14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları Her yıl 14 Şubat günü sevgililer Günü olarak kutlanır. O gün için hediyeler seçilir, hediyelerin içine yazılacak notlar uzun uzun düşünülür. Sosyal medyadan ya da kişisel mesajlardan yapılacak paylaşımlar hazırlanır. Bazen gerçek hisleri anlatmak için uygun kelimeleri bulmak zor olabilir. 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ise bugüne özel hazırlanmış sözlerdir. Birini sevmek onu mutlu etmeyi istemek en özel duygulardan bir tanesidir. Sevgi ile birlikte bütün sorunlar çözülür, dünya bambaşka bir hale gelir. 14 Şubat ise bu sevginin pekiştiği gündür. 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ile sevginizi en özel şekilde ifade edebilirsiniz. Sevgililer Günü’nü daha anlamlı hale getirmek için en güzel sözleri sizin için hazırladık.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sen hayatıma girmeden önce dünyanın güzelliklerini bile görmekten acizdim. Gözlerimi açan, her günüme anlam katan sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun, her günün Sevgililer Günü gibi olsun.

Düşünüyorum da seninle olmak en büyük şansım, ben bu dünyanın en şanslı insanıyım. Bana bu şansı verdiğin için dünyayı önüne sersem yetmez, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.

Kalbim çarpmaya devam ettiği her an seninle birlikte atacak. Bugün de yarın da hep seni seveceğim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sadece Sevgililer Günü’nde değil her gün yanında olmak istiyorum. Bugünü daha da anlamlı kılan sevgilim, en güzel Sevgililer Günü senin olsun.

Bütün benliğim sana ait, aklımın her hücresinde sen varsın. En özel Sevgililer Günü senin olsun.

Sevgililer Günü’n kutlu olsun sevgilim. Aşkın gerçek anlamını seninle yaşadım, seninle daha başka birisi oldum.

Kalbimde her anı yaza çeviren, kelebekleri başımın üstüne toplayan, mis kokulu bahar rüzgarları estiren sevgilim, Sevililer Günü’nün en güzeli senin olsun.

Aşk bir kelime olarak değil, bir his olarak güzeldir. Ancak yaşandığı zaman anlamını bulur. Bana aşkın bütün anlamını yaşatan sana söylediğim bütün kelimeler az. Bugün bir tek senin olsun, birlikte geçireceğimiz onlarca Sevgililer Günü olsun.

Sana verilebilecek en güzel hediyeyi bulamıyorum. Senden güzeli olsa bulur getirirdim. Sen yaşamımda olduğun için en güzel hediye benim, Sevgililer Günü’nü kutlarım.

Ne zaman yanında olsam içimdeki kıpırtı coşuyor. Bu Sevgililer Günü yaşadığımız en güzel günlerden birisi olsun.

Gökyüzünden düşmüş bir melek gibisin, seni seviyorum, her zaman çok seveceğim. Gülen gözlerin her zaman pırıl pırıl olsun, Sevgililer Günü’nün anlamını çoğaltan sevgilim.

Yaşamak içinde sen olmadan anlamı olmayan bir kelime. Yarını düşünmek seninle güzel, seninle mutlu olmak ayrı bir duygu. Sen bütün bu tarifsizliklerin içerisinde en özel olansın. Yetmez biliyorum ama Sevgililer Günü’n kutlu olsun.

Dünyayı bir yana koyarım seni bir yana. Senin için bütün dünyadan vaz geçerim, bir tanem, en güzel Sevgililer Günü bizim olsun, hep mutlu olalım.

Aldığım nefes, yolumun ışığı, kanımın her damlası, iyi ki hayatımdasın, bütün Sevgililer Günleri bizim olsun.

Gökyüzündeki yıldızları daha da parlak yapan sevgilim, aşk varlığında daha da anlam kazanıyor. Bugün senden uzaktayım ama yarınlarımız hep birlikte geçecek. En özel Sevgililer Günü senin olsun.

Gönlümün her köşesinde varlığını hissediyorum. Bu bizim ilk Sevgililer Günümüz ve benim için en anlamlısı. Sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yapabilseydim yıldızlardan sevgimi yazardım gökyüzüne, bulutlardan kalpler çizerdim, güneşi önüne sererdim. Senin için dünyayı değiştirirdim.

Hep aklımdasın bense hep yanımda olmanı istiyorum. Yarın o da olacak biliyorum, sadece beklemek zor geliyor. Benimle bir hayatı paylaşır mısın sevgilim, Sevgililer Günü kutlu olsun.

Aşkı tarif et deseler seni tarif ederdim, seninle daha güzel olan dünyama hoş geldin, birlikte daha nice Sevgililer Günümüz olsun.

Aşk okyanusları geçmek, kanat takıp göklere çıkmak gibidir. Sevgililer Günün güzel olsun.

