23 Nisan Mesajları

23 Nisan Mesajları Türkiye’nin en özel günlerinden bir tanesi olan 23 Nisan Mesajları hem ulusal egemenliğin kazanıldığı gün olurken hem de geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın bayramı olarak kutlanmaya devam etmektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bir hediyesi de olan 23 Nisan mesajları genel anlamda sevinç ve coşkunun izlerini taşımaktadır. Bununla birlikte Atatürk ve silah arkadaşları mesajlarda yad edilirken saygı sözcükleri de kullanılmaktadır. Ulusal Egemenliğin kazanıldığı gün olması da 23 Nisan Mesajları açısından önem taşımaktadır. Aşağıda hemen hemen tüm anlam yoğunluklarını bir arada yansıtan özgün mesajlarımız bulunmaktadır. Sizlerde dostlarınızın ve sevdiklerinizin bayramı kutlayabilir, 23 Nisan mesajları ile sevinçlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızdan özgün mesajlarımızı paylaşabilir, 23 Nisan Mesajları ile profillerinizi zenginleştirebilirsiniz.

23 Nisan Mesajları

23 Nisan Mesajları

Egemenliği Türk Milleti’ne armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ün saygıyla yad eder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Geleceğimizin inşasında rol oynayacak tüm çocuklarımızın bayramı da olan 23 Nisan kutlu olsun.

Milletin bağımsızlığının tescili olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Günü kutlu olsun, çocuklarımızın bu güzel günlerde mutlu olmasını dilerim.

Devlet ile milletin yüceltildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız güzel dileklerle kutlu olsun.

Bilim ve akıl yolunda olmasını istediğimiz çocuklarımızın bayramı ve aynı zamanda milletimizin tek karar mercii olduğunu gösteren 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Her birimize armağan olduğu gibi aynı zamanda büyük bir sorumlulukta yükleyen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Egemenlik için tek yetkilinin millet olduğu bu güzel gününüzü tebrik eder, tüm yurtta coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gelecekte önemli adımlar atacak olan nesillerin yetiştirilmesinde etkili olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Bir an önce büyümesi gerektiği düşündüğümüz çocuklara Mustafa Kemal Atatürk’ten bir armağan olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman tüm silah arkadaşlarının çabalarıyla bizlere armağan edilen egemenliğimizin günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Bir çocuk ile değişir her şey diyen Atatürk’ün yolunda ilerleyen güzel nesillerin inşası özlemiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ederim.

Başını göğe kaldıran herkes için özel bir anlama sahip olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Yarınlarımızın aydınlık olması ümidiyle tüm çocuklarımız başta olmak üzere sizlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Milli iradenin yansıması olan ve geleceğimizin garantisi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Zihinleri bilimle doyuran öğretmenlerimizin yetiştirdiği tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı tebrik eder, iradeyi milletimize sunan Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını şerefle yad ederim.

Yarınlarımızı temsil edecek olan çocuklarımızın bayramı olmasının yanı sıra milletin egemenliğini de temsil eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ederim.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulmasında rol oynayan ve büyük fedakarlıklarda bulunan tüm kahramanlarımızı hayırla yad ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ederim.

Milletimizin en özel bayramlarından olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik eder, milletin egemenliğini sağlayan tüm kahramanlarımızı şerefle ve özlemle anarız. Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm millet sevdalarına rahmetler dileriz.

Tüm kazanımlarıyla yoluna emin adımlarla devam eden ülkemizin tüm insanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularla kutlarım. Ailenizle birlikte bu özel günde mutluluklar dilerim.

Cumhuriyet Türkiye’si için vazgeçilmezlerden olan millet iradesinin temsili 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarım. Müreffeh bir Türkiye hayali kuran çocuklarımız geleceğimizi şekillendirecektir.

Türkiye Büyük Millet Meclis ile milletin yönetimde söz sahibi olmasının sağlandığı bu kutsal gün, aynı zamanda çocuklarımız içinde bir bayram niteliği taşımaktadır. Bugünü bizlere veren Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını hayırla yad ediyor, hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyorum.

Bir tane daha olmayan Türkiye’nin en özel günlerinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlarım.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Ailenizle mutlu bir şekilde yaşamanız temennisiyle milletin iradesinin merkez alındığı gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı kutlarım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.