Ağlatan Ayrılık Mesajları

Ağlatan Ayrılık Mesajları Dünyada aşk ve sevgi kadar var olan bir başka durum da ayrılıktır. İnsanların farklı nedenlerden dolayı ayrılması her zaman hüznün en önemli konularından biri olmaktadır. Kıskançlıkların, aldatmaların ve dahası ilgisizliklerin neden olduğu ayrılıklar geride kalanlar tarafından Ağlatan Ayrılık Mesajları yazılmasına neden olmuştur. Kişiyi hüzne boğan Ağlatan Ayrılık Mesajları bazen sevgiliye yapılan bir gönderme bazen de ayrılığın en içsel acısını karşı tarafa hissettirebilme amacı taşımaktadır. Ağlatan ayrılık mesajları için bir diğer önemli konu ise bu mesajlar ile yeri geldiğinde bir ilişkiyi bitirebilme konusunda önemli bir destek olmasıdır. Süslü cümleler kurmayı beceremeyen ve karşısındakini de kırmadan bir ilişkiyi bitirmeyi düşünenler için önemli bir temsilci denilebilir.

Ağlatan Ayrılık Mesajları

Ağlatan Ayrılık Mesajları

Sus! Sakın bir şey söyleme. Beni terk edişinle belki ömrüm burada son bulmayacak fakat sensiz de yüreğim bir daha aşk ile coşmayacak.

Terk edilmişliğin acısını en derinlerinde hissetmiyorsan, o aşkın harlı alevlerinde yanmamışsın demektir.

Şu kötü çağda bile hayatı sevdiren yegâne güzellik sendin benim için. Gidişin yok oluşumun en net resmiydi.

Hayatta yerinde olmak istediğim insanlar var. Mesela seninle konuşan, sana dokunan ve senin yanından geçen insanlar… Onlar kadar bile şanslı olmayı başaramadım. Terk edilmişliğim ile beraber yapayalnızım.

Sen gidince gülümsemelerim soldu, kelimelerim tükendi, hayallerim yerle bir oldu, balkonda birlikte büyüttüğümüz çiçekler bile soldu. Meğerse benim hayatımı güzelleştiren senmişsin.

Gitmek istiyorsan git. Açıl uçsuz bucaksız sonsuzluklara. Gittiğin yerde bir ben olmayacak ve senin gidişinle hiçbir zaman yerin dolmayacak.

Bu ayrılık ikimizin de bitişi olmayacak. Ancak yaşanmamış en güzel günler yalnızca bir hayal olarak kalacak.

Hayata dair ne biliyorsan unut. Kimleri sevdiysen unut. Terk edilmişliğin ince sızısı var ya işte her şeyden fazla kahrediyor insanı.

Bırakıp gittikten sonra bana dair her dair her şey sende kalacak. Seninle kavga edişim bile burnunda tütecek. Çünkü etrafında tek gerçek benim. Gerisi ise tamamen yalandan ibaretti.

Sen gittin ya şimdi. Gözyaşlarımı kendim silerim artık. Sende yağmurda tek başına yürüyebilecek misin beni hatırlamadan?

Kalbinin en derinlerinde bir sızı varsa, o an terk edip giden birilerinin kokusunu özlemişsindir.

Bu ayrılık olmamalıydı. Birlikte yürünecek uzun yollar, aşılacak engin denizler, yaşanacak mutluluklar ve hüzünlerimiz vardı. Şimdi sen bir rüzgârda alabora ben bir girdapta kaybolup gidiyoruz.

Seni sevmek benim için en büyük devrimlerden biriydi. Gidişin ise en güçlü kalelerimin yıkılışı. Ömrümü sana adamışken böyle umarsız çekip gitmemeliydin.

Her şey ikimiz için derken aslında her şey yalnızca senin içindi. Bu ayrılık sana yararken beni kahretti.

Büyük sınavlara ve dertlere hiç gerek yoktu. Hayatımdan çekip gidişin ve başkasının kollarında oluşun benim hayattaki en büyük sınavımdı.

Hayallerim vardı senden önce. Benim kurduğum ve senin tek bir ayrılık sözü ile yıkıp gittiğin.

Pişmanlık Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.