Bu belki sadece bir an, belki tek bir gün, ama her gün benim için Sevgililer Günü. İçinde senin olduğun zamanlar sevginin en özelinin yaşandığı anlar.

Ben bu aşkı şiirlere değil destanlara yazmak istiyorum. Kalan bütün saniyelerimi sana vermek istiyorum, gecelerini gündüze, kışlarını yaza çevirmek, kalbinde açan bahar dalları olmak istiyorum. Sevgililer Günü’nün en mutlu kadını olmanı istiyorum, Sevgililer Günü kutlu olsun.

Sevgililer Günü’nün anlamı yaşamında gerçekten sevdiğin birisi varsa güzel olur. Sen olmasaydın ne bugünün ne de diğer günlerin bir önemi olmayacaktı.

Ben de kalbim de seniniz, var olduğumuz sürece senin olmaya devam edeceğiz. En güzel Sevgililer Günü senin olsun. Kalbimin parçası, canımın kaynağı.

Belki sana seni ne kadar sevdiğimi gösteremiyorum, belki senin kadar güzel sevmeyi beceremiyorum ama kalbim hep seninle çarpıyor. Seni her şeyden çok seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Mümkün olsa bu hediyeler yerine sevgimi kutulara koyar verirdim sana. Onun yerine bu gülleri gönderiyorum, her birine aşkımı fısıldadım. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bugün bizim günümüz, gerçek sevginin günü. Her hücremin sahibi, Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Başkaları yalnızca ismine hayranken ben varlığına aşığım.

İçimde küt küt atan boş bir kalp değil, onun içinde sen varsın.

Aşk baki bende, ismin yazılı kalbimde. Aldığım her nefeste yine seveceğim.

Kalbim senin elinde en büyük kozdur. Her zaman senin kölen olmaya razıyım sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevda savaşmaksa eğer ben uğrunda şehit olmaya razıyım.

Aklımda olduğun her an özlediğim, ölümden bile korkmadığım ve hayallerimi süsleyen yalnız sensin sevdiğim.

Senin bir gülüşünle gül bahçesine döner dünyam. Sen yeter ki gül sevdiğim benim olsun derdin tasan.

Mantık kalpten öteyse ben kalbimi seçtim. Çünkü seni hiçbir mantığa sığdıramadığım kadar çok seviyorum sevgilim.

Sonuna kadar seninim sevgilim hem kalbimle hem her şeyimle bir ömür seninleyim.

Sevgililer gününün tarihçesini bilmem ama benim tarihim de geleceğim de sensin sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bu sevgililer gününde bir masal armağan ediyorum sana. Masalların sonu güzel biter ya, bizimde sonumuz birlikte bitsin birtanem. Sevgililer günümün en güzel hediyesi, bu günümüz kutlu olsun.

Aşk ateşlerde yanmaksa eğer ben seninle kül olmaya da razıyım. Nefes aldığım her an ben hep senin yanındayım.

Yalnız hissediyorsan kendini, sana bir yürek kadar uzaktayım. Aklına düştüğüm her an ben hep senin yanındayım.

Kar gibi beyaz kalbin, bahar gibi geldi bana sevgin. Yaşadığım her an olacağım yanında bu da sana yeminim.

Sevgililer günü bir gün değil, sen her gün benim kalbimdesin. Bu gün herkese özelse sen hep benim biriciğimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım sevgilim.

Aşkın kışta olsa ben donmaya hazırım, sevgin ateş olsa seni bağrıma basmaya razıyım. Sen olacaksan yanımda ben sana mahkûm olmaya varım.

Bir yıldız kayıyorsa kalbinden bil ki o benim sevdiğim. Çünkü sen kalbimde kayan en güzel yıldızımsın.

Elini tuttuğum an ısınıyor kalbim, gözlerine değdiğim an parlıyor gözlerim. Senin sevgin bende bakiyken ben ömür boyu seninim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Belki kırk yıllık hatırımız yok ama sanki kırk yıldır içimde sen varsın. Çok sevmek için evli olmaya gerek yok, hayallerimi süsleyen sevginle sen benim için hep yarsın.

Deniz gibisin kalbimde, hem ferahlık katıyorsun bana hem de deniz gibi sonun bucağın yok. Seni ne kadar çok sevdiğimi sen düşün sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gözlerinin yeşiline boğuluyorum sevgilim tıpkı kalbimin aşkınla verdiği savaş gibi. Sevgililer günümüz kutlu olsun, sevgimiz baki olsun.

Sanma ki sadece yanındayken seni seviyorum. Kilometrelerce uzağımda da olsan ben yine seni unutamıyorum.

