Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları İlişkilerde bulunması gereken en özel duygu güven duygusudur. Eğer bir ilişkide güven duygusu yok olduysa bu durumu ortaya çıkaran en önemli yaşanmışlık aldatmadır. Çiftler arasında yaşanan bu durum bazen geri dönüşü olmayan sonuçları ortaya çıkarır. Aldatma Mesajları da geri dönüşü olmayan durumlarda aldatılan kişinin aldatana attığı mesajdır. Aldatma eylemi, bir nevi kişinin kendine olan saygısını ortaya çıkarır. Aldatan kişinin kendi sevdiğim dediği kişiye saygısı yoktur. Bu nedenle aldatan kişiye güven duymak çok zor hatta imkansızdır. Aldatan kişiyi affetmek o kişiyi o eyleme tekrar yönlendirmek ve  bir daha aldatmasını sağlamaktır. Bu nedenle aldatılanların Aldatma Mesajları ile ilişkiyi bitirmesi en doğru olan davranıştır.

Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

Beni aldattığını öğrendiğim an öyle garip bir kalp çarpıntısı yaşadım ki. Seni affederek tekrar bu çarpıntıyı yaşamak istemiyorum. Beni arama ve unut. Bir daha sevme.

Aldatmak gizli bir hayranlıktır aslında, ben sana ait değilim hak etmiyorum demektir. Sen de beni hak etmediğini aldatarak gösterdin. Umarım bana yaşattığını sende yaşarsın.

Bende olmayan ne vardı onda çok merak ettim. Seninkisi yalnızca bir heves miydi, yoksa o benden daha mı sevgi doluydu merak ettim. Ama sebebi ne olursa olsun, seni asla affetmeyeceğim.

Seni affetmeyi isterdim inan. Ama artık sen aklıma geldiğinde yalnızca beni aldattığını hatırlıyorum. Bu duygu geçer mi bilmiyorum fakat tek bildiğim artık seni hayatımda istemediğim.

Dün dünde kaldı evet ama bazı acılar geçmiyor. Senin beni aldattığını sürekli hatırlıyor ve senin yüzünden kimselere güvenemiyorum.

Gençlik hatasıydı dedin bana kendini savunmak için. Benim senden ayrılmam ise gençliğin doğrusuydu. Ben doğru sen yanlıştın çünkü.

Ne zaman aklıma gelsen garip bir duygu kaplar içimi. Ben neden hep yanlışın peşinden gidiyorum diyorum. Beni incittiğin yerden incinmeni ise sabırsızlıkla bekliyorum. Senin de benim yaşadığımı yaşamanı istiyorum.

Gerçek sevgiyi yaşattığınız insanın yüzüne iyi bakın. Onu gözlerinizle bile aldatmayın ki güven duygusu yok olmasın. Çünkü o güven duygusunu kazanmanız bir daha çok zor olabilir.

İnsanların birbirlerini anlamaları için aynı yerden canları yanması gerekiyor. Bunun için bana yaşattığının aynısını sende yaşa.

Beni aldattığı halde seni çok seviyorum dedi. İnanmadım, bu kez de sözleriyle aldatmak istiyordu çünkü. Gözlerine baktım ve bitti dedim. Ben onu aldatacak kadar alçalmadım.

Hangi duyguyu yaşarsanız yaşayın aldatılma duygusunun ağırlığı insanın yüreğini yakıyor. Aldatanın bu duyguyu yaşamasını öyle çok istiyor ki insan. Aldatan aldatılmayı öyle çok hak ediyor ki. Karşısına öyle biri çıksın ki o da onu aldatsın istiyor insan.

Aldatmak güven duygusunun kötüye kullanılmasıydı. Sahi insan yalnızca kalbiyle mi aldatırdı, yoksa başkasına bakması bile aldatmak mı demekti. Aldatmak sevdiğinin kalbini kıracak her şey miydi?

Günaydın Aşk Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.