Kalbim ise seni kaybetmeyi asla göze alamaz.

Bir gün sevmek istersen öncelikle kendinden başlamalısın. Sonra da beni sev. Ama kendini nasıl seviyorsan beni öyle sevmelisin. Çünkü ben seni beni sever gibi seviyorum.

Hayatımda üç şey var ki çok sevdim; Ümit etmeyi, kalbimi ve seni..önce seni sen olduğun için sevdim. Kalbimi de seni sevdi diye sevdim. Ümit etmeyi de çok çok sevdim. Belki bir gün beni seversin diye.

Başarılı işlerin arkasında cesur kararlar alan biri mutlaka yaşamıştır.

Şeytan, hata yaptığı içinde değil, hatasını savunduğu için şeytandır.

Dünyadaki en fakir insan, paradan başka hiçbir şeyi olmayan insandır.

Başkalarının izinden yürümeyi tercih etmiş isen, asla kendine ait bir iz bırakamazsın.

Herkesin derdi kendine ağır gelir. Geri kalanların ise kulağı sağır, dili de lal olur.

Sonsuzluk gibi idealleriniz olsun. Özlemle açan çiçekler gibi özleminiz olsun. Ama insan bir tanesi olması oda senin gibi.

İyi Şanslar Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.