14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

   

  14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri
  14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

  14 Şubat Sözleri Her yıl 14 Şubat günü Sevgililer Günü olarak kutlanır. O gün için hediyeler seçilir, hediyelerin içine yazılacak notlar uzun uzun düşünülür. Sosyal medyadan ya da kişisel mesajlardan yapılacak paylaşımlar hazırlanır. Bazen gerçek hisleri anlatmak için uygun kelimeleri bulmak zor olabilir. 14 Şubat sözleri ise bugüne özel hazırlanmış sözlerdir. Birini sevmek onu mutlu etmeyi istemek en özel duygulardan bir tanesidir. Sevgi ile birlikte bütün sorunlar çözülür, dünya bambaşka bir hale gelir. 14 Şubat ise bu sevginin pekiştiği gündür. 14 Şubat sözleri ile sevginizi en özel şekilde ifade edebilirsiniz. Sevgililer Günü’nü daha anlamlı hale getirmek için en güzel sözleri sizin için hazırladık.

  Sen hayatıma girmeden önce dünyanın güzelliklerini bile görmekten acizdim. Gözlerimi açan, her günüme anlam katan sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun, her günün Sevgililer Günü gibi olsun.

  Düşünüyorum da seninle olmak en büyük şansım, ben bu dünyanın en şanslı insanıyım. Bana bu şansı verdiğin için dünyayı önüne sersem yetmez, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.

  Kalbim çarpmaya devam ettiği her an seninle birlikte atacak. Bugün de yarın da hep seni seveceğim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

  Sadece Sevgililer Günü’nde değil her gün yanında olmak istiyorum. Bugünü daha da anlamlı kılan sevgilim, en güzel Sevgililer Günü senin olsun.

  Bütün benliğim sana ait, aklımın her hücresinde sen varsın. En özel Sevgililer Günü senin olsun.

  Sevgililer Günü’n kutlu olsun sevgilim. Aşkın gerçek anlamını seninle yaşadım, seninle daha başka birisi oldum.

  Kalbimde her anı yaza çeviren, kelebekleri başımın üstüne toplayan, mis kokulu bahar rüzgarları estiren sevgilim, Sevililer Günü’nün en güzeli senin olsun.

  Aşk bir kelime olarak değil, bir his olarak güzeldir. Ancak yaşandığı zaman anlamını bulur. Bana aşkın bütün anlamını yaşatan sana söylediğim bütün kelimeler az. Bugün bir tek senin olsun, birlikte geçireceğimiz onlarca Sevgililer Günü olsun.

  Sana verilebilecek en güzel hediyeyi bulamıyorum. Senden güzeli olsa bulur getirirdim. Sen yaşamımda olduğun için en güzel hediye benim, Sevgililer Günü’nü kutlarım.

  Ne zaman yanında olsam içimdeki kıpırtı coşuyor. Bu Sevgililer Günü yaşadığımız en güzel günlerden birisi olsun.

  Gökyüzünden düşmüş bir melek gibisin, seni seviyorum, her zaman çok seveceğim. Gülen gözlerin her zaman pırıl pırıl olsun, Sevgililer Günü’nün anlamını çoğaltan sevgilim.

  Yaşamak içinde sen olmadan anlamı olmayan bir kelime. Yarını düşünmek seninle güzel, seninle mutlu olmak ayrı bir duygu. Sen bütün bu tarifsizliklerin içerisinde en özel olansın. Yetmez biliyorum ama Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

  Dünyayı bir yana koyarım seni bir yana. Senin için bütün dünyadan vaz geçerim, bir tanem, en güzel Sevgililer Günü bizim olsun, hep mutlu olalım.

  Aldığım nefes, yolumun ışığı, kanımın her damlası, iyi ki hayatımdasın, bütün Sevgililer Günleri bizim olsun.

  Gökyüzündeki yıldızları daha da parlak yapan sevgilim, aşk varlığında daha da anlam kazanıyor. Bugün senden uzaktayım ama yarınlarımız hep birlikte geçecek. En özel Sevgililer Günü senin olsun.

  Gönlümün her köşesinde varlığını hissediyorum. Bu bizim ilk Sevgililer Günümüz ve benim için en anlamlısı. Sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

  Yapabilseydim yıldızlardan sevgimi yazardım gökyüzüne, bulutlardan kalpler çizerdim, güneşi önüne sererdim. Senin için dünyayı değiştirirdim.

  Hep aklımdasın bense hep yanımda olmanı istiyorum. Yarın o da olacak biliyorum, sadece beklemek zor geliyor. Benimle bir hayatı paylaşır mısın sevgilim, Sevgililer Günü kutlu olsun.

  Aşkı tarif et deseler seni tarif ederdim, seninle daha güzel olan dünyama hoş geldin, birlikte daha nice Sevgililer Günümüz olsun.

  Aşk okyanusları geçmek, kanat takıp göklere çıkmak gibidir. Sevgililer Günün güzel olsun.

  Bu belki sadece bir an, belki tek bir gün, ama her gün benim için Sevgililer Günü. İçinde senin olduğun zamanlar sevginin en özelinin yaşandığı anlar.

  Ben bu aşkı şiirlere değil destanlara yazmak istiyorum. Kalan bütün saniyelerimi sana vermek istiyorum, gecelerini gündüze, kışlarını yaza çevirmek, kalbinde açan bahar dalları olmak istiyorum. Sevgililer Günü’nün en mutlu kadını olmanı istiyorum, Sevgililer Günü kutlu olsun.

  Sevgililer Günü’nün anlamı yaşamında gerçekten sevdiğin birisi varsa güzel olur. Sen olmasaydın ne bugünün ne de diğer günlerin bir önemi olmayacaktı.

  Ben de kalbim de seniniz, var olduğumuz sürece senin olmaya devam edeceğiz. En güzel Sevgililer Günü senin olsun. Kalbimin parçası, canımın kaynağı.

  Belki sana seni ne kadar sevdiğimi gösteremiyorum, belki senin kadar güzel sevmeyi beceremiyorum ama kalbim hep seninle çarpıyor. Seni her şeyden çok seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun.

  Mümkün olsa bu hediyeler yerine sevgimi kutulara koyar verirdim sana. Onun yerine bu gülleri gönderiyorum, her birine aşkımı fısıldadım. Sevgililer Günün kutlu olsun.

  Bugün bizim günümüz, gerçek sevginin günü. Her hücremin sahibi, Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

  Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This div height required for enabling the sticky sidebar
  Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :