Ablaya Doğum Günü Mesajları

  Ablaya Doğum Günü Mesajları
  Ablaya Doğum Günü Mesajları

  Ailenin çok daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlayan fertleri arasında bulunan ablalar için özel içerikli yazılan ablaya doğum günü mesajları aynı zamanda duygusallığın yoğun olduğu anlatımları barındırmaktadır. Özellikle ablası ile yakın ilişkilere sahip kişiler için son derece önemli olan bu mesajların atılabilmesi, en iyi çözüm yolları arasında bulunmaktadır. Kişilerin mutlu edilebilmesini sağlamanın yanı sıra unutulmadığını da göstermenin en ideal yollarındandır. Ablaya doğum günü mesajları genel itibariyle hatıraların anlatılabildiği mecazlı söz öbeklerine sahip olmanın dışında özlem, sevgi ve saygının belli edildiği içerikler bulundurmaktadır. Çeşitli sosyal medya araçları üzerinden paylaşımı mümkün olan ablaya doğum günü mesajları aşağıda en özgün halleriyle yer almaktadır.

  Bizlere hem anne hem de baba olduğun için bir ömür boyu sana minnettar olacağız. Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Umarım çok daha mutlu ve huzurlu bir yaş geçirirsin.

  Tüm dileklerin bu yaşla birlikte gerçek olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın.

  Mutluluk, huzur ve bereket hayatından hiç eksik olmasın. Bundan dolayı hiçbir zaman göz yaşı dökmemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam.

  Mutluluktan dahi olsa yine de göz yaşı dökmeni istemiyorum artık. Benim hep yardımcın olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım ablacığım.

  Çiçekler kadar narin olsan da benim için güneş kadar parlaksın. Hayatımın her alanında söz sahibi olan canım ablam, doğum günün kutlu olsun. Yaptıklarını asla unutmayacağım.

  Herkesin senin gibi bir ablası olsaydı benim gibi başarılı olmaları kaçınılmaz olurdu. Ancak sen sadece benim ablamsın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablaların en merhametlisi.

  Pastanın üzerindeki çeşit çeşit mumları söndürmeden önce ettiğin tüm dualar ve istekler hemen kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

  Her ne kadar çok uzak mesafelerden olmamızdan dolayı özlem yaşasak da senin o güzel hatıralarınla kendimi avutuyorum. Her akşam değil, her an hem aklımda hem de kalbimdesin. Umarım doğum günün sana ve sevdiklerine mutluluk kaynağı olur.

  Her zaman destekçim olmandan da benimle iftihar etmenden de çok memnun oluyordum. Sana bazen kızsam da her şey için teşekkürler abla. Ablaların doğum günü olmaz ama yine de kutlu olsun.

  Seni bu saate kadar unuttuğumu sandıysan gerçekten beni hiç tanımamışsın. Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli.

  Bildiğin her şeyi bana öğrettiğin için teşekkür ederim. Yaşın kaç olursa olsun doğum günün sana hep mutluluk getirsin.

  Nice güzel, neşeli yaşlara girmeni temenni eder, doğum gününü kutlarım canım ablam. Sen sadece ablam değil, benim kahramanımsın.

  İnsanlara karşı duyduğun sevgi ve saygıyı gördükçe hep hayran olurdum sana. Abladan çok daha öte bir şey olduğunu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun canımın içi.

  Kalbimde taşıdığım nadir insanlardan bir tanesi de sensin. Sakın kendini çok fazla üzme, kızarım sonra. Doğum günün sana hep güzellikler getirsin inşallah.

  Çok daha güzel bir hayat yaşamamayı bizim yüzümüzden tercih ettiğini biliyorum. Her şey için sana çok teşekkür ederiz ablacığım. Artık nice güzel yaşlarında çok daha mutlu, huzurlu olmanı isteriz.

  Yaşam dolu bir abla olmandan dolayı tüm hatıralarımda hep en önde sen varsın. Bildiklerimi bana öğreten kişi olduğun için abladan çok daha öte bir şeysin sen benim için. Yeni yaşın kutlu olsun.

  Çok duygusal bir mesaj göndermek istemediğim için içimdekileri tam olarak anlatamadım. Mesajlara sığması mümkün olmayacak kadar önemli bir kişisin benim için. İyi ki doğdun ve hayatımızda iyi ki varsın canım ablam. Yeni yaşınla birlikte çok daha güzel günler senin olsun.

  Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This div height required for enabling the sticky sidebar
  Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :