Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum Günü Sözleri
Ablaya Doğum Günü Sözleri

Çeşitli konu başlıkları çerçevesinde oluşturulması mümkün olan ablaya doğum günü sözleri her açıdan değerli ifadeleri barındırmaktadır. Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal paylaşım araçlarıyla ablanızla paylaşım yapabileceğimiz bu tip sözlerin anlamları kadar ifade ettikleri duygularda son derece değerlidir. Bundan dolayı kişiye özel olabilecek çeşitli sözleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Sevgi, saygı, özlem ya da farklı bir duygunun içerildiği ablaya doğum günü sözleri uzakları yakın etme anlamında çokça tercih edilmektedir. Aşağıda en anlamlı ifadeleri bir arada bulabileceğimiz ablaya doğum günü sözleri bulunmakla birlikte istenilen şekilde ulaştırılması da mümkün olmaktadır.

Her hüzünlendiğimde etrafımda umutlar saçan senin gibi bir ablam olduğu için minnettarım. En özel günün olan doğum günün kutlu olsun.

Küçük bir mutluluk kaynağına bile ihtiyaç duyduğum zor günlerimde hep yanımda olan ablam, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Çok uzak mesafelerin aramıza girmiş olmasına rağmen her zaman aklımda ve yüreğimde olan ablamsın sen. Yeni yılında hep mutlu ve huzurlu ol.

Nice yıllarla birlikte ulaşmak dileğiyle canıma can katan ablacığım benim.

Her zaman koruyucum, yardımcım olduğun için bir ömür boyu meleğim oldu. Sen şimdi çok uzaklarda olsan da nice yıllara beraber girmek dileğiyle.

Abla kelimesini benim için çok değerli yaptığın için teşekkürler prenses. Varlığınla varlığıma güç katıyorsun. Doğum günün kutlu, yüreğin hep mutlu olsun.

Yeni yaşınla birlikte her zaman güzellikler seninle olsun. Bana yaşattığın güzel günleri senin de yaşaman dileğiyle iyi ki doğdun.

Her zaman yanımda olan sevgili ablacığım, yeni yaşın hem sana hem de sevdiklerine huzur, mutluluk ve bereket getirsin.

Sahip olduğum en değerli ablamın yeni yaş günü kutlu olsun.

Sıradan bir abla olmadığın için sana sonsuz teşekkür ederim. Her zaman dileklerinin kabul olması temennisiyle iyi ki doğdun.

Bizleri kardeş yapanın sadece kan bağı olmadığını her gün ispat eden ablacığım, yeni yaşın sana mutluluk, huzur getirsin.

Bana içten bağlı olan ablacığım, senin gibi bir ablaya sahip olduğu için her gece yatmadan önce dua ediyorum. Yanında olamasam da doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın neresinde olursa olayım senin doğum gününü unutacak değilim. Umarım yeni yaşında çok daha mutlu ve huzurlu olursun ablacığım.

Senin gibi bir ablanın eşi, benzeri yok. Her şeyi teşekkür eder, doğum gününü tebrik ederim.

Seninle yanında olup mumları birlikte üfleyemedim ama her zaman kalbimdesin. En sevdiğim kardeşinden mutlu yaşlar ablaya.

Doğduğum günden beri beni hiç yalnız bırakmayarak anne şefkati sunan ablam, doğum günün kutlu olsun.

Canıma can katan ablamsın sen benim. Her ne kadar birlikte olamasak da nice güzel senelere.

Senden aldığım güçle bugünlere kadar gelebildiğimi hiçbir zaman unutmadım. Her zaman bana destek olduğun için sana minnettar olduğumu da bilmeni isterim. Birlikte nice güzel doğum günlerine erişmek dileğiyle, iyi ki varsın.

Sadece bir mesaj değil, aynı zamanda öpücüklere bezenmiş bir gönderimdir bu senin için. Doğum günün kutlu olsun ablaların sultanı.

Bana sarıldığın ilk günden beri hayatıma kattığın her şey için teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacığım.

Kucağında uykuya daldığım günleri çok özledim. Benimle oyun oynadığın hatıraları düşünürken yaş gününü de kutlarım ablacığım.

Hayatta sadece mutluluk gözyaşların olmasını dileyerek doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Her zaman senin yanında olduğumu bilmeni isterim. Dağ gibi bir kardeşten ablaların sultanına iyi ki doğdun mesajıdır bu.

Zor günlerden benimle olan ablam, yeni yaşın çok daha güzel günleri görmene vesile olsun. İyi ki benim ablam sen oldun.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu div yüksekliği yapışkan kenar çubuğunu etkinleştirmek için gerekli