Ağabey İçin Doğum Günü Mesajları

Ağabey İçin Doğum Günü MesajlarıHer zaman en yakınındaki kişilerden olmakla birlikte bazen dost, arkadaş bazen de baba olabilen ağabey için doğum günü mesajları duygu yoğunluklu olabilmektedir. Kısa mesaj yoluyla gönderimlerin yanı sıra çeşitli sosyal medya platformları üzerinden de mesajlar ulaştırılabilmektedir. Bununla birlikte geçirilen güzel zamanlar ve gelecek beklentilerinin ifade edildiği Ağabey İçin Doğum Günü Mesajları birçok yönden olmazsa olmazlar arasındadır. Doğum günü kutlamalarında olunmaması durumunda Facebook ya da Twitter gibi uygulamalar üzerinden de mesajlar hızlı bir şekilde gönderilebilmektedir. Aşağıda çeşitli duygular içeren özgün ve etkileyici Ağabey İçin Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. Arzu edilen uygulamalar üzerinden gönderilmeleri de söz konusudur.

Ağabey İçin Doğum Günü Mesajları

Ağabey İçin Doğum Günü Mesajları

Her ne kadar yanında olamasam da biricik abim, doğum günün kutlu olsun. Her zaman gönlümün derinliklerinde sen varsın.

Su gibi aktığı zamanlar olsa da bazen şimşek gibi çakabilen abim, doğum gününü kutlarım.

Bir işe yarayan kardeşlerden olduğum için abimin doğum gününü unutacak değilim. Seni çok seven kardeşinden gelen bu mesajda doğum gününü kutlarım.

Nice güzel senelere erişmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgili abim. Ellerinden öper, ailenle mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Her ne kadar küçükken beni defalarca öldürmeye çalışsan da doğum günün kutlu olsun canım abim. İnsanüstü çabamdan dolayı seni hala çok seviyorum.

Her zaman bana destek olan canım abim, doğum gününü kutlarım. Çok daha güzel günlerde bir araya gelmek ümidiyle kendine çok iyi bak.

Delikanlı olduğun kadar cesaret veren kişisin. Canım abim, doğum günün kutlu olsun ve her zaman dediğim gibi iyi ki doğdun.

Beni herkesten ve her şeyden koruyarak bugünlere getiren biricik abim, doğum günün kutlu olsun. Umarım bu günden sonra sadece sevinç gözyaşları dökersin.

Abilerin en kralı, doğum gününü tebrik eder, en yakın zamanda geleceğimi müjdelerim. Pastanın üstündeki mumları üflemeden tüm dileklerin kabul edilir umarım.

Parçalanmış gönül hırkalarını giyen sevgili abim, iyi ki doğdun ve iyi ki benim abim oldum. Seni çok ama çok seviyorum.

Yıllarca beni su getirip götüren biri olarak görsen de doğum günün kutlu olsun canım abim. O eski günleri özleyerek geçiriyorum günlerimi.

Her zaman en büyük destekçim olan canım abim, doğum gününü kutlayarak tüm isteklerinin gerçekleşmesini temenni ederim.

Bizlere sadece abi değil, baba ve anne de olan canım abiciğim, doğum günün kutlu olsun.

En yakışıklı abim, doğum gününü çok uzaklarda olsam da unutmadım tabi ki de. Her zaman seni çok ama çok seven tatlı kardeşinden geldi bu mesaj.

Gülmek en çok sana yakışıyor ve mutlu olmayı da en çok sen hak ediyorsun. Canım abim, doğum gününle birlikte en güzel ve mutlu günlerde yaşaman dileğiyle seni çok seviyorum.

Çok değerli, muhterem abim, doğum gününü tebrik eder, sağlıklı olmanı dilerim.

Hayatın tüm sıkıntılarını tek başına göğüsleyen cefakâr abim, doğum günün kutlu olsun. Bundan sonraki zamanlarda çok daha rahat ve huzurlu bir ömür geçirmen temennisiyle iyi ki doğdun.

Her zaman benimle gurur duyan canım abim, doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllarda çok daha huzurlu ve sağlıklı olmanı dilerim.

Her ne kadar yaşlanmaya devam etsen de yüzündeki tebessüm hiçbir zaman eksik olmasın. Canım abim, doğum günün kutlu ve gülen yüzlerin solmasın.

Nice güzel doğum günlerinde buluşmak dileğiyle doğum gününü kutlarım sevgili abim.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Küçüklüğümden beri beni devamlı korumaya çalışan biricik abim, yaş gününü tebrik ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.