Abi Sözleri

Abi Sözleri Abiler, hayatımızın en önemli kişileridir. Arkadaş, dost, akraba ve diğer hayatınızda olan hiç kimse abiniz gibi olamaz. Abiler, hayatınızda ki en önemli destekçinizdir. Başınız sıkıştığı zaman ilk aradığınız kişi, ağladığınız zaman omzunu ilk aradığınız kişidir. Küçüklükten bu yana her zaman arkanızda olan abilerinizi mutlu etmek, onların yüzünde ki tebessüme neden olmak isterseniz onlara Abi Sözleri yazabilirsiniz. Özenle yazılmış Abi Sözleri ile abinizin telefonuna gönderdiğiniz bir mesaj ile yüzünde ki tebessümün nedeni olabilirsiniz. Onlar için yazmış olduğunuz ufak bir abi sözleri mesajı ile kendisini şaşırtabilirsiniz. Abiler, kardeşler hayatın her alanında canınız yansa canı yanacağı kişilerdir. Bu nedenle onları çok sevdiğinizi her zaman gösterin. Abinize gönderebileceğiniz Abi sözleri ise şu şekildedir.

Abi Sözleri

Abi Sözleri

Hayatı öğreten, yanlışı düzelten, gönülden seven, ağladığın zaman ağlayan kişidir abi. İyi ki varsın abim iyi ki benim abimsin.

Ne zaman başım sıkışsa telefona sarılıyorum, nerede bir abi sözcüğü görsem gururla bakıyorum. Hayatımın en önemli parçasısın abim.

Kardeşim, abim, sırdaşım, kötü gün dostum sen benim bu hayatta eksik olan her şeyimi tamamlayan en özel kişisin. Hep birlikte olalım.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kelimelerim yetmez. Arkamda iyi günümde, kötü günümde hissettiğim kocaman dağ ellerinin varlığını hep orada hissedeyim, hayatımdan hiç eksik olma seni çok ama çok seviyorum.

Her şeyden bir tutam sen, baba sen, anne sen, arkadaş sen, dost sen, kardeş sen. Her şeyiyle beni tamamlayan en özel kişisin sen abim iyi ki varsın her zaman yanımda olman dileğimle.

Allah bütün var olan ömrümüzü hep birlikte, hep yan yana mutlu ve huzurlu geçirmeyi nasip etsin. Ağladığım zaman yine ilk sen koş, mutlu olduğum zaman yine ilk sen mutlu ol. Sevgi paylaştıkça çoğalır.

En zor zamanlarımda bu zor zamanlarımı nasıl atlatabileceğimi hiç düşünmüyorum. Çünkü benim bu dünyada ki imkansız olan her şeyi mümkün kılan bir abiye sahibim. Senin varlığın tüm zenginliğe bedel seni çok seviyorum.

Hayatımın en özel ve en güzel günlerinin mimari sensin, her şeyin en güzelini benim için düşünür, benim mutlu olmam için her şeyi yaparsın bizim abim kardeş ilişkimiz sonsuza dek böyle sürsün aramızda ki bu kardeş ve sevgi bağımız hiç bitmesin yaşam boyu hep beraber olalım.

Böyle güzel kardeşliği bana yaşattığın için sana minnettarım. Hayatımda kusursuz olan bir şey varsa oda seninle olan kardeşliğimiz herkesin gıpta ettiği bu kardeşliğimiz sevgisini hep korusun. İyi ki varsın canım abim seni çok seviyorum.

Küstüğümde dayanamadığım, kavga ettiğimiz zaman en çok üzüldüğüm ve yokluğunu düşündüğüm zaman hayatımın üzerine çöktüğü tek insan sensin abi. Her şeysiz yaşayabilirim ama senin olmadığın bir dünya da yaşayamam.

Ağır Abi Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.