Dünya Kadınlar Günü Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Dünyanın her yerinde büyük bir coşkuyla kutlanmaya devam etmektedir. Özellikle son yıllarda kadına karşı yapılan her türlü şiddetin önüne geçilmesi için büyük bir gayret gösterilmektedir. Kendi başına ayakta duran, direnen, bir amaç uğruna ömrünü devam ettirmek için uğraşan her kadının hakkıdır bu dünya da özgürce yaşamak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesaajları bir taraftan bakıldığında sadece tek bir gün olarak hatırlanmamalı geri kalan günlerin hepsinde de kadınlara kendilerini özel hissettirmeleri sağlanmalıdır. emek veren ve bir şeyler uğruna durmadan yolunda ilerleyen her kadının hakkıdır 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesaajları adı altında bir yaşamı sevme yolunda ilerlemek.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Bir gün bakmışsın dünya tam da senin istediğin renklere boyanmış. O zamana kadar pes etmeden koşmaya devam et. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Sen hayatımda gördüğüm en güçlü kadın, bugün ve bundan sonra ki her gün durmadan ilerlemen umuduyla. Kadınlar günün kutlu olsun.

Bana hayatta dimdik durmam için gösterdiğin o eşsiz kahkahanı atmaya hep devam et. Çünkü sen böyle güzelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Bu dünya’ya tekrar gelsem, yine senin kızın olmak isterim. Bana kattığın her şey için teşekkür ederim. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

İyi ki bir yerlerde kesişmiş yolumuz ve ben iyi ki senin gibi bir insanı tanıma fırsatı bulmuşum. Güzel kadın, kadınlar günün kutlu olsun.

Hey sen, evet sen. Yüreği güzel annem. Kadınlar günün kutlu olsun.

En çok da böyle günlerde insan sımsıkı sarılmak istiyor hayatındaki en özel kadına. Seni çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün senin günün, şimdi geç aynanın karşısına benim için kendine kocaman bir öpücük kondur. Seni seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

Bu hayatta emekçi, mücadeleci, yılmayan bir kadın varsa eğer ilk olarak söyleyebileceğim kişi sensin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Sen bu hayatta görüp görebileceğim en mükemmel insansın. Kendinden sakın vazgeçme olur mu? Çünkü sen böyle güzelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Güzel kadın, yarına umut dolu bakmamı sağladığın için teşekkür ederim. Seni seviyorum kadınlar günümüz kutlu olsun.

Hayat senden ne alırsa alsın, ardına baktığında keşkelerinden çok iyikilerin seninle olsun. Çünkü sen böyle sensin. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

İşçinin emekçinin kadının değerini anlayacağımız daha nice güzel günler görmek dileğiyle. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

İyi ki hayatımın bir yerinde bana ışık oldun, iyi ki senin kadar güçlü bir kadının elini tuttum. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Beni ben yapan kadın, senin yerine dünyaları verseler değişmem. Kadınlar günün kutlu olsun.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günümüz kutlu olsun. Daha nice günlerin gelmesi umuduyla.

Sabırla yaşamına devam eden, yılmayan, durmadan ilerleyen tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun.

Bu yılın en güzel günü, en anlamlı ve değerli günlerinde birisi geldi. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Diğer tüm günler gibi bu gün de kendinizi herkesten özel hissetmek sizin en büyük hakkınız. Daha nice günler görmeniz dileğiyle. Kadınlar Gününüz Kutlu olsun.

Gülmek bir kadına yakışan en güzel şeydir. Yüzündeki gülümseme hiç eksilmesin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen bana bu hayatta bir şeyler uğruna durmadan koşmamı öğreten kadın. Elin her daim sırtımda olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

Anneler bu dünyanın en özel kadınlarıdır. Benim annem olduğun için çok şanslıyım. Kadınlar günün kutlu olsun dünyanın en güzel kadını.

İnan seni sana anlatmak için elimden ne gelirse yapardım. Ama seni sana anlatsam sonsuza kadar susmam. Hayatımın en özel kadını kadınlar günün kutlu olsun.

Şimdi aynanın karşısına geç bir kez daha bak o güzel gözlerine. Ben sonsuza kadar yanında olacağım. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

En güzeli de hiç bilmediğim yanlarını tanımak oldu. En güzel hediye senin varlığın oldu. Hayatımın en özel en güzel kadını 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Seni sevmek için tanımak, seni anlamak için saatlerce izlemek gerekir. O kadar şanslıyım ki senin gibi bir kadını hayatımın sonuna kadar izleyeceğim. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Yüreği güzel, kalbi güzel, kendi güzel kadın. Hayatımdan hiç eksilme. Kadınlar günümüz kutlu olsun.

Bilsen benim içimdeki yerini, anlatabilsem sana yüreğimin en güzel köşesindeki yerini. Dünyanın en özel kadını Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Bu dünyada sorsalardı kim gibi olmak isterdin diye tam olarak senin gibi bir kadın olmak istediğimi söylerdim. Bana kattıkların için sana minnettarım. Kadınlar günümüz kutlu olsun.

Hayatımın her anında bana yol gösteren bir kadın var hayatımda. İyi ki de var, hiç eksilme. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Sen olmadan bir yaşam, sen olmadan bir hayat düşünülmez. Çünkü sen bu hayatta tanıdığım en mükemmel kadınsın. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Bana sabrı, sevgiyi, şefkati, merhameti, dostluğu ve daha nice şeyleri öğrettiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. İyi ki hayatımdasın dünyanın en özel kadını. Kadınlar günümüz kutlu olsun.

İnsanın bir anneden sonra seçebileceği ikinci kadınsın sen. Beni annem kadar sevdiğin ve beni onun kadar düşündüğün için teşekkür ederim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Bilseydim eğer bu yolda seninle olacağımı en başından gelirdim senin yanına. Sen benim hayatımdaki en özel kadınsın. Dünya Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

İlk adımlarımı sana bakarak attım, ilk kelimem anne oldu. İyi ki varsın dünyanın en güzel kadını. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar bu dünyada ki en özel insanlardır. Kadınlar dokunulmaya kıyılmayacak bir çiçektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Sadece bugün değil bundan sonraki tüm günlerde benim için en özel kadın olarak kalacaksın. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatımın en güzel günlerine ev sahipliği yaptığın için teşekkür ederim annecim. Kadınlar günün kutlu olsun seni seviyorum.

Bir gün pes edecek olursan eğer, aynanın karşısına geç ve bu dünya da nelere göğüs gerdiğini bağırarak söyle kendine. İşte o zamanlarda ben tam yanı başında olacağım. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Kadınlar bu dünyanın en güzel çiçekleridir. Sen de benim dünyamdaki en güzel çiçeksin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Karşılıksız sevmeyi sevilmeyi öğreten kadınsın sen bana. Beni bu denli sevdiğin için teşekkür ederim bende seni çok seviyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Kadın cinayetlerinin son bulacağı, kadına olan şiddetin yerle bir edileceği, kadına el kaldırmak yerine onun her şeyden korunacağı bir dünya var hayallerimde. Her şeye rağmen sen en özel kadınsın. Kadınlar günün kutlu olsun.

Kadınlar İçin Ünlülerin Söyledikleri Çok Özel Sözler

Bana hayatımın en güze günlerinde eşlik etmeye devam et olur mu? İyi ki varsın en özel kadın. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.