Çok özel aşk sözleri engüzel sözler ve mesajlar.

Af Dileme Sözleri

0

Her insan zaman zaman birinin kalbini kırar. Af dileme sözleri de bu anlamda devreye girer. Özür dilemek veya af istemek insanların gerçekleştirmesi gereken bir davranış biçimidir. Karşı tarafın daha fazla üzülmesinin önüne geçer. Hata yapan kişiye de kendisini daha iyi hissettirir. Af dileme sözleri her zaman insanın aklına gelmeyebilir. Bunun için sizlere af dileme sözleri hazırladık. Kendinize en uygun olanı seçip paylaşabilirsiniz.

Sana yaptıklarım için sen beni affetsen de ben kendimi affetmeyeceğim. Yaşamımın sonuna kadar pişmanlığım benimle birlikte yaşayacak.

Kalbini kırmak değil saçının teline bile zarar vermek istemem. Lütfen beni affet, gelecekteki güzel günlerimizin hatırına.

Beni affet demek şimdi daha zor biliyorum. Ama bir hataya karşı bütün bir yaşamı yok etmeyeceğini de biliyorum. Güzel gözlerinin hatırına geçmişi unutmak ister misin?

Kırılan kalbinin parçalarını toplamak her birini yerine geri koymak istiyorum. Sadece bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum, geri dön ve bana yardım et.

Özür diliyorum diye hatalı olmam gerekmiyor, seni seviyorum diye özür diliyorum, hiçbir hata bizden daha önemli değil.

Benim suçum biliyorum. Seni anlamamak, önüne duvarlar örmek, kendini anlatmana izin vermemek. Bir aşk bunların içine sıkışmamalı.

O güzel yüzünü böyle üzgün görmek içimi parçalıyor. Hatalıyım biliyorum ve kendimi sana nasıl affettireceğim bulamıyorum. Lütfen uzatma artık bir parça gülsen bana yeter.

Unutalım geçmişi, ne özürler dilerdim şimdi seni geri getirmek için.

Bütün çabalarım sonuçsuz kalıyor. Seni ne kadar üzdüğümün farkındayım. Gel artık geleceği arşınlayalım.

Pamuklara sarmaladığım sevgilim, ben de insanım ve hatalarım olabilir. Sen de insansın ve beni affedeceğini biliyorum.

Kırık bir kalbi onarmak en zoruymuş. Yine de sen bu kadar zorlama beni. Tükettim, bitirdim kendimi.

Değer mi tek bir an için bütün anıları yıkmaya. Yaşanmaya değecek günlerin hepsini çöpe atmaya. Hadi artık bu kadar uğraştırma beni, yoluna ömrümü serdiğim.

Tartışmak ilişkilerin doğasında var aynı affetmek gibi. Ben hatalı olduğumu kabul ediyorum, sen de uzatmadan dön geri.

Beni affedeceğini bilseydim gökyüzünü ayaklarının altına sererdim. Yeni bir başlangıç yapmaya hazır olduğunda beni ara, lütfen çok geç kalmasın.

Az kaldı biliyorum, yokluğuna alıştırmayacaksın beni, affetmene az kaldı. Hata bende farkındayım ama sen de biraz daha affedici olsan ne olur.

Neden bazı insanlar uzun yaşar bilmek ister misin, benim gibi içlerini affedilme duygusu kemirmez. Haydi gel ömrümü kısaltmadan, yanımda ol tekrar.

Sana ne kadar ihtiyacım olduğunu bir bilsen, bütün hatalarıma rağmen hiç durmaz yanıma koşardın. Kalbim tek bir tık bile atmadı sen gittiğinden beri. Ölüyorum haberin yok.

Nasıl yapsam, neler yazsam bulamıyorum. Cümlelere sığmıyor sana olan duygularım. Hatalarımı kabul ediyorum, bir daha olmayacağına da söz veriyorum.

Uçurumun kıyısında kaldım, ne atlayabiliyorum ne de geri dönebiliyorum. Seni bekliyorum sadece, belki beni affedersin, gelir bir gün buradan alırsın diye.

Senden bir değil, bin değil, milyonlarca kez özür dilerim. Geri döneceğini bilmem yeter. Söyle bana kendimi affettirmek için ne yapabilirim.

Senden özür dilediğim zaman unutacağını sanmıştım. Hatam büyük ama senin kalbin benim hatamdan da büyük. Beni bağışladığını duysam nerede olursam olursun koşar gelirim.

Hatalar yapılır, özürler dilenir; önümüzde sadece ufak bir eşik var. Burayı atlarsak koca bir gelecek bizi bekliyor.

Benim sana dileyecek affım kalmadı, bundan sonrasını sana bırakıyorum. Kelimeler ne kadar üzgün olduğumu anlatmaya yetmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.