Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları Çeşitli konu başlıkları çerçevesinde oluşturulması mümkün olan ablaya doğum günü sözleri her açıdan değerli ifadeleri barındırmaktadır. Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal paylaşım araçlarıyla ablanızla paylaşım yapabileceğimiz bu tip sözlerin anlamları kadar ifade ettikleri duygularda son derece değerlidir. Bundan dolayı kişiye özel olabilecek çeşitli sözleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Sevgi, saygı, özlem ya da farklı bir duygunun içerildiği Ablaya Doğum Günü Mesajları uzakları yakın etme anlamında çokça tercih edilmektedir. Aşağıda en anlamlı ifadeleri bir arada bulabileceğimiz  Ablaya Doğum Günü Mesajları bulunmakla birlikte istenilen şekilde ulaştırılması da mümkün olmaktadır.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Her hüzünlendiğimde etrafımda umutlar saçan senin gibi bir ablam olduğu için minnettarım. En özel günün olan doğum günün kutlu olsun.

Küçük bir mutluluk kaynağına bile ihtiyaç duyduğum zor günlerimde hep yanımda olan ablam, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Çok uzak mesafelerin aramıza girmiş olmasına rağmen her zaman aklımda ve yüreğimde olan ablamsın sen. Yeni yılında hep mutlu ve huzurlu ol.

Nice yıllarla birlikte ulaşmak dileğiyle canıma can katan ablacığım benim.

Her zaman koruyucum, yardımcım olduğun için bir ömür boyu meleğim oldu. Sen şimdi çok uzaklarda olsan da nice yıllara beraber girmek dileğiyle.

Abla kelimesini benim için çok değerli yaptığın için teşekkürler prenses. Varlığınla varlığıma güç katıyorsun. Doğum günün kutlu, yüreğin hep mutlu olsun.

Yeni yaşınla birlikte her zaman güzellikler seninle olsun. Bana yaşattığın güzel günleri senin de yaşaman dileğiyle iyi ki doğdun.

Her zaman yanımda olan sevgili ablacığım, yeni yaşın hem sana hem de sevdiklerine huzur, mutluluk ve bereket getirsin.

Sahip olduğum en değerli ablamın yeni yaş günü kutlu olsun.

Sıradan bir abla olmadığın için sana sonsuz teşekkür ederim. Her zaman dileklerinin kabul olması temennisiyle iyi ki doğdun.

Bizleri kardeş yapanın sadece kan bağı olmadığını her gün ispat eden ablacığım, yeni yaşın sana mutluluk, huzur getirsin.

Bana içten bağlı olan ablacığım, senin gibi bir ablaya sahip olduğu için her gece yatmadan önce dua ediyorum. Yanında olamasam da doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın neresinde olursa olayım senin doğum gününü unutacak değilim. Umarım yeni yaşında çok daha mutlu ve huzurlu olursun ablacığım.

Senin gibi bir ablanın eşi, benzeri yok. Her şeyi teşekkür eder, doğum gününü tebrik ederim.

Seninle yanında olup mumları birlikte üfleyemedim ama her zaman kalbimdesin. En sevdiğim kardeşinden mutlu yaşlar ablaya.

Doğduğum günden beri beni hiç yalnız bırakmayarak anne şefkati sunan ablam, doğum günün kutlu olsun.

Canıma can katan ablamsın sen benim. Her ne kadar birlikte olamasak da nice güzel senelere.

Senden aldığım güçle bugünlere kadar gelebildiğimi hiçbir zaman unutmadım. Her zaman bana destek olduğun için sana minnettar olduğumu da bilmeni isterim. Birlikte nice güzel doğum günlerine erişmek dileğiyle, iyi ki varsın.

Sadece bir mesaj değil, aynı zamanda öpücüklere bezenmiş bir gönderimdir bu senin için. Doğum günün kutlu olsun ablaların sultanı.