Teninin kokusunu içime çekmeyi, gözlerinin içine dalıp gitmeyi, ellerinin sıcaklığını ve bana verdiğin huzuru unutabilmek mümkün müdür sence? 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aşkın ne zaman geleceği belli olmaz, kapısı yok ki önce tıklasın. Yıldırım hızıyla düşer kalbine bir de bakmışsın aşkın içinde boğulmuşsun. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir çölde aç susuz kalacağımı da bilsem yine de senin sevginden vazgeçmem. Çünkü sen sadece 14 Şubat’ta değil her saniye benim kalbimdesin.

Sen yaşamak istediğim hayallerim, geleceğe dair ümidim ve kalbimin bir tanesisin. Sevgililer gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Yüreğimi fetheden, yalnız dünyama ışık veren yalnızca sensin can tanem. Bu özel gününü tüm kalbimle kutlar her özel günde benimle ol isterim.

Sana bir bulut gönderiyorum; içinde sana olan aşkımı, hayranlığımı ve sevgimi taşıyor. Bir yağmur yağarsa o esnada bil ki sevgim gözlerine yağıyor.

Benim mükemmelim sensin kimin şahanesi kim bilemem. Sen benim her şeyimsin ben de senin olmalıyım. Bu özel günde yanımda olduğun için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Aşk emek istiyorsa ben tüm gücümü sana harcamaya hazırım. Sen yeter ki ben de kal ben bensizliğe de razıyım. Sevgililer gününü kutlarım.

Bir mesaj yetmez sevgimi anlatmaya, destan da yazsam anlatamam sana olan aşkımı. Bu özel günün hatırına söz verelim hep beraber olmaya.

En büyük aşkım sensin desem hayatımın en doğru sözünü söylemiş olurum. En büyük hayalimken kalbimin sultanı oldun. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kalbimle yüreğim kadar yakın, aklımla başım arası kadar uzaksın bana. Aşkını kalbime yükleyerek en güzel hediyeyi verdin bana. Sevgililer günün kutlu, birlikteliğimiz baki olsun.

Geceler acı doluysa sen benim hep sabahım ol. Sabah gibi doğ içime, gün gibi hayrım ol. Her ne olursan ol yeter ki benim ol. Sevgiler günümüz kutlu olsun.

Bir öpücük kondurdum yanağına, etkisi ömür boyu sürecek. Benim sevgim sana bir ömür huzur getirecek. Sen ise her geçen gün daha çok büyüyeceksin kalbimde. Bu özel günümüz mutlu olsun.

Tüm kucağımla sarsam seni yine de sevgine olan hasretim bitmez. Öyle bir aşk var ki içimde ne yaparsam yapayım asla dinmez. Bu özel günün heyecanı da kalbimden gitmez.

Sana mesaj değil kitap da yazsam kelimeler kifayetsiz kalır aşkımın yanında. Sana bir hediye değil dünyaları versem gene de az gelir sana olan aşkımla. Sevgililer günümüz kutlu olsun can eşim.

Herkesin yaşama sebebi vardır bu dünyada benim yaşama sebebim sensin. Erişemeyeceğim ne varsa sen hepsinde gizlisin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aç kalırım, susuz kalırım ama sensiz kalamam sevgilim. Çünkü sen hem aşım hem yemeğim hem ömrümün sahibisin. Sevgiler günümüz kutlu olsun.

Bekârlık sultanlıksa ben çölde Ferhat olmayı tercih ederim. Senin aşkın bende sürerken dünyanın sultanı zaten benim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Güneşin hiç doğmadığını düşün, her yerin karanlık olduğunu düşün. İşte benim kalbim de senin yokluğunda hep karanlık. Gündüzüm olduğun için teşekkür ediyorum ve sevgililer gününü kutluyorum sevdiğim.

Aradan yıllar geçse de unutamayacağım tek kişisin ömrümde. Çünkü sevgin hep kalbimin bir köşesinde sense aklımdan çıkmayan bir umutsun sevgilim. Yanında olamasam da sevgililer günün kutlu olsun.

Eşe Doğum Günü Mesajı

Bir gün esersem aklına eski hatıralarımızı hatırla. Çünkü ben hep eskilerle sevdim seni. 14 Şubat’ın kutlu olsun sonsuz yârim.

Kalbimin tek sahibi sen, aklımda sen fikrimde sen. Dünyadan hiçbir beklentim yok, tek dileğim sadece sen.

Dünyaya neden geldiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. En önemli görevim seni bu dünyada mutlu etmek sevgilim. Bu kutsal görevin şerefine sevgililer günümüz kutlu olsun.

14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari-14-subat-sevgililer-gunu-mesaji-14-subat-sevgililer-gunu-sozleri-sevgililer-gunu-mesajlari-14-subat-sevgililer-gunu-mesajlarini-sitemizde-bulabilirsiniz-https://www.anlamliasksozleri.net/14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.