Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun

Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun olarak yazılıp sevilen kişilere gönderilince, kişi kendisine verilen değerin daha özel olduğunu hissediyor. Bazen kısa konuşmak bile karşı tarafa duyulan ilgisizlikten kaynaklanabiliyor. Özellikle mesaj yazılırken kısa olanlar değil de Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun olarak yazıldığında aynı zamanda ilginin de ispatı oluyor. Gece vakitleri tam uykuya geçiş sırası olduğu ve vücudun iyice güçten düştüğü vakitler olduğu için kişi ruhen de hassas olur. Bu yüzden Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun ve duygu içeren olduğunda karşıdaki kişinin duyguları da incinmez, bilakis muhabbetin artmasına vesile olur. Sonuçta verilen değer ve duyulan sevginin ispatı lazımdır.

Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun

Anlamlı İyi Geceler Mesajı Uzun

Geceler duygu yüklü ve herkesin asıl benliğini ortaya koyma vakti iken, ben tüm benliğim ve duygularımla aynı zamanda tüm içtenliğimle sunuyorum sana kalbimi. Bir gün yanında olma ümidiyle kutluyorum geceni.

Her gecenin sabahı olduğu gibi, her kederin de bir bitimi vardır. Tüm kederlerin ve sıkıntıların gecenin bitimiyle bitsin, güneşin doğumuyla yeni ve ferahlık kapıları sana açılsın. Huzurlu geceler.

Dertler gündüz vaktinde hafifken nasıl ki gece olup her yer sessizleştiğinde iyice kalbe çökerse, sende gece bir başka düşüyorsun aklıma ve kalbime. Tüm hayatımı ve anımı geçirmek istiyorum yalnız seninle..

Gecenin kendine ait bir hüznü vardır. Sanki güneşe, kendisini terk ettiği için kırgındır. Ben de senin olmadığın yerde gecenin hüznünü yaşıyorum gönlümde. Gecen huzurlu, yüzün daima tebessümlü olsun.

Güneşin batışıyla karanlığa bürünse de, geceyi teselli eden bir ay daima bulunur. Üzülme! Tüm kederler seni bulsa da, ardından mutlaka teselli eden belirir. Önemli olan onların değerini bilmek ve görmezden gelerek kaybetmemektir. Gecen mübarek olsun.

Sen olmadığında tüm dünyam kararır ve sanki bütün dertlere gebe gibi olurum. Güneşini kaybetmiş bir gece gibi olurum. Yeter ki sen iste her anında seninle olurum. Hayırlı huzurlu geceler bir tanem.

Uzun geceler de her şeyim artar. Hüznüm, kederim, dertlerim ve yalnızlığım.. Bana derman olacak bir gönül bekler içimdeki hazzım. O güzel gönlüne ve güler yüzüne daima müştakım.  Gecenin ortasında dünyaya yayılsın ahu zarım.

Gece değildir, karanlık ve kasvet taşıyan. Herkesin vardır içinde bir benlik, karanlığı yaşayan.

Karanlıklar ardında aydınlığı gizler. Gecenin güzelliği, siyahlar içinde bulunmayı bekler. Biz seninle sadece güzelliklere odaklamışsak, inanıyorum ardında bizim için iyilikler dizilmiş bekler. Hayırlı geceler.

Gecenin karanlığı varsa da, dinlendirici bir şefkati de var. Sen de gece gibi hiç bir zaman şefkatini benden esirgeme ey yar! Bana yüz çevirirsen hayatımdan eksilmez ahu zar. Bil ki sensiz bir yanım daima hazan.

Seni senden iyi bilen ve daima gözetleyen olduğunu unutma. Gece bile umudunu kesmiş ve karanlıklar içerisindeyken,.onu aydınlığa çıkaran bir sahibi var. Sen ümit etmeye devam etmişken bir de bakarsın ki her yeri kaplamış rengârenk bahar. Gecen bereketli ve huzurlu geçsin..

Benim gecem etraftaki karanlıklar değil, gönlümün kararmasıdır. İnsanın kendisiyle savaşması tarifi olmaz bir acıdır. Kim bilir güneşin doğumu dertlerin bitimi de bir sancıdır. Hakikati görenlerden olmak temennisiyle, hayırlı geceler.

Üzerine karanlık çökse de daima gece gibi umutlu ol. Zira gece ne kadar uzun sürerse sürsün, güneşin doğması kaçınılmaz bir son..

Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp

Gecenin güzelliği karanlığındadır. Çünkü karanlık geceyi gece yapandır. Sen de seni sen yapanlarla daima barışık ve mutlu olmalısın. Sonuçta gece olmasaydı dinlenmek yorgunluklar sırtta yük olarak baki kalırdı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.