Bana sarıldığın ilk günden beri hayatıma kattığın her şey için teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacığım.

Kucağında uykuya daldığım günleri çok özledim. Benimle oyun oynadığın hatıraları düşünürken yaş gününü de kutlarım ablacığım.

Hayatta sadece mutluluk gözyaşların olmasını dileyerek doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Her zaman senin yanında olduğumu bilmeni isterim. Dağ gibi bir kardeşten ablaların sultanına iyi ki doğdun mesajıdır bu.

Zor günlerden benimle olan ablam, yeni yaşın çok daha güzel günleri görmene vesile olsun. İyi ki benim ablam sen oldun.

Bizlere hem anne hem de baba olduğun için bir ömür boyu sana minnettar olacağız. Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Umarım çok daha mutlu ve huzurlu bir yaş geçirirsin.

Tüm dileklerin bu yaşla birlikte gerçek olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın.

Mutluluk, huzur ve bereket hayatından hiç eksik olmasın. Bundan dolayı hiçbir zaman göz yaşı dökmemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Mutluluktan dahi olsa yine de göz yaşı dökmeni istemiyorum artık. Benim hep yardımcın olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım ablacığım.

Çiçekler kadar narin olsan da benim için güneş kadar parlaksın. Hayatımın her alanında söz sahibi olan canım ablam, doğum günün kutlu olsun. Yaptıklarını asla unutmayacağım.

Herkesin senin gibi bir ablası olsaydı benim gibi başarılı olmaları kaçınılmaz olurdu. Ancak sen sadece benim ablamsın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablaların en merhametlisi.

Pastanın üzerindeki çeşit çeşit mumları söndürmeden önce ettiğin tüm dualar ve istekler hemen kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Her ne kadar çok uzak mesafelerden olmamızdan dolayı özlem yaşasak da senin o güzel hatıralarınla kendimi avutuyorum. Her akşam değil, her an hem aklımda hem de kalbimdesin. Umarım doğum günün sana ve sevdiklerine mutluluk kaynağı olur.

Her zaman destekçim olmandan da benimle iftihar etmenden de çok memnun oluyordum. Sana bazen kızsam da her şey için teşekkürler abla. Ablaların doğum günü olmaz ama yine de kutlu olsun.

Seni bu saate kadar unuttuğumu sandıysan gerçekten beni hiç tanımamışsın. Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli.

Bildiğin her şeyi bana öğrettiğin için teşekkür ederim. Yaşın kaç olursa olsun doğum günün sana hep mutluluk getirsin.

Nice güzel, neşeli yaşlara girmeni temenni eder, doğum gününü kutlarım canım ablam. Sen sadece ablam değil, benim kahramanımsın.

İnsanlara karşı duyduğun sevgi ve saygıyı gördükçe hep hayran olurdum sana. Abladan çok daha öte bir şey olduğunu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Kalbimde taşıdığım nadir insanlardan bir tanesi de sensin. Sakın kendini çok fazla üzme, kızarım sonra. Doğum günün sana hep güzellikler getirsin inşallah.

Çok daha güzel bir hayat yaşamamayı bizim yüzümüzden tercih ettiğini biliyorum. Her şey için sana çok teşekkür ederiz ablacığım. Artık nice güzel yaşlarında çok daha mutlu, huzurlu olmanı isteriz.

Yaşam dolu bir abla olmandan dolayı tüm hatıralarımda hep en önde sen varsın. Bildiklerimi bana öğreten kişi olduğun için abladan çok daha öte bir şeysin sen benim için. Yeni yaşın kutlu olsun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Çok duygusal bir mesaj göndermek istemediğim için içimdekileri tam olarak anlatamadım. Mesajlara sığması mümkün olmayacak kadar önemli bir kişisin benim için. İyi ki doğdun ve hayatımızda iyi ki varsın canım ablam. Yeni yaşınla birlikte çok daha güzel günler senin olